Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah na dálku

30. 11. 2015 v 20:03Off-line Anonym
Ahoj,. Delší dobu si píšu s jedním klukem (začli jsme si psát asi před 6 rokama). Bylo to fajn, vlastně byl taková moje první platonická láska. Asi 2 roky jsme o sobě nevěděli nic, nepsali jsme si - myslel sem že si někoho našel a že je s ním, ukradli mi telefon takže jsem na něj neměl žádný kontakt. Tak jsem se smířil s tím že si psát nebudeme. Jenže po těch dvou letech jsme na sebe narazili na webcam chatu a zase jsme si začli psát... jsou to samý zamilovaný smajlíky (pusinky, srdíčka, oslovení typu lásko/miláčku x p***lko/zlatíčko atd. Jeden čas se mě každou chvíli ptal kdy se uvidíme, vždycky jsem se z toho vykecal. Tak se přestal ptát ale psali jsme si dál... vždy když sem jel do Prahy tak jsem mu nenapsal že tam jedu, jen jsem se mu zmínil třeba až další den že sem tam byl...myslím že ho to trochu mrzelo. Když se ho třeba zeptám na co myslí, tak napíše že na to, že by mě chtěl poznat. Teď jsem mu napsal že tam pojedu a on na to že bude mít i v práci volno tak že by sme se mohli konečně vidět.Moc ho chci poznat, někam pozvat, obejmout ho jenže mám problém že jsem extrémě stydlivej, vůbec nevím jak se mám zachovat... Můžete mi někdo poradit jak se stydlívosti zbavit?
30. 11. 2015 v 20:07Off-line G.U.Y  (103/-/-)
Musíš se odhodlat ty sám, nic jinýho s tím neuděláš :D
30. 11. 2015 v 20:09Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jasněěěěě poradit Ti může každej ale je na Tobě co uděláš :) Já navrhuji konat a až potom přemýšlet :) skoč na něj, obejmi ho ... až jednoho dne budeš ležet na posteli a Tvé dny budou sečteny... Budeš hodnotit svůj život a řekneš si : Tyvoeeee proč jsem to neudělal ... proč jsem ho neobjal.. nebyll to nic těžkého a přitom můj život mohl být uplně jinej :) jen do toho !
30. 11. 2015 v 20:13Off-line Mio6602  (103/-/-)
Vždyť je to i na tobě, kam to chceš nechat zajít. Sejdi se s ním, poseďte si a povykládejte v reálu. Vždyť není nikde napsané, že musíš i něco víc. Každý má rád nějaké svoje tempo a máš právo i na své pocity.
30. 11. 2015 v 20:34Off-line klucinek  (33/176/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2015 v 21:08Off-line Levent  (102/180/75)
Tak se napij před schůzkou na kuráž, ale ne aby jsi se ožral:-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2015 v 21:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
30. 11. 2015 v 22:11Off-line Anonym
Bojím se že potom co se uvidíme už to nebude jako dřív..... nechci o něj přít jako o kamaráda kdyby případnej
"vztah" nevyšel
01. 12. 2015 v 04:06Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tohle ale budeš muset risknout. Dopisování stejně nebude na věky.
01. 12. 2015 v 10:56Off-line mr.jerry96  (30/165/88)
Buď sám sebou. O ničem jiném to není. To, že jsi nervózní ze schůzky je úúúúplně normální. A i vztahu na dálku bych dal příležitost.. i to může fungovat a časem se oba třeba někam pohnete :P
01. 12. 2015 v 11:01Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: ...lásko, p***lko, zlatíčko... No to je hezké, ale také je fakt, že si pouze píšete, nemáte vůči sobě žádné povinnosti, což v praxi znamená, že je to od reálného života velmi vzdálené.
01. 12. 2015 v 16:21Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Podobne to mam s jednim klucinou a to bydlime kousek od sebe...pokazdy kdyz jedu vesnici kde bydli nebo kdykoliv mam cas a navrhnu ze bysmd se treba deset minut videli tak to nejde nebo na tu zpravu ani neodpovi a tohle kluka co nechce byt sam nemuze dlouho bavit
02. 12. 2015 v 11:11Off-line Anonym
Nepíšu že s ním mám vztah :D
02. 12. 2015 v 14:33Off-line da_ve  (44/167/-)
No ono hlavně záleží na tom, co ty sám chceš a podle toho se zařídit. Mě svého času vyhovovalo mít takového toho dopisovacího kamaráda a nic víc jsem nechtěl. Po setkání už by to tak být nemuselo. Na druhou stranu jsem se taky bál setkání. Býval jsem taky strašný stydlín a nervák, takže jsem setkání vždycky nenápadně odsouval. Aź pak mi jednou napsal klučina a ve druhé zprávě navrhl setkání. A já souhlasil dřív, než jsem o tom mohl začít přemýšlet a nakonec to bylo fajn.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload