Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homofóbie - prevence

29. 11. 2015 v 14:58Off-line Lukas1997  (26/174/68)
Přeji krásnou neděli všem!
Obracím se na vám s prosbou. Na své škole pořádám s metodikem prevence "ati-deviantní den" pro studenty nižšího gymnázia. Bude to zahrnovat, mimo jiné, Homofóbii, tzn. nějak mladým ukázat, že nejsme úplní k****ni. Rozhodně nechceme dělat nic, jako bezduchou přednášku o tom, že láska nemá hranice, spíše to pojmu jako takový workshop, podrobnosti sdělím v soukromé zprávě, poněvadž nechci aby na to někdo ze školy přišel, moment překvapení je tam dost důležitý. No, ale co potřebuji, 3 gaye, přičemž 2 budou vypadat tak jako většinová společnost, tzn. tak aby vypadali a chovali se jak "heteráci" a jednoho, který bude lehce, možná i trochu více, zženštilý a i se tak bude chovat, je to důležité kvůli tomu momentu překvapení. Pakliže se budete chtít dozvědět více či rovnou víte, že byste se rádi zúčastnili, pište buďto sem nebo mě do zpráv.
Předem moc děkuji.
29. 11. 2015 v 16:38Off-line esthetique  (41/-/-)
No škoda, že jsem tak daleko... šel bych jako figurant za nezženštilýho... jako nedostudovaný učitel bych to bral za svoji OBČANSKOU POVINNOST, ha ha ha zatím nikdo v životě to na mě sám od sebe nepoznal

každopádně přeju hodně úspěchů s workshopem
29. 11. 2015 v 16:46Off-line Lukas1997  (26/174/68)
Esthetique - díky moc, david722 - já přednášet nebudu, já to pouze pomáhám organizovat, přednášet bude náš metodik prevence, ale děkuji za komentář
29. 11. 2015 v 20:47Off-line esthetique  (41/-/-)
David722: ale zase od téměř vrstevníka to spíš "vezmou"
29. 11. 2015 v 21:14Off-line Centaur  (43/177/-)
To se dá dokázat snadno. Stačí se vrátit o pár let na zpět. Gayové dřív byli bráni s respektem a nikdo si na ně homofobii jako ted nedovolil. Neměli k tomu šanci. Gayové dnes homofobii protěžují a živí ji.
29. 11. 2015 v 21:25Off-line Centaur  (43/177/-)
Bylo by dobré jim také ukázat heteráka před 15-20 lety a soudobého heteráka. To je také dost důležitý, protože i heteráci prošli změnou. Už se taky nejedná o prototypy heteráků.
29. 11. 2015 v 21:29Off-line Lukas1997  (26/174/68)
Centaur: Něco na tom pravdy je, ale připadá mi blbost diskriminovat jakoukoliv skupinu či rasu jen proto, že se pár z nich chová jak naprostí k****ni.
29. 11. 2015 v 21:41Off-line Centaur  (43/177/-)
Je to daný dobou. Vinu na tom nese hodně gay lobby , která homofobii přiživuje a vystavuje nás nebezpečí čím dál tím víc. Gay společnost se otevřela a vpouští mezi sebe homofoby jako vysavač. Heteráci i gayové prošli velkou proměnou od 70 let. Kdyby jsi postavil heteráka před heteráka, který žil v první polovině 70 let tak by současný heterák vypadal před ním jak buzna.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload