Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vánoce, dárky, sebevražda

03. 12. 2015 v 19:36Off-line Anonym (aaa)
Ahoj lidi, letos na Mikuláše ani Vánoce nedostanu žádný dárky :( Máma si o tom chtěla se mnou včera promluvit a i když jsem to tušil, tak teď když už to vím na rovinu to je pro mě těžké...
Co mám dělat? :(
Už tak sem denně šikanovaný a terčem posměchu, protože nemám Iphone, Macbook, nenosím značkové oblečení jako všichni moji spolužáci a občas nejezdím ani na třídní akce,protože máme na to nemá peníze :(
Tohle je ale prostě konec... jak se mám podívat po novém roce spolužákům do očí? :(
Budu za největší p**u a ještě větší socku než jsem už teď :(

Přemýšlel jsem nad sebevraždou, jsem zoufalý :(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 12. 2015 v 19:42Off-line V.I.P  (16/-/-)
Chceš si o tom pokecat? :) napiš, poradím :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 12. 2015 v 19:47Off-line da_ve  (37/167/70)
Tak pokud tohle není jen pokus o ulovení sponzora, tak ti řeknu jen jedno. Vyser se na takové uvažování, protože budeš-li chtít všechno může být lepší. Vím o čem mluvíš, prošel jsem si tím. A teď? Mám práci, kterou miluju, přítele s kterým se milujeme a v podstatě šťastný život. Jo přežít ty dva, tři roky bylo těžké, ale stálo to za to.
03. 12. 2015 v 19:48Off-line da_ve  (37/167/70)
A pokud ti jde o dárky, dej vědět, pošlu plyšovýho slona.
03. 12. 2015 v 19:50Off-line FatManJohn  (26/175/119)
No hádám ze jsi ještě hodně mladý když uvazuješ o sebevraždě kvůli tomu ze nemáš všechny ty moderní kraviny ... Zkus se se chvilku zamyslet jak by bylo asi tvoji matce kdyby její syn zemřel pro takovou malichernost jako jsou peníze a dárky. Poradíme ti jen jedno, kašli na svoje spolužáky a užívej si mladí. A najdi si nějakou studentskou brigádu. Tim si můžeš našetřit na ty kraviny od Applu, popripadne můžeš pomoct s penez má tvoji mamce.
03. 12. 2015 v 19:55Off-line Titan24  (21/170/-)
Jo, to je doba konzumu a všeobjímající moci peněz :( Je mi to líto tohle číst. Já upřímně na dárkách nelpím a jsem raději za cukroví a za své blízké než za nějaký konzum. Říkej si, že to jednou bude jiné, lepší a drž mamce palce, pro kterou je to určitě těžší. A tu šikanu si nenech líbit. Změň školu, nebo si o ní promluv s vedením, samozřejmě i s rodiči. To je rada budoucího učitele. Přeju ti, ať se to brzo zlepší a ať i tak prožiješ krásné svátky s těmi, co tě milují :)
03. 12. 2015 v 19:58Off-line klucinek  (26/176/72)
Na dárky se vyser, je to jen kus materiálu.... najdi někoho kdo tě bude mít rád... to je ten největší dárek kterej můžeš kdy dostat, ač není vidět....
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2015 v 20:00On-line johnj  (32/186/86)
Po Vánocích se můžeš s ledovým klidem podívat spolužákům do očí a říct jim, že jsi vůbec nic nedostal, protože na to nemáte peníze. To z tebe nedělá o nic méně člověka; naopak množství dárků (a jejich hodnota vyjádřená přemrštěnou cenou) nedělá o nic více lidmi z tvých spolužáků.
Skutečné hodnoty jsou tak trochu někde jinde, což ti je teď momentálně k ničemu, ale později se ti tahle nepříjemná zkušenost bude hodit.
Hodně štěstí!
03. 12. 2015 v 20:22Off-line Anonym (aaa)
Jo hoši, neříkám, že nemáte pravdu
Jenže vy vůbec nemáte představu jak to dnes chodí mezi mladýma a jak to dnes vypadáš na školách, hlavně už i základních ...
Naprostá nula, socka, špína a nicka už je ten, co nemá nejméně 3 přeplněný skříně značkového oblečení, někdo kdo nemá na nohách Supry,Airmaxy,Conversky nebo minimálně Adidasky je celé škole pro smích a každý si na tebe ukazuje prstem a o přestávkách si tě podajjí na záchodě, nebo před školou, vysmívají se ti pokaždé když projdeš kolem nich, nebo si odplivnou na zem
...
A když zjistili,že žijeme sami s mámou, máma dělá za 8500 čistého a do toho má více jak 350 000 dluhů tak to byl naprostý konec....protože mamčin plat je víc jak u poloviny spolužáku nižší než jejich kapesné :(:(:(

Já prostě vím,že to je špatně a že takto by to neměla fungovat,ale bouhžel to dnes takto funguje.
Je to smutné,ale je to to tak...
S tímto už jsem se tak nějak smířil ....
Školu jsem změnil 3krát,ale všude je to stejné :( Ono to není o škole,ale o dnešních dětech,mládeží a ta je stejná na jakékoliv základní škole v ČR :(:(

Já vím,že sebevražda nic nevyřeší :( ale prostě na to teď myslím a přemýšlí o tom,protože si nedovedu představit tu ostudu,hambu,ten posměch, ty urážky ... to bude ještě jednou tak slnější, než přes obyčejný školní rok :(:(:

A sory,že jsem se tady až tak moc rozepsal, stejně vím,že mi nemáte jak pomoct.
03. 12. 2015 v 20:26Off-line maleinkatej_prdola  (16/169/50)
Anonym: Moc, nebo vlastně vůbec ti neporadím.
Jen možná na dálku podpora ve smyslu,že přesně vím jak se cítíš a co prožíváš.
Ne,že bych já trpěl tak jako ty, naštěstí mám ten potřebný standart jako jsou značkové hadry,vysoké kapesné,nejnovější Iphone a Macbooky..standart,který je potřebný k tomu,aby jsi v dnešní době nebyl za socku, nulu a neprožíval šikanu. Aby jsi nestál na kraji společností, nechtěný,opuštěný,šikanovaný ....
U nás na škole je taky pár takových jako ty a zažívají přesně to samé,co jsi popisoval ...
Zkus to řešit přes učitele... Oni s tím nemají sice co udělat ale aspoň si s dotyčnými promluví,udělí třeba poznámku,nebo snížený stupeň za chování ...
A i když to většinou pokračuje dále, tak já ti budu držet palce,aby v tvém případě tomu tak nebylo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2015 v 20:33Off-line FatManJohn  (26/175/119)
Šikanou jsem si taky prošel takže vím že na základce to muže byt ošklivý. Ale čim budeš starší tak sám uvidíš že se to bude lepšit. Spolužáci dospějí a dostanou rozum a nebudou pak Mít potřebu se tak chovat. Takže hlavu vzhůru a všechny co jsou k tobě hnusný ignoruj.
03. 12. 2015 v 20:41Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Podle stylu psaní odhaduju, že jseš celkem inteligentní a nemáš v hlavě nasráno jako ti spolužáci s jabkama, apod. Takže to s tou sebevraždou považuju za békovinu a myslím, že ty vlastně taky. Spíš jen hledáš způsob, jak z toho ven. Umím si představit, že na některých školách to chodí tak, jak popisuješ. Dnešní konzumní doba se stádoidním chováním ovcí je prostě taková. To ale neznamená, že ty musíš být taky takový. Podle mě máš na to být sám sebou. Tak jím buď a kašli na ostatní. Seznamuj se s lidma, se kterýma najdeš společnou řeč, což rozhodně nemusí být spolužáci. Jestli ti bude někdo ubližovat psychicky, pošli ho do háje, ignoruj ho, nebo prostě řekni, že je to tak a co jako s tím. Jejich blbé kecy musí jít jedním uchem dovnitř a druhým ven. Jestli ti budou ubližovat fyzicky, požádej o pomoc kamarády. Nebo, jak psal maleinkatej_prdola (který neví, že se nepíše "aby jsi", ale "abys"), obrať se na učitele nebo ředitele - od toho v té škole jsou. Na koho konkrétně, musíš vědět ty.
Myslím, že v podobné situaci se dneska může ocitnout spousta lidí. Ale taky si myslím, že vždy to má nějaké řešení ;-)
03. 12. 2015 v 20:43On-line johnj  (32/186/86)
Dobře víme, jak to dneska mezi mladými chodí. A od doby, co jsme chodili na základku my, se chování mladých nezměnilo. Posměch a šikana tu odjakživa byly. Vždycky se najde něco, kvůli čemu se ti může někdo posmívat. Buď vyhledáš pomoc, pokud to jde, nebo si tím projdeš a nějak to přežiješ.
Ale buď v klidu, ono to na leckterých pracovištích není jinak. Je taková doba, že lidi mají hlavně starost o to, aby měli víc a lepší než ostatní (sousedi, příbuzní a tak). Tak ať mají. Když se tak cítí spokojení a šťastní...
03. 12. 2015 v 21:08On-line BussterX  (95/130/150)
Pořídit si dítě, kdy mu není rodič schopen zajistit 15 tisíc měsíčně jako kapesné a každý druhý měsíc nový ajfoun je hrubá nezodpovědnost, a nějaký výmluvy rodiče, že svoje děcko miluje a že s ním chodí na výlety a že mu v dětství četli pohádky na rozdíl od některých rodičů bohatých nás prostě nezajímají... nemáš prachy? žádný děcko, odebrat děti již narozené, dát je k adopci hodným gay strejdům s tučným břichem a kontem a hotofson -_-
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 12. 2015 v 21:08Off-line klucinek  (26/176/72)
No řeknu to takhle.... nikdy jsem si nepotrpěl na značkový hadry, věci, já uznávám pouze věci funkční, nikoli pozlátko. A to i přes narážky ostatních. Na škole jsem taky poslouchal že jsem šprt, socka....v době kdy jsem byl v devátý třídě jsme měli třeba s bratrem mobil na půl atd (tenkrát alkasráč van tač), počítač jsem měl doma až od půlky učňáku a to nějakou 386 co jsem přitáh ze sběrnýho dvora a z několikati kusů sestavil, monitor jsem opravil co byl u konťasu, internet až o rok dýl. Nokii 3410 jsem odložil před cca dvěmi lety. Noťas nemám déle jak 3 roky. Všechno todle vybavení už moji spolužáci dávno na základce měli. Mě to prostě nekoupili. Sbíral jsem desetníky do kasičky (kterou jsem ukrad u hospody, ovšem prázdnou :D) abych si v pátek moh koupit nějakou sladkost, páč sem prostě kapesný doma nedostal..... Ale chtěl jsem říct jeden poznatek, kdo si počká ten se dočká..... dnes 80% těch co se mi v té době smáli, páč byli hezcí, holky po nich letěly, měli k dispozici velké kapesné, techniku, hezké bydlení, vozili se v té době špičkovými auty ... tak v současném okamžiku většinou žijí v nějakým starým panelákovým bytě 1+1, většinou sami, dělaj někde u pásu za základní mzdu (protože prostě na lepší práci nemaj, kdo by se taky učil že), jezděj (když vůbec jezděj) ve vyhnilým fávu, půlka z nich místo bejvalý vysportovaný postavy vypadá jak medvídek pů a brečej jak sou na tom špatně a choděj mě prosit abych jim opravil starou televizi páč nemaj na novou... neříkám že bych se měl nějak extra dobře, nezaládám si na majetku. Ale mám vše co říkali že nikdy mít nebudu, protože se nedržím jejich trendu ..a to přítele, domek, solidní práci za solidní plat, auto atd... samozdřejmě, nic není nejposlednější model, ale vše je pro mě dostačující..... takže vyčkávej, na každou svini se voda vaří...

PS a pokud si pan "maleinkatej_prdola " myslí že všechny tyto jím jmenované sračky patří mezi nezbytný standard, tak mi bohužel nezbývá než ho zařadit mězi to procento oněch ubožáků (já říkám duševních kastrátů) o kterých tu je řeč....
03. 12. 2015 v 21:17Off-line Titan24  (21/170/-)
Řešení vidím v tom, že tvoje mamka by si měla požádat buď o osobní bankrot (350 tisíc dluhů na 8 tisíc platu je cesta pod most) a najít si partnera...přeci jen dva peníze beroucí lidé jsou lepší než jeden. Aby se jednoho dne nestalo, že by tě sociálka odebrala a strčila do dětského domova :(
03. 12. 2015 v 21:19Off-line klucinek  (26/176/72)
Ale nestraš.... cca 2 roky jsme žili tři (otec, já a bratr) z otcových necelých 15 tisíc, oba jsme dojížděli docela dálku do školy a taky to šlo a žádná socka nepřijela...
03. 12. 2015 v 21:22Off-line Bready  (19/183/74)
Porad nejak nechapu, proc se nekdo citi nesebevedomej bez Iphonu. :D :D :D
03. 12. 2015 v 21:23Off-line klucinek  (26/176/72)
Zeptej se pana "maleinkatej_prdola " ten ti to náležitě vysvětlí....
03. 12. 2015 v 21:24Off-line Bready  (19/183/74)
Proc? Je to jenom nejakej c***k, co si tu udelal fake profil. :)
03. 12. 2015 v 21:28Off-line Bready  (19/183/74)
Reakce na FAKE → "Ne,že bych já trpěl tak jako ty, naštěstí mám ten potřebný standart jako jsou značkové hadry,vysoké kapesné,nejnovější Iphone a Macbooky..standart,který je potřebný k tomu,aby jsi v dnešní době nebyl za socku, nulu a neprožíval šikanu." - Co to je k***a za sracku? Jakej ze standard? Iphonu vidim vice nez dost, ale urcite to neni zadnej standard decek ze zakladni skoly. To spise tech, co na to maji a nebo co delaji, ze na to maji. Stejne, sorry, jejich rodice plati jenom za predrazenou znacku. Za to jabko.
03. 12. 2015 v 21:30Off-line Bready  (19/183/74)
Ja nemam Iphone, nemam Macbook. Nenosim nejdrazsi znacky. A presto me nikdy ani naznakem nikdo nesikanoval, nikdo se mi nesmal a nikdo, ani pokud si chodi v necem, co predurcuje nejaky vysoky spolecensky postaveni, NENI nic vic nez ja. A nikdy nebude. :D
03. 12. 2015 v 21:30Off-line jakubkolin  (28/182/84)
Jednou se z toho dostanes a nemuzes myslet na sebevrazdu.... driv nebo pozdeji zacnes pracovat a budes moct mamce pomoct.najdes si kluka co te bude milovat a nebudes se timhle stresovat.... mit nekoho u sebe kdo te miluje to nenahradi kupa penez ikdyz vim ze vsechno se kolem nich toci.... jestli chces pisni
03. 12. 2015 v 21:32Off-line Bready  (19/183/74)
Neni to zadnej standard.
03. 12. 2015 v 21:33On-line BussterX  (95/130/150)
Žádám redakci tohoto serveru, aby umožnila hodnotit něčí profil ne jednou ale víckrát... jedno jediný plusko pro Breadyho se mi zdá sakra málo
03. 12. 2015 v 21:33Off-line Bready  (19/183/74)
A pokud by byl, tak se na nej pekne muzu vysrat. Pokud by se se mnou mel nekdo bavit jen proto, ze si muzu dovolit to, co ma on, tak potom nestoji ani za tu rec se mnou. Jebat.
03. 12. 2015 v 21:39Off-line Bready  (19/183/74)
Nevadi mi lidi, co si o sobe mysli. Nesnasim ale ty, co si o sobe mysli jen diky tomu, ze neco maji nebo nekde byli. Nejvic jsem nasranej, kdyz se divam na Instagramy. Boze. :D
03. 12. 2015 v 21:40On-line BussterX  (95/130/150)
Už se uklidni nebo ti upadne š***nek :*
03. 12. 2015 v 21:42Off-line Bready  (19/183/74)
Nebo mi praskne cevka a budu tahat nohu.
03. 12. 2015 v 21:43On-line BussterX  (95/130/150)
Nosil bysem tě klidně na zádech, chceš? 8)
03. 12. 2015 v 21:45Off-line Bready  (19/183/74)
Vidim to proste i na moji mamce. Dela na smeny, nema zaklad zivota v tom, jak vypada, co ma a jak je oblecena. Mozna je to z casti spatny, ale nechapu, proc ani ve ctyriceti dop***le ma nejakej nedobrej pocit z toho, ze jde mezi lidi nekam do obchodu. Uplne jebat na kazdyho, malomestsky vymlety mozky z nakupaku.
03. 12. 2015 v 21:46Off-line Bready  (19/183/74)
Kup mi poradnou vanu a postel, ze ktery mi nebudou couhat konecky prstu. :D
03. 12. 2015 v 21:50On-line BussterX  (95/130/150)
Nejsu džešíšek wole :*
03. 12. 2015 v 21:51Off-line Bready  (19/183/74)
Jdu se ucit. Cau.
03. 12. 2015 v 21:53On-line BussterX  (95/130/150)
Jo čau, učení se je cesta z howen, pamatuj
03. 12. 2015 v 22:03Off-line mr.jerry96  (20/181/91)
Tak si najdi nebo si zkus najít brigádu. Nic není zadarmo.
03. 12. 2015 v 22:47Off-line Anonym (aaa)
Titan24 : Ona už si o něj žádala,ale soud ji jej zamítl :)
Mr. Jerry96: Ve 13 to není tak lehkém zkoušel jsem to...ale nechtěli mě nikde vzít.
03. 12. 2015 v 22:53On-line BussterX  (95/130/150)
Jo ve 13ti jo? a máš profil na gayseznamce jo? a potřebuješ penízky jo? hmmmmmm... tady něco smrdí... jakou máte hodnost pane policajt? : ))
03. 12. 2015 v 23:05Off-line Anonym (aaa)
BussterX: Nejsem jediný kdo tu má profil a je mu 13
A že potřebuji penízky,jsem nenapsal,pokud vím :)
03. 12. 2015 v 23:08On-line BussterX  (95/130/150)
13ti letý děcko, ve 23 hodin na gayeseznamce... tak panstvo, jestli tento profil admin nezabanánuje tak si server zahrává docela... i když nikdo nepodá trestní oznámení tak inzerenti asi nadšení nebudou že je jejich reklama na GAYserveru kde rejdí nezletilci o půlnoci, asi by klesla jejích serioznost před hetero rodičovským zákaznictvem : ))) (a admini samozřejmě mají možnost vidět jaké IP se skrývá tady za tou anonymní debatou)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 12. 2015 v 23:10Off-line Dejvidek  (25/176/77)
BussterX: se divím, že tě to tak pobuřuje ... takových děcek tady je :)
to by admini nedělali nic jiného :D ale pořád je to tady lepší než na IB:)
03. 12. 2015 v 23:12On-line BussterX  (95/130/150)
Tebe to nepobuřuje? hm... nechystáš se doufám jednou adoptovat dítě jak je teď mezi buzikama v módě? : ))
03. 12. 2015 v 23:12Off-line Bready  (19/183/74)
Kdyz bude jednou moznost, treba si adoptuju. :P
03. 12. 2015 v 23:13On-line BussterX  (95/130/150)
Ty můžeš, ty seš normální vole
03. 12. 2015 v 23:19Off-line Dejvidek  (25/176/77)
O jedno se starám už teď :) ale nemám ho adoptované ....
A později bych chtěl adoptovat tak 2-3:-)
03. 12. 2015 v 23:22On-line BussterX  (95/130/150)
Abys je pak omylem nesbalil o půlnoci na jejich anonymním profilu na gayseznamce čéče -_-
03. 12. 2015 v 23:28Off-line love.love  (95/-/-)
Dlouho, dlouho jsme na tom byl stejně začal makat, koupil jsme si tleefon který je pro mě dorbý, na akce nejezdím protože je nesnáším, ted mám třídu na nové škole fajn a mám v p**i .D za iphona mě krityzují. Vánoce nerad slavím. Dárky nechci.. Tu jsme jako takový:)
03. 12. 2015 v 23:34On-line BussterX  (95/130/150)
Lovísek: jé zdar O_o ... jak se vede? :*
03. 12. 2015 v 23:35Off-line love.love  (95/-/-)
Jop jde to nap**u, zase vyjebané vánoce. Písni!
03. 12. 2015 v 23:36On-line BussterX  (95/130/150)
Já už nejsu v brně rok a v PM tě beztak ignoruju asi, teda myslím : ))
03. 12. 2015 v 23:37On-line BussterX  (95/130/150)
Jo pak kdyžtak, asi tě budu muset odigniorovat napřed, dobrou: ))
03. 12. 2015 v 23:46Off-line paink  (42/-/-)
Neprehanas to bussterx?
03. 12. 2015 v 23:56Off-line Titan24  (21/170/-)
To by mne zajímalo to odůvodnění...ale asi bych se nad tím jen rozčiloval.
V tomhle státě, kde je právo tak pokřivený je tohle k pláči :/
04. 12. 2015 v 00:03On-line BussterX  (95/130/150)
Paink?? O_o
04. 12. 2015 v 02:55Off-line Centaur  (37/175/-)
Tohle bylo i za mě. Jenže to bylo víc dětí a školy praskaly ve švech. Taky si pamatujete ty neskutečný davy dětí jak se řítily do škol jak byli plný ulice a jak všichni museli čekat před školou než školník ráčil otevřít vrata ? To byl ten pravej nefalšovanej stres. Ted si vemte i to, jak si i třídy museli dávat dárky mezi sebou včetně třídní a to bylo teprve vážně na sebevraždu. Budte rádi, že žijete ted, protože ten každodenní boj už ted zažívat nemusíte. Každá třída měla tunu žáků. Nemusíte se tlačit a bojovat o každý místo.Šikan byl taky a daleko větší než ted. Byli plný diagnostáky, plný léčebny a to všechno jen ze školních lánů a hájů. Děcka si záviděly i nos mezi očima. Školy v přírodě byly několikrát do roka takže šikan měl volné ruce víc než dnes. Vánoce byli nejhorší, protože každý dítě muselo psát slohovku o dvou stránkách o tom co dostalo k vánocům a to nešlo obalamutit. Nuceně se tak žák musel veřejně ponížit a povinně napsat, že nedostal to co ty ostatní. To vy máte v tomhle ráj, protože nemusíte vůbec nic řešit z toho co jsme museli prožívat mi za roční ostudy a ponížení. To co řešíte vy v podobě iPhone – Apple je proti tomu čemu jsme museli čelit mi úplný nic. A co se týká těch spolužáků tak s tím bych si hlavu nelámal už vůbec. Každá třetí rodina má ty honosné dárky z půjček takže ty vánoce budou splácet nejméně ještě další měsíce a koupat se v dluzích. To už ty děcka neřeknou samozřejmě za jakou cenu ty věci maj a jak k tomu přišly. Kolik z nich ty věci mají z druhé ruky ani nemluvě bo tak šíleně bohatej národ nejsme. Kde by Češi vzali na takové útraty , když jen hotely a vánoční zájezdy jsou na bodu mrazu co se týče rezervací. Vše je otázkou obrovských zadlužení. To ale nikdo neřekne.
04. 12. 2015 v 03:48Off-line Centaur  (37/175/-)
A to značkové oblečení ? Tady se v Česku značkové oblečení ani neprodává to bych jim taky řekl v klidu :-D Kdyby celá škola měla předložit značkové oblečení + ty krámy tak všechno bude značky Tesco v nejlepším případě New Yorker a to sou značky alá sekáč a bazzar. Vídíte za jak směšné ceny se prodávají použité Yorkovské sračky včetně Kary nebo Zary ? To dneska ti lepší chudáci ze škol nosí. Všechny jejich hadry jsou po značkové kvalitě naprosto směšné bo by jim ani z čtvrtiny na pravou kvalitu těch 15 tisíc kapesného nestačily. A kvalita se za 15 klacků neprodává ani omylem. Česko není žádná světová distribuce přes hadry a všechno se sem dováží nejdál přes kopec. Ostatní státy přes světovou modu s námi vůbec nespolupracují nemá to odkud se sem dovážet. Takže ti tvý spolužáci sou také ze stejné vrstvy jen jim rodiče dali o pár tisícovek víc, za které si koupí leda tak kulové s přehazovačkou. Drtivá většina elektroniku mají z Alzy to taky určitě nepřiznají z jakých skladovek jejich slavné vymoženosti pocházejí :-D
04. 12. 2015 v 04:03On-line BussterX  (95/130/150)
Cente: ZzzzZzzzzzz .... http://www.levi.com/cz/en_GB/
04. 12. 2015 v 04:07Off-line Centaur  (37/175/-)
BussterX : Nejde otevřít
04. 12. 2015 v 04:12On-line BussterX  (95/130/150)
Aha... tak asi nemáš správný kodek... mně to jde tady odtud ze serveru otevřít... internetový obchod originální značky, tovární obdhod takříkajíc : ) meleš že v česku se nic nedá sehnat, ale jaksi zapomínáš že dneska většina lidí kupuje přes imternet a to bez omezení z celýho světa a eště je to levnější než tady u těch našich předražených butiků : ))
04. 12. 2015 v 04:28Off-line Centaur  (37/175/-)
Jistě kupují přes internet, ale tak bohatej národ nejsme, aby si rodina mohla objednat skutečnou kvalitu která přesahuje daleko nad 25 000 kč. Nejvíc školáci nosí pouze průměrnou značku Zaru, York, nebo Smog. Kdybych prošel školní šatny tak jejich hadry budou hodny do sekáčů a na spáleniště, bo tyhle značky se prodávají za 500 kč po bazarech. Řada rodin tu visa používá jen pro české obchody nebo Alzu. Londýn nebo Francii u nás nenosí skoro žádnej čech. Školáci sou oháklý jako kdyby vyšli z popelnice ale na školáka, který o značkách neví nic si troufnou na haizlu. Kdyby chlapec tak tušil v čem mu spolužáci promenádují ve třídě asi by se hodně divil. :-D
04. 12. 2015 v 04:51On-line BussterX  (95/130/150)
Cente cente... nepochopils nic oč běží v debatě, jako obvykle bruslíš po povrchu a ještě k tomu po vedlejší koleji odbočivše blbě na křižovatce
04. 12. 2015 v 04:52Off-line Centaur  (37/175/-)
Jejich Ajfony a elektronika se drží na základní lidové ceně nikoli na tej nejvyšší. Řada z nich má zánovní, protože i přes jejich sponzory je to nad rámec možností. I ty bohatší české rodiny se zadlužují kde můžou, protože tu kvalitu si prostě nemůžou dovolit. Jejich děti pak nosí sice na první pohled skvosty do školy, jenže se chlubí před obyčejnými dětmi, které o kvalitě a luxusu nevědí nic. Rodiče samozřejmě nepřiznají, že onen skvost koupily za babku a nechají ratolest v bludu, že mají něco extra. Dítě se pak chlubí před ostatními jací jsou snobáci aniž by jen tušily odkud zboží mají. Není pravda, že mimo náš stát je vše levnější. Skutečné oděvní značky neslevují ba naopak zdražují a každý rok jdou ceny hadrů výš a výš. Pro čechy jsou tyto pálky prostě jen krásný sen. Děti ve školách zaručeně nemohou k takové kvalitě přijít i kdyby dostávaly kapesné sebevíc větší. Ten kluk má uplně zbytečné starosti. Klidně at jim vpálí jak k tomu přišly a odkud je jejich zboží ? Neřeknou mu to, protože by se v tu ránu propadly studem o patro níž.
04. 12. 2015 v 04:54On-line BussterX  (95/130/150)
Prostě cente když je matka samoživitelka bez práce tak se děcko nemůže srovnávat s děckem z rodiny bankovního úředníka nebo chirurga co do životní úrovně rodiny, bez ohledu na to jestli pan doktor koupil svýmu děcku napodobeninu značky : ))
04. 12. 2015 v 05:22Off-line Centaur  (37/175/-)
Nemůže se srovnávat s děckem od pana docenta a držitele ceny akademie, ale může srovnávat kvalitu a umět rozlišovat kde pan docent dítěti ten luxus nejspíš pořídil. Potom by ty klacky srovnal do latě , protože by jim dokázal, že ty věci, mají leda tak na dvě věci. Čímž by se nemusel před nimi vůbec stydět. Co je ale fakt je to, že lepší teen školáci nosí Zaru, smog a York atd. Je to jejich současný možný standart i trend. Je to poznat v autobuse, metru, tramvaji, prostě všude. Hadry prostě nikdo neskreje nehledě na společenskou špičku :-D další fakt je ten, že děti z těchto lepších rodin nosí věci, které nejsou vůbec nic zvláštního a i ten nejchudší školák může do těchto věcí vidět když už je nemůže kupovat a uzemnit je. I kdyby dítě bylo dcerou Dagmar Havlové tak jak bylo vidět u Dagmar, v jednoduchosti je síla. Její dceruška si pro náročnost taky nešla daleko. Viz Lenka Vacvalová. Opět Češi končí v tuzemsku kde to začíná a taky končí. Mimo republiku se nakoupí jen minimálně a to ještě v hodně velkých slevách bo na to češi nemaj prostě prachy. Šetří i celebrity. Myslím samozřejmě České. Například Bartošová si chodila půjčovat hadry zboží měla po antiqariátech. I ty šperky nebyly pravé jen imitace :-D Ona byla ale frajerka v tom, že to neměla problém i přiznat. Voborníková se nechala také veřejně slyšet, že nemá na blbou dovolenou a mohl bych jmenovat i další. :-D Takže určitě nejsme tak bohatý jak se média o vánocích tváří. Přesně takhle si počínají i školáci tvářící se, že mají na všechno.
04. 12. 2015 v 06:21On-line BussterX  (95/130/150)
Cent - socka ovšem nemá ani na ty podle tebe druhořadé výrobky, prostě je socka a proto je šikanovaná, asi když řekne socka týpkovi kterej ji šikanuje že jeho mobil za 15 tisíc je stejně shit tak o to víc dostane do huby páč na 15 tisíc dělá máma té socky třeba dva měsíce : ) :P (socka samozřejmě v uvozovkách, jen jsem přibližoval mentalitu a duševní pochody šikanisty :D)
04. 12. 2015 v 06:38Off-line Centaur  (37/175/-)
On je šikanovavej ale to je zase druhá věc. Protože se neumí bránit a netroufne si jim říct, odkud si ty poklady k vánocům získali. Někomu holt chybí asertivita. Mobil za 15 000 v přepočtu na kvalitu je také almužna. Jen obyčejné kvalitní hodinky stojí přes 40 tisíc. To už tam jeho spolužák asi sotva vytáhne. Šikan je krutej ovšem i kluk s chudých poměrů může být kádr a vypracovat se poměrně brzo nad jejich úroveň. A to by pak viděl jak by náhle šikan ustal stačí být originální a pokud mu jde opravdu o postavení mezi těma žebrákama a chce jejich uznání i přes to, že oni nosí imitace a průměrné ohozy, měl by zapracovat a vyřešit to jednou provždy jestli chce mezi nima existovat a neměnit školu jak trenýrky.
04. 12. 2015 v 06:42On-line BussterX  (95/130/150)
Nejde o to, že šikanista nemá mobil za čtyřicet ale jen za 15, ale jde o to že šikanovaný je socka... (opět uvozovky u toho slova)
04. 12. 2015 v 06:49Off-line Centaur  (37/175/-)
Když se považuje za socku pak je to problém jeho. Pokud se cítí jako socka a nechá se šikanovat pak je to druhý jeho problém. Socka může mít více uhlů pohledů. Sockou se může cítit i manažer beroucí 45 000 měsíčně, který se pohybuje mezi vyšší vrstvou zaměstanců.
04. 12. 2015 v 07:07Off-line Centaur  (37/175/-)
Spolehlivá obrana proti šikaně neexistuje. Není recept jak se ubránit s tím se musí každý dítě poprat samo. Pokud je slabší než ty ostatní a nedokáže čelit tlaku většiny musí volit jinou strategii. Slabší zvolí útěk a ústup. Silnější jde do boje at to stojí co to stojí. Jestli chce zvolit útěk a je o tom přesvědčen a chodí do základní školy, měl by přestoupit nikoli do jiné školy kde by měl stejný cirskus, ale musí jít tam kde jsou děti jako on. Jeho matka by mohla kontaktovat psychologické školy kam chodí děti jako on se stejnými pocity a vnímáním okolí. Výhoda těchto škol je, že se nemusí denně pachtovat s těma blbama a může tu základku dodělávat jako stacionář. To je obrovská výhoda těchto škol a nemusí tam trávit tolik času. Já sem po zdrávce v takové škole měl 3 roky praxe. Dítě tam chodí do školy a vyjde s hotovou základní školou jako ostatní.

V těchto školách není šikana a děti tam jsou zcela jiné. Mají tam lepší kolektivní přístup a pracuje se s nimi za vedení více učitelů. Učitelům se obvykle tyká a je tam kamarádský přístup. Ve třídách bývá zhruba 8 žáků.

Pokud bych chtěl více informací o těchto školách sem ochotný zkontaktovat pár těchto škol a poptat se. Jedna taková byla u Apolináře , ale nevím zda ještě funguje. Pokud ne pak jsou určitě ještě jiné. Klidně jeho matce poradím kam se obrátit. Na praxi jsme tyto školy procházeli často.Mamina by se musela smířit s tím, že by jeho výuka měla jiný režim a možná by byl doma o 3 hodiny dřív doma. Každopádně by měl základku hotovou a měl by kolem sebe vstřícnější kolektiv i zázemí.
04. 12. 2015 v 07:39Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Prodávají se zde běžné značkové oblečení.
Jak zmiňoval anonym,přesně tak to chodí i u nás ... spodní prádlo většinou CK nebo Armani, boty Vans, Supry, AirMax či Converse, případně nějáké Nike,Adidas.
A co se týče běžného oblečení, tak to je různé. Někdo nosí obyčené oblečení z Bershky nebo CA,ale jsou i tací,kteří výhradně nakupují v CK ....

Anonym: Určitě se nezabíjej, byla by to hloupost.
Je vina tvé rodiny a mámy,že máš takový život a není schopna se o tebe řádně postarat a nechává tě v situaci, kdy jsi pod psychickým tlakem a vlastně díky ní zažíváš šikanu.
Ty za to nemůžeš, rodiče si nevybíráme, to by měli tvý spoluáci vědět.
A jelikož vím,jak to dnes na ZŠ chodí ( absolutně se to nedá porovnat s dobrou dřívější) dnes se kolektivy tvoří na základě sociálnách rozdílů,platu rodičů,či právě na základě výše kapesného nebo značkového oblečení ...

Pokud máš oblečení z TESCA nebo nedejbože od Vietnamců,což zas nevěřím,že tam v dnešní době ještě někdo nakupuje.... ( ale asi ano,jinak by jich nebylo všude tolik ..) musíš se smířit s tím,že to takto bude, dokud školu neskončíš.
Snaž se dělat co nejvíce proto aby jsi si našel brigádu. Pomůžeš tak nejen mámě,ale hlavně sobě ....:)

Jinak řekni mámě,že by tuto situaci měla nějak řešit. Najít si lepší práci, nebo chodit na brigády, po nocích si vzít druhou práci, atd... Prostě všechno se dá nějak řešit. Vždyť 8 500 není normální,si neumím představit.
04. 12. 2015 v 07:44On-line BussterX  (95/130/150)
Ale jo, je to normální, ani nemáš tušení kolik lidí dělá za míň než 10 tisíc... a když si najde jeho matka práci druhou po večerech, kdopak bude doma vařit, prát, uklízet, starat se třeba o mladší sourozence? kámo v 15ti se k ničemu ani nevyjadřuj a pokud nepoznáš realitu života tak rači nikdy
04. 12. 2015 v 07:46Off-line Centaur  (37/175/-)
Vše je to o kolektivu. Když je špatný kolektiv pak to nezmění ani kdyby jeho máma dělala v baru zpěvačku.
04. 12. 2015 v 07:47Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
BussterX:
To,že tak spousta lidí pracuje,neznamená,že to je normální.
Průměrný plat v ČR je 25 000:)
04. 12. 2015 v 07:48On-line BussterX  (95/130/150)
Normální je to, čeho je většina, a vetšina lidí má platy 2x nižší než průměr ... http://finance.idnes.cz/…jisteni.aspx?…
04. 12. 2015 v 07:51On-line BussterX  (95/130/150)
Kolik lidí vlastně pracuje za průměrnou mzdu?
Vždy, když se zveřejní údaj o průměrné mzdě, mnozí občané nevěřícně kroutí hlavou, ba se i rozčílí, neboť svoje příjmy shledávají podprůměrnými a jejich známí a přátelé též vydělávají méně. To svědčí o nepochopení toho, o čem průměrná mzda vypovídá. Je to stejné, jako když učitelka ve škole na konci školního roku musí rozhodnout, jakou známku napíše na vysvědčení – udělá aritmetický průměr. Sečte všechny známky a vydělí je jejich počtem. Může se lehce stát, že žákovi průměr „zkazí“ jediná špatná známka. Žák se sice může zlobit, že většinu známek měl lepších, ale průměrná známka je jen jedna. ČSÚ počítá průměrnou mzdu velmi podobně – objem mzdových prostředků vydělí počtem zaměstnanců. A také zde se stává, že mzda malé skupinky zaměstnanců s velmi vysokými platy průměr „zkazí“, tedy podstatně zvýší oproti mzdám většiny zaměstnanců.

Průměrná mzda není ukazatelem, který by měl vypovídat o většině zaměstnanců. Průměrná mzda má vypovídat o celkové mzdové úrovni, používá se zejména v časovém srovnání (vývoj proti předchozímu období), resp. v mezinárodním srovnání po přepočtech na stejnou měnu, ať již kursem či přes parity kupní síly. Stěžovat si, že moje mzda je pod celostátním průměrem, je tedy nemístné. Lepší je hledat podrobnější statistiky, které hovoří o mzdových úrovních v jednotlivých skupinách.

http://www.finance.cz/…umerna-mzda/

(fakt se tady dohaduju s patnáctiletým klukem? :D .. možná bude jednou ekonom nebo ministr financí, ale zatím je to děcko omfg)
04. 12. 2015 v 07:52Off-line Centaur  (37/175/-)
A v tom je ten vtip pak je teda otázkou kde berou na ty Aufony :-D ze by skutečně bodovala Alza ? :-D
04. 12. 2015 v 07:54On-line BussterX  (95/130/150)
Cente, pamatuješ jak jsem tu psal že kluk od kamošky chodil do výběrové školy pro talentovaný sportovce? ve třídě bylo několik děcek hokejistů a zbytek podnikatelský děcka.. a on tam byl jedinej "socka"
04. 12. 2015 v 07:55Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
90 000 živořících a počítajících každou korunu je většina ?
Asi sis neuvědomil kolik obyvatel a kolik cca pracujících je v ČR. Těch 90 000 nebude ani polovina :)
04. 12. 2015 v 07:57On-line BussterX  (95/130/150)
To se ti zdá málo jo? takže každý druhý děcko má rodiče který mu nemůžou koupit ajfouna zřejmě : ))
04. 12. 2015 v 07:58Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
A k čemu je údaj průměrná mzda? Do tohoto čísla vůbec nejsou zahrnuty příjmy OSVČ !!! Průměrná mzda nevypovídá o finančních příjmech všech výdělečně činných osob v ČR. A proč? Protože by jinak toto číslo bylo značně vyšší Opravdu vhodný a trefný komentář :)
04. 12. 2015 v 07:59On-line BussterX  (95/130/150)
To jsem já vole : ))) zpět k tématu - většina lidí dělá za pár šupů
04. 12. 2015 v 08:01Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Netvrdím,že to je či není málo.
Každopádně jak se říká,každý svého štěstí strůjcem.... :)
Pokud ta ženská si neuvědomuje, jaké následky na psychiku a vývoj jejího syna má to,že ona není schopna dělat víc,než živořit a obracet každou korunu...
Jak teď řekl můj táta,když si to přečetl... Takovým lidme by měli být děti odebrány a žít v DD,tam by jim bylo rozhodně lépe než vyrůstat jako šikanovaná socka a mít již v dětství psychické problémy :)
Vlastní máma svou neschopností donutí nezletilého syna přemýšlet nad sebevraždou ... Tohle je prostě strašné.
04. 12. 2015 v 08:03On-line BussterX  (95/130/150)
YuongP: jé tak dej tatínkovi který si s tebou čte na gayseznamce přečíst toto -

Před 10 hodinamiOn-line BussterX (48/179/88)
Pořídit si dítě, kdy mu není rodič schopen zajistit 15 tisíc měsíčně jako kapesné a každý druhý měsíc nový ajfoun je hrubá nezodpovědnost, a nějaký výmluvy rodiče, že svoje děcko miluje a že s ním chodí na výlety a že mu v dětství četli pohádky na rozdíl od některých rodičů bohatých nás prostě nezajímají... nemáš prachy? žádný děcko, odebrat děti již narozené, dát je k adopci hodným gay strejdům s tučným břichem a kontem a hotofson -_-
04. 12. 2015 v 08:03Off-line CalifornskyBuh  (21/173/69)
Ať chcete nebo nechcete, ten poslední příspěvek co napsal YoungPatasek je prostě trefný ...
04. 12. 2015 v 08:03On-line BussterX  (95/130/150)
Můj je lepší :P
04. 12. 2015 v 08:04Off-line Centaur  (37/175/-)
BussterX : To jo to vim, jenže tohle jsou psychologické školy o čem mluvím já. Tam jsou naprosto jiné děcka co se třeba také pokusily o sebevraždu, mají stejné pohledy a vnímání okolí jak to popsal ten chlapec tady. Také trpěly šikanou a méněcenností. Někteří chodí do těchto škol, protože nezapadly do běžného školního kolektivu. Pomáhají jim psychologové dokončit základní školu. Výuka může být zcela odlišná a klasický počet dětí se tam může ve třídě přizpůsobit jedinci. Takže se tam mohou učit například pouze ve dvou. Dítě je tak šetrně chráněno od agresivního kolektivu.
04. 12. 2015 v 08:08Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Táta ti vzkazuje,že to je přehnaný...že to není o kapesným 15000,ale stačí 10 00 a Iphone stačí 1 za rok nový :)
04. 12. 2015 v 08:08On-line BussterX  (95/130/150)
YuongP: kruci tak mě teď napadlo - že ty máš dva tatínky, přiznej se :/
04. 12. 2015 v 08:10On-line BussterX  (95/130/150)
Těch 15 jsem sakra plácl proto, že tu nedávno mareček markusíček tvrdil že má kapesný 15 - 20 a to byla taková malá reminiscence na jeho tvrzení to co jsem napsal : ))
04. 12. 2015 v 08:11Off-line CalifornskyBuh  (21/173/69)
Navíc je v skutku nepochopitelné, jak může dospělá žena, která má navíc dítě mít práci,kde vydělá 8 500 Kč?
Mě je pouhých 22 let a nemám problém mít práci takovou abych si vydělal přesně tolik,kolik potřebuji... Už v 18 jsem si vydělal měsíčně přes 20 000 čístého a teď je to ještě víc...
Až skončím školu, viděl bych to tak na 2násobek toho,co jsem si schopen vydělat nyní :)
A proč?
Protože si myslím,že jsem až dost ambiciozní a chci to někam dotáhnout. Chci něco v životě dokázat, ne ostatním,ale hlavně sám sobě.
Je to jen o tom, co sami v životě chcete, hlavně co pro to uděláte a kam to chcete dotáhnout :)
Kdyby jeho máma chtěla, mohla by být úplně jinde, jenže ji to zřejmě vyhovuje a je líná zvednout p***l a udělat nějakou změnu v životě a raději bude naříkat na systém, na dobu, na peníze, na všechno okolo, ale nebude hledat chybu v sama sobě ...

Vidím to i u svých vrstevníků,kteří třeba sedí za pokladnou v Albertu,berou 12 000 čistého a nadávají jak jim to nestačí a jak by chtěli více,protože si nemohou dovolit to a tamto ...
A kdo jim do p***le brání,aby zvedli p***l a šli si za svým snem?
Je to jen jejich pohodlnost, sedět na té p***li za pokladnou za 12 000 než makat,makat,makat a být někde úplně jinde :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 12. 2015 v 08:11Off-line Centaur  (37/175/-)
BussterX : Pamatuju si, jak tam děcka byly suprový. Dokonce si mohly vybrat s kým chtějí do té třídy chodit a cítily se tam v pohodě. Když jim pak dali stacionáře jako že tam budou jen docházet tak brečely, protože tam chtěli být pořád. Našly si tam nové a lepší kamarády.
04. 12. 2015 v 08:13Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Buster: Kdyby jsi znal Marečka, tak by jsi věděl,že pro jeho rodinu je kapesné 20 000 pro každého ze synů kapkou v moří. Mají tolik peněz,že to je pro ně zanedbatelná částka :)
A nevidím důvod,proč bych měl mít dva tatínky, tohle je vážně trapné.
04. 12. 2015 v 08:21On-line BussterX  (95/130/150)
YP: protože si neumím představit situaci kdy NORMÁLNÍ HETERO taťka kouká se synem na gayseznamku : )) nic osobního v tom nebylo, asi su staromodní 8)
04. 12. 2015 v 08:21Off-line Centaur  (37/175/-)
U nás se také řešili na škole samé peníze kdo má větší kapesný atd. To je prostě v každé době. Žádná škola se tomu nevyhne. Děti musí mezi sebou soupeřit jinak to nejde. Je to přirozený. Horší je, když se do toho připlete o hodně slabší dítě a nedokáže se s tím smířit. Pak už se to musí řešit jinak, ale rozhodně se to nesmí vzdát. Od toho pak existují školy, kde se tyto nejsilnější děti oddělí od těch slabších a ti slabší se pak osamostatňují ve svém kolektivu, který zvládají.
04. 12. 2015 v 08:23On-line BussterX  (95/130/150)
Jiřina to vyřešila... tedy jirka... vzala kudl a prohnala šikanisty okolo školy... že jiřino, beztak tady někde seš :P
04. 12. 2015 v 08:28On-line BussterX  (95/130/150)
CB: kámo ambiciozní seš... a je to OK, a určitě jsou lidi kteří prostě makat nechcou a budou u piva vzpomínat na zlatý dobrý komunisty... ale ne každá mamina která se v 18ti jako blbá holka zaláskovala a upletla si děcko a pak zůstala sama může dělat ředitelku v bance vole
04. 12. 2015 v 08:33Off-line David_115  (23/176/80)
CB: Napsal jsi to zcela,ale zcela přesně :)
Ono stěžovat si a nadávat je mnohem jednoduší než zvednout p***l a udělat něco proto,aby to bylo jinak !:)
04. 12. 2015 v 08:36Off-line ent  (43/-/-)
Ad: CalifornskyBuh
Pokusím se to říci slušně,ale to co píšeš je absolutní hovadina. Naprosto nechápu, kde bereš tu drzost říkat o jeho mámě ty hlouposti.
Evidentně jsi typické dítě vyrůstající v Praze a žijící naprosto mimo realitu 80% tohoto národa. Pokud budeme dělat, že mluvíš pravdu pak předpokládám, že budeš jeden z těch rádoby manažérů (tedy naprosto zbytečný jedinec užírající na svůj plat peníze těm co opravdu něco vytváří). Kdyby nebylo těch lidí, kteří za tyto malé peníze vykonávají většinu práce v této zemi tak si ty a tobě podobní ani neškrknete. Problém je v systému a né ve svobodné matce, která dělá co může aby zabezpečila. Samozřejmě je to složitější a na dlouhou debatu.
Pochopte už konečně ve svých snových světech, že když by si šli všichni "za svým snem" tak je na zeměkouli miliarda zpěváků, miliarda herců,miliarda politiků a miliarda právníků. Ten zbytek by byli vědci,řemeslníci, zemědělci,... prostě lidé , které baví něco manuálně vytvářet či zkoumat. Ale ti by rozhodně nebyli schopni zajistit slastné nicnedělání těch miliard zpěváků,herců,politiků a právníků.
04. 12. 2015 v 08:42Off-line Centaur  (37/175/-)
Ent : Já sem taky žasnul co řekl o jeho mámě tedy. A mezi takovými on musí existovat. Já být jeho matkou tak toho svýho kluka chytnu a pryč.
04. 12. 2015 v 08:47On-line BussterX  (95/130/150)
Ente, já byl v životě opravdu na dně a už jsem to tu psal, nestydím se za to, a nepsal jsem to abych ukázal podívejte jaká jsem chudinka a jak jsem trpěl, litujte mě... ne, psal jsem to pro ponaučení vždycky... mno, takže když jsem si zaryl v držkou v zemi, propadl sociálním sítem ve kterém se pohodlně pohupujou romáci a propadl jsem až na dno, žil jsem v holobytě a žral zbytky z popelnic... a chodil jsem po ulici velkoměsta a ve výkladních skříních byly knížky s mým jménem v tiráži prodávané za cca 6 stovek za kus tehdy a já měl opravdovej hlad... život si prostě někdy s člověkem zahraje divnou hru, a těžko o tom něco ví cucák kterej zrovna vyletěl plnej snů z hnízda... a nikdo nevíme, jakou hru si život zahrál s mámou toho kluka který založil tuto debatu.. takže držte huby vy, co nevíte nic o životě
04. 12. 2015 v 08:49Off-line Dejvidek  (25/176/77)
CalifornskyBuh: Napsal jsi to zcela přesně, s tím se nedá nic jiného než jedině souhlasit.
Každý svého štěstí strůjcem a každý si mapu svého života prostě píšeme sami.
Pokud jeho máma nedokáže zvednout p***l a začít dělat něco proto,aby se měla lépe tak bude takto živořit celý život a celý život si bude jen stěžovat a nadávat jak nemá peníze, místo aby šla a ty peníze vydělala :)
Vidím to u sebe úplně stejně jako jsi to popisoval ty.
Spousta mých kamarádů nebo lidí v okolí mi závidí a mají kecy typu:
Ty se máš, ty máš ve 24 letech luxusní dům se zahradou,výřivkou,bazénem,saunou, máš v garáží nejnovější model BMW a Audi, jezdíš na dovolené na místa jako jsou Maledivy,Karibik,Kajmanské ostrovy... žiješ si jako pán, vyděláváš 5 násobek průměrného platu v ČR a já jsem rád,že si vydělám 15 000 ....
A když říkám, tak pojď, zvedni tu p***l, začni budovat svůj sen, začni pracovat sám na sobě, začni dělat všechno proto, aby jsi si jednoho dne řekl,že tvůj život nebyl zbytečný.... Můžeš dělat to co já a za dva,tři roky budeš v stejné situaci jako jsem já dnes.... NAJEDNOU je odpověď ve stylu: Já na to nemám, mě by to nebavilo, je to náročné atd...
Samozřejmě,že je to náročné, hlavně začátky, ty jsou těžké vždy... Ale každá práce a dřina přináší ovoce...

Co na to říct?
Tak si dál žij svůj život za 15 000 čistého, stěžuj si,nadávej, buď ten pasivní a záviď dál těm, co v životě dřou,aby něco dokázali :)

Přitom možnosti máme všichni,ale úplně všichni stejné.Záleží jen na nás, jakou životní cestou se vydáme :)¨

Největší motivace pro člověka může být to,když o vás druzí pochybují nebo Vám nevěří. Můj táta si ze mě také dělal srandu, nevěřil mi a pochyboval... Nyní,když vidí, že si vydělám tak 10krát víc za měsíc,než on tak se nad sebou může jen zamyslet :)
04. 12. 2015 v 08:51On-line BussterX  (95/130/150)
Dejvidek: pán je pojišťovák ne? : ))
04. 12. 2015 v 08:53Off-line ent  (43/-/-)
A jinak co doporučit autorovi téhle debaty. Nikdo není dokonalý. Udělej ze svých slabin přednosti a z jejich "předností" slabiny. Nevím kde studuješ, ale zaráží mě že polovina spolužáků má kapesné přes 8000 Kč. Pak předpokládám, že jsou z bohatých poměrů. A je zde pak téměř jistota, že sice maj značkové hadry a předraženou techniku,ale nemají lásku a čas svých rodičů. Když se ti smějí, je tak snadné zacílit na jejich povrchnost, snobství,tupost, citovou vyprahlost,........ . A nebo prostě je ignorovat. Pokud se ty sám budeš cítit méněcený tak můžeš mít to co oni ale nepomůže ti to. Pokud svou hodnotu stavíš na jiných věcech ( povaha, charakterové vlastnosti, moudrost, empatie, rodinné vztahy,....) je ti úplně ukradené co si myslí. Zde platí co jsem řekl jednomu kolegovi z práce: " Ty jsi pro mne 0. Nemáš pro mne větší hodnotu než moucha co kolem lítá a otravně zabzučí. Pro mne je důležité jak mě vidí lidé, které mám rád. Co si myslíš ty mě nezajímá". Od doby co jsem mu to řekl jsem měl klid.
04. 12. 2015 v 08:53Off-line CalifornskyBuh  (21/173/69)
Anonym:
Měl by jsi to brát jako životní zkušenost a až budeš starší,tak se poučit z chyb tvé mámy,která v tvém dětství selhala a měl bys dělat všechno proto,aby jsi ji ukázal, že když člověk chce, všechno jde :)
Stačí jen makat,dřít,nepolevit a výsledky se jednoho dne prostě dostaví!:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 12. 2015 v 08:54Off-line Centaur  (37/175/-)
Dejvidek : Ten komentář určitě napsal chlap, protože chlapy do ženských nevidí a nevidí co si taková samotná ženská s dítětem užije. Děti od samotných matek uvažují jinak a jsou citlivější. Sama ženská nemůže dělat práce jako chlap a nemají tolik sil zvládat 3 práce naráz a starat se o všechno. Taky je omyl, že svůj osud si píšeme sami, protože lidé ho píší také i těm druhým na to se také zapomíná. Všichni ty možnosti jstejné nemáme a musíme se často sami sebe ptát jaké možnosti vlastně v máme ?
04. 12. 2015 v 08:56On-line BussterX  (95/130/150)
CB: jo, toto znělo rozumně... jeden známej vyrůstal taky v soc. slabé rodině, a v 16ti si dokázal vydělat skoro 40 tisíc v jednom měsíci tím, že postavil na zakázku pár počítačů a o víkendech jezdil do reichu hoblovat prkna na pilu... klobouk dolů před takovýma lidma
04. 12. 2015 v 08:57Off-line Centaur  (37/175/-)
Jeho máma neselhala naopak se tomu postavila čelem a začala žít sama a pro svýho kluka i za tu krutou cenu, že mu nevydělává miliony. On by jí měl být vděčný za to že sním tento boj zvládá sama a on by si na ní neměl stěžovat skrze děti, které mu předhazují že nemá tak mocné prostředky jako oni.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 12. 2015 v 08:58Off-line Dejvidek  (25/176/77)
Centaur:
Autorem svého života jsi jen ty sám. Nikdo jiný :) Jen ty máš v ruce to pomyslné p**o a můžeš malovat, kreslit,psát,rýsovat (dosaď si tam co chceš) svůj život.
Nikdo jiný to p**o nedrží, jen TY SÁM.
A,že nemáme všichni stejné možnosti? Ale samozřejmě,že máme.

A pokud tvrdíš,že ne ... samozřejmě ti tvůj názor neberu, ale nesouhlasím s ním :)
Dokonce bych si mohl myslet,že jen vůl může něco takového říct,ale tak neznám tě,tak tě nemohu soudit :)
04. 12. 2015 v 09:01On-line BussterX  (95/130/150)
Dejvidek - souhlas, v tomto máš pravdu... ale ve hře je ještě jeden faktor.... náhoda (osud, chceš-li)... budeš přecházet z banky přes ulici ke svýmu BMW, srazí tě sfetovanej dvacetiletej řidič kterýmu taťka koupil k vánocům Ferrari a seš na vozejku s ochrnutou páteří jako slintající socka...
04. 12. 2015 v 09:05Off-line CalifornskyBuh  (21/173/69)
BussterX:
Znělo to rozumně,protože vím o čem mluvím.
V dětství jsem měl hovno, naši sice pracovali,ale oba dva za průměrný plat. Nikdy bych nějak netrpěl po psychické stránce,nebo tak. Bral jsem to tak jak to je. Prostě jsem věděl,že oba dva makají,dělají co mohou a udělají pro mě maximum,které je v jejích silách.
A i když bylo těžší období, byla schopna mít máma 3 práce a brigádu k tomu, nespat, pracovat pomalu 24 hodin denně, jen proto,aby to udržela a aby s tátou pro mě a celkově rodinu zajistili základní potřeby jako střechu nad hlavou, vodu, elektřinu, teplo, základní ošacení, potraviny,higienu a pomůcky do školy.
Nikdy jsme neměli nic navíc. Necestovali jsme, nechodili na výlety, nebyl jsem s rodinou u moře dřív než jsem si na něj vydělal sám.
Atd,atd...
Ale vždy jsem chtěl žít jinak, mít víc, dovolit si to co měli spolužáci či dokonce víc než ostatní, prostě neotáčet každou korunu a užívat si, žít naplno. Jednoduše život žít, užívat si a ne jen prožít ...

Rodině jsem nikdy nic nevyčítal,ale jsem rád, že já v takové situaci nikdy nebudu,jako jsme byli mi,když jsem byl menší.

A proto taky říkám,že nechápu mámu anonyma... má jednu práci za 8500,co ji brání v tom si najít další, brigádu,noční směny,atd?
A kdo by chtěl tvrdit,že to nejde, tak to jsou LŽI,vždy to jde :) Za prvé to vím z vlastní zkušenosti u nás doma a za druhé i ze svého okolí.
Nemusí mu kupovat Iphony a oblečení od Armani,ale aspoň takový standart,jaký je třeba a dělat vše proto,aby na tom byli lépe.
I jí jako matku přece musí trápit,že kvůli jejímu selhání je její syn psychicky šikanován a dokonce i fyzicky.
04. 12. 2015 v 09:07Off-line Dejvidek  (25/176/77)
BussterX :
Ok ...v tomto máš pravdu a nebudu s tebou polemizovat, protože se na to nedá nic říct.
Ale vrátím-li se k anonymovi ... nevšiml jsem si,že by jeho mámu srazil frajírek ve Ferari....
04. 12. 2015 v 09:08On-line BussterX  (95/130/150)
No ale my to nevíme, že...
04. 12. 2015 v 09:10Off-line Centaur  (37/175/-)
Dejvidek : To není pravda že si autorem života. Já například ve třech letech také nebyl autorem svého dětství když mě v roce 1979 české úřady nevrátili do země kam sem měl jít. Jak si může člověk psát mapu života, když nemá ty možnosti jak to ovlivnit. Zvlášt pokud si dítě a jsi závislý na podmínkách, které momentálně máš ? Co ty víš jaký podmínky má jeho máma například ? Ono je lehký říct zvedni p***l a něco dělej ? Co ty víš kolikrát se o to pokusila, aby se její syn měl o něco lepší dny ? Co ty víš jak je samotný ženský když je na všechno sama a nechce chlapa právě proto že je hrdá a nechce k penězům přijít jak hladová liška ke korytu. ženský mají svou hrdost a mnohé se rvou jak to jde, aby se na sebe mohly podívat do očí když už sou sami se synem. On jí to vyčítá, protože ho k tomu donutily děti ve škole a proto jí to dává za vinu. Nebýt jich tak by takhle neuvažoval. Děti dohání jiné děti k úvahám o kterých se ani nesní v tom největším hororu. Ta ženská není vina, její syn se bohužel stává náročný, protože nemá od koho čerpat ty pravé hodnoty.
04. 12. 2015 v 09:12Off-line ent  (43/-/-)
Páč to čtu od konce tak ještě k tomuhle se vyjádřím
.. YoungPatasek (15/165/50)
Netvrdím,že to je či není málo.
Každopádně jak se říká,každý svého štěstí strůjcem.... :)
Pokud ta ženská si neuvědomuje, jaké následky na psychiku a vývoj jejího syna má to,že ona není schopna dělat víc,než živořit a obracet každou korunu...
Jak teď řekl můj táta,když si to přečetl... Takovým lidme by měli být děti odebrány a žít v DD,tam by jim bylo rozhodně lépe než vyrůstat jako šikanovaná socka a mít již v dětství psychické problémy :)
Vlastní máma svou neschopností donutí nezletilého syna přemýšlet nad sebevraždou ... Tohle je prostě strašné.

1.kde bere 15leté děcko tu neuvěřitelnou drzost se o něčí mámě vyjadřovat jako o té ženské ??????????????
2.kde bere 15 leté děcko drzost vykládat co je a co není rodič povinen poskytovat dítěti ????????????
3.nevěřím, že to ten otec řekl,ale pokud by prohlásil tu hovadinu o odebrání a dání do DD pak tedy sám je zralý na pohovor s psychologem

Jestli tohle je prototyp dnešní omladiny a z tohodle má vyrůst budoucnost našeho národa pak si opravdu nezasloužíme jako národ nic jiné než aby ná muslimové vyhladili a kolo dějin se točilo zas a znova než se lidstvo konečně poučí nebo vyhyne.
04. 12. 2015 v 09:13On-line BussterX  (95/130/150)
CB: hodina cesty do práce, hodina z práce, 12 hodin někde na kase třeba... to jsme na 14ti hodinách... zbejvá 10 hodin do další směny pokud dobře počítám... když pude někam na 4 hodiny ještě uklízet třeba, zbejvá jí 6 hodin mínus cesta do toho druhýho zaměstnání... přijede domů, vypere uvaří vyžehlí vyluxuje vyspí se napíše úkoly s mladším sourozencem a s chutí vyrazí do zaměstnání... hezky...
04. 12. 2015 v 09:24Off-line Centaur  (37/175/-)
Ent : Protože to zřejmě nepíše děcko, ale pitomej heterák to by tak odpovídalo. Tohle nemůže napsat slušný 15 letý dítě. A pokud ano tak silně pochybuju o jeho soudnosti a vynalézavosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 12. 2015 v 09:29Off-line CalifornskyBuh  (21/173/69)
BussterX
Divil by jsi se,ale znám i takové příklady.
Jen aby neskončili na ulici, nevzali ji dítě, tak byla schopná se roztrhat...
Žili v Ostravě, typická rodina. Manžel,manželka, 2 děti....
I jednoho dne se ženě sesypal celý svět pomalu,když manžel zemřel ...
Po manželovi ji zůstali vysoké dluhy, téměř 1 000 000 Kč ...
Pracovala jako prodavačka v zlatnictví, kde si měsíčně vydělala okolo 20 000. Celkem slušný plat na Ostravu.
Jenže měsíční výdaje byli o mnoho,mnoho vyšší.
Byt + internet,televize,elektřina,voda,plyn 12 000, 2 děti MHD měsíčně cca 500Kč, Stravné ve škole na měsíc pro obě děti 1200Kč, Její měsíčník do práce 500 Kč, různé důchodové pojištění,životní,spoření na děti,atd určitá částka. Teď jsi na cca 16-17 000
Výdaje na ostaní stravu pro domácnost, nepočítám oblečení, učebnice pro děti, potřebné výdaje pro školu, výlety,nějáká školní akce,pokazí se nějáký spotřebič,třeba mít nějakou rezervu,atd....
A to nejhorší? Měsíční splátka onoho dluhu dělala dalších 20 000 Kč ....
Inu kde vzít peníze?

NO prostě se vzepřít a najít si další práci ...
Po-pá od 09:00-21:00 v zlatnictví, potom domů dát sprcha, pusu dětem jít na noční úklid kadeřnictví kde měla každý den uklízet 2 hodiny. Měsíčně ji to hodilo cca 1500 Kč.
Sobota - neděle: od 06:00-18:00 jako barmanka v Nonstop Casinu za cca 12-15 00....
V 18 hod padla, rychle domů,sprcha, dát pusu dětem, chvíli s něma pokecat a od 22:00 - 05:00 směna na benzínce za cca 15táců :)

Samozřejmě,že se takto dá vydržet chvíli ...ona tak fungovala cca 3 roky než se ji podařilo najít si lepší práci natrvalo a pak nebylo třeba tolika vedlejšáků...
Taky to není pro každého, stres, honička,téměř žádný spánek ...
A taky pokud by neěla maminku,babičku dětí,která se o ně tarala, nemohla by si to samozřejmě dovolit, musela by to vymyslet nějak jinak ....

Jen tím chci říct, že když se chce a okolnosti tě k tomu donutí, vždy to lze nějak řešit :)
04. 12. 2015 v 09:31Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Centaur: Ty vole ... heterák?
Kdyby jsi se podíval do mého profilu,zjistíš,že v kolonce orientace mám uvedeno ... GAY! Stačí se koukat :)
04. 12. 2015 v 09:31On-line BussterX  (95/130/150)
Není tady v tom státě něco nap**u?
04. 12. 2015 v 09:32Off-line Centaur  (37/175/-)
Ent: Heteráci rádi shazují ženy, protože je pro ně nepochopitelné, že to může táhnout sama. To je jejich egoismus tradiční. To je presně jejich slogan , zvedni p***l a dělej a něco dokaž. 15 dítě ještě sotva ví co znamená něco dokazovat zvláště když v rodině je absence mužskýho.
04. 12. 2015 v 09:32Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
BussterX: Táta o mé orientaci ví od 13 let, takže nevidím důvod,proč by nemohl vědět,že zde mám profil :)
Zná dokonce i některé mé kámoše odsud :)
04. 12. 2015 v 09:32On-line BussterX  (95/130/150)
YP a co má ve svém profilu uvedeno pan otec? -_-
04. 12. 2015 v 09:33On-line BussterX  (95/130/150)
Jo sorry, byl jsi rychlejší, beru z5
04. 12. 2015 v 09:33Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Ent: A ano,myslel to táta vážně.
Jako možné záchranné řešení pro to díte, které vlivem neschopnosti té ženské, jeho matky akorát trpí a je v tom přitom nevinně.
04. 12. 2015 v 09:34On-line BussterX  (95/130/150)
YP: enta z tebe klepne
04. 12. 2015 v 09:36Off-line Centaur  (37/175/-)
YoungPatasek:Ty miláčku nebudeš 15 letej natož gay. Protože tohle bys nemohl napsat o jeho matce. Já se koukám a věř mi že čím se tady prezentuješ není prezentace gaye. Ono ty diskuse čtou lidi mimo tuto seznamku a heteráci jí taky sledují to není novinka. gay seznamky sou vůbec dobrým strediskem kam se heteráci rádi pletou zvláště tato diskuse je pro ně jako stvořená. Ale přiznám se že sem byl svědkem jak se 15 dítě montovalo do jedné látky z Univerzity karlovy a kecalo do diplomky. :-D To jako fakt
04. 12. 2015 v 09:39Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
A já ti stále opakuji,že je mi 15 a tečka :)
A myslet si můžeš co chceš :)
04. 12. 2015 v 09:43Off-line Centaur  (37/175/-)
YoungPatasek: No tak když 15 dítě může vědět k diplomce v jakém roce vznikla historie šelaku a vyjmenovalo 10 šelakových studijních ultraphonských recitálů tak mohu tomu věřit, ale moje intuice mi říká že to aby 15 dítě udávalo směrnice co má jeho máma dělat mi nepřijde moc gay reakce ale spíše heterácká přesvědčenost a samolibost. Ženská by ženské tohle rovněž neporadila .
04. 12. 2015 v 09:45Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Centaur: Ty vole,to co hulíš,chci taky...
Naštěstí nejsem ženská,takže nwm co by poradila ženská :)
A já směrnice neudávám,pouze sem se vyjádřil v tom,že by se měla jeho máma vzpamatovat,zvednout svou zadní část těla a udělat vše proto, aby její dítě,které je v tomto celém nevinně,přestalo trpět :)
04. 12. 2015 v 09:53Off-line Centaur  (37/175/-)
YoungPatasek : To jak si se vyjádřil je reakce trapnýho heteráka který nepochopí, že se tady jedná o tu ženskou a ne o to, aby něco dokazovala. Tím spíš že řekne, že se jedná o její neschopnost. Tohle je uvažování tupého heteráka zralého do poradny Ester Janečkové.
04. 12. 2015 v 09:58On-line BussterX  (95/130/150)
Cent: no ono to v podstatě JE vyjadřování hetero mačo chlapa... nezapomeňte, že pataskovi kouká přes rameno taťka našeptavač a že patasek prostě přejímá jeho vidění světa... taťka musí být šťasten...sice má teplého synka ale rozhodně z něj neroste socan : ))
04. 12. 2015 v 09:59Off-line Centaur  (37/175/-)
YoungPatasek : Když sem ale mohou chodit ženské, proč by sem nemohli i heteráci že ano. Heteráků je tady skutečně zapotřebí, aby říkali že jako máma by se měla vzpamatovat. Co kdybys jí ještě poradil aby se vším sekla a šla dělat treba na ropné plošiny kde si vydělá takových 250 000 tisíc za měsíc a jako vedlejšák by tam mohla tancovat u tyče ??
04. 12. 2015 v 10:00Off-line Centaur  (37/175/-)
BussterX: to si piš že je to heterák a jako vyšitej.
04. 12. 2015 v 10:02On-line BussterX  (95/130/150)
Taťka je heterák? no, to asi jo no :)
04. 12. 2015 v 10:04Off-line mr.jerry96  (20/181/91)
Nepříjde vám k***a trapné vždycky přejít na jiná témata a ve finále nakonec nepomáháte autorovy článku? Když si chcete měnit názory, vyměňte si je ve zprávách tenhle váš spam vždycky nesnášim. Hlavně tvůj BussterX, ale nejsi sám co to dělá -.- Už mám z toho nervy -.-
04. 12. 2015 v 10:06On-line BussterX  (95/130/150)
Centaur: s tou ropnou plošinou, to mě rozseklo : )) kluk by mohl dycky šlapat během toho půlroku co by byla maminka z domu v práci, aby taky trošku přispěl do kasičky, ve 13ti už má na to akorát věk... že jo inteligentní_prasolvíčku?
04. 12. 2015 v 10:07On-line BussterX  (95/130/150)
Hubudržet vlasáči :P
04. 12. 2015 v 10:10Off-line Centaur  (37/175/-)
A nepřijde vám trapné jak se ti heteráci a bisexíci rádi pletou do gay záležitostí a radí matkám jak se mají o dítě starat ? Zrovna tihle by měli zasedat v poradnách pro gaye a Janečková by mohla stavět ty poradny rovnou na patra. Protože takhle tupě chytrých lidí je opravdu pro gaye tím největším solidárním gestem.
04. 12. 2015 v 10:12On-line BussterX  (95/130/150)
Cente patasek je možná troll, možná fake, možná bisex, ale možná taky marek markusíčínek na jednom ze svých profilů a nebo je to prostě patasek : ))
04. 12. 2015 v 10:13Off-line Centaur  (37/175/-)
Ano jeho máma by vlastně mohla makat na plošinách a po večerech by jim po práci tancovala u tyče. Takhle heteráci viděj pravou emancipovanou pravou matku, která se stará o syna. Kluk by jí mohl pomáhat jako přidavač a večer jí dělat uvaděče. Moc pěkný. Tak takhle by to asi šlo.
04. 12. 2015 v 10:19Off-line Centaur  (37/175/-)
No já se těším až se ta poradna už vlastně druhá v pořadí uskuteční. To bude trhák nového roku. Adventy už sou vyřízené takže ted se budou stavět možná i poradny dosahujích výšek mrakodrapů a pitomci budou mít práci. Chudáci děti pokud jim bude radit tohleto.
04. 12. 2015 v 10:27Off-line ent  (43/-/-)
YoungPatasek : No jak jsem už napsal nevěřím, že to je názor otce. On tě život naučí,zfackuje tě z leva z prava a třeba i pochopíš.
Každopádně říkáš nepravdy.Rodič není sluha dítěte. Rodič a ne společnost či televize určuje co je pro jeho dítě dobré. Rodič neztrácí právo na svůj život , tím , že má dítě.
04. 12. 2015 v 10:40Off-line ent  (43/-/-)
CalifornskyBuh :
A to je nějaký život co popisuješ? A jak dlouho to potrvá než se ten člověk zhroutí fyzicky či psychicky? V horším případě s trvalýma celoživotníma následkama. Poptej se na psychiatriích a různých soukromých drahých léčebnách kolik tam denně přijímají zhroucenýh a vyhořelých podnikatelů a manažérů. Poptej se v léčebnách závislých,pastácích a podobně těch mladých kterým sice rodiče dávali kupu peněz, ale neměli na ně nikdy čas protože oni přece pohli zadkem a makali od rána do noci aby dítě mělo co si vzpomene.
Jasně je plno lidí co jen nadávají a jsou líní něco dělat. Ale je mnohem víc lidí co dělají, snaží se a stejně nejsou schopni se odlepit. Problém je v systému a né v těch lidech.
04. 12. 2015 v 10:40Off-line Centaur  (37/175/-)
Televize už dávno neurčuje co se bude vysílat na programu, To už určují bývalé moderátorky, hlasatelky, zpěvačky a herečky. Televize nám bohužel nikdy neodvysílá co je pro dítě dobré a jak se má s šikanou vyrovnat. Od toho máme místo televize Poradny , kterými se budou vymývat mozky školákům. Tam jim budou vykládat, jak jsou matky špatné že svým dětem vydělávají 8000 čistého a že tím dítěti berou nárok na život. Dítě pak zavrhne matku a vyřeší si situaci po svém. Poradna jim najde útulné zázemí seženou mu práci za minimální mzdu a budou se chvástat jak jim pomohli.

Ten kluk potřebuje normální přístup takže by měl určitě vědět, že jeho máma není špatná ale naopak musí být skvělá a čestná když sním o tom už mluvila jak to bude na vánoce. Kluk smutnit nemusí. Nebude jediný kdo nemá na dárky. Já sám z toho mam depky jak to vyřeším, protože taky nic nemám ještě. Takové myšlenky na sebevraždu nemá jen on určitě jsme na to pomýšleli taky občas s lehkou nadsázkou. Vánoce se nějak zvládnou, protože bych se z toho taky musel zbláznit jak to vyřeším.
04. 12. 2015 v 10:48Off-line Centaur  (37/175/-)
Ještě že vánoce trvají jen jeden den a brzy na to bude silvestr. Aspon něco bude lepšího. Každý bude veselý a myslím, že se nám víc uleví, že to závaží vánoc nebude tak silné jako na 24. To je den který bych nejraději vyškrtl z kalendáře. Taky na mě vánoce doléhají špatně.
04. 12. 2015 v 10:58Off-line Centaur  (37/175/-)
A jakto řekne spolužákům to bych taky neviděl černě. Mi jsme na to tehdy museli psát povinné slohovky a museli jsme to i dokazovat co sme dostali. Kluk si může něco klidně vymyslet , protože nebude špiclovanej učiteli ani nikým jiným a nemusí nic předládat co dostal určitě má treba dobrého kámoše který mu na ten den pučí nějakou lepší mikinu a džíny nebo mu někdo pučte něco jestli bydlíte kousek od něj a nikdo se to nemusí dovědět ze školy:-) Od čeho jsou pujčky když si rodiče sami na to pujčují, proč by si kluk, který to má těžký taky nemohl od kámošů pučit nějaký ten hadr a trochu ty spolužáky dostat :-)
Případně mohu poradit, aby si dal inzerát, že hledá vánoční pomoc ,kdo by třeba daroval to a to. Dělá se to tak běžně. Já tu mám doma treba pěknou luxusní termosku na kafe a čaj. Dodnes sem jí nevyužil :-) V případě zájmu mohu poslat foto a klidně pošlu. :) pak mi tady doma stojí uplně ladem Microsystém který sem ani nerozbalil. Též klidně pošlu.
04. 12. 2015 v 11:20Off-line YoungPatasek  (16/165/50)
Centaur: Ty jsi fakt p**a :)
Za prvé to mám napsáno na profilu, za druhé jsem ti nejméně 20krát řekl,že jsem gay a ty si pořád meleš svoje p**oviny o tom,že jsem heterák :D :D :D
Tohle je prostě případ zralý pro psychiatra, měl by jsi se sebou začít dělat něco dřív,než bude pozdě
04. 12. 2015 v 11:21Off-line Centaur  (37/175/-)
Já si je ale nemelu sám pomáhají mi jiní :-) A každý ví že profil je jen virtuální identita a nemusí bý skutečná.
04. 12. 2015 v 11:31Off-line Centaur  (37/175/-)
A když tady může mít holka založený profil pod pánským nickem s pánským přirozením, proč by tady nemohli být heteráci vydávající se za gaye :-D psané slovo hodně napoví o orientaci, protože gayové mají určitý způsob psaní a heteráci také jiný. O holkách ani nemluvím :-) Zajímavá je tvoje snaha dokázat že si gay. Toho si nelze nevšimnout už od samého začátku, kdy tvrdíš že za tebou stál taťka. Nevím, kdo je zralý na psychárnu. :D
04. 12. 2015 v 14:25Off-line paink  (42/-/-)
Nikdy som sa v skole nestretol s tym, zeby sa sikanovali chudobni.
Keby bol kazdy na svete chytry, tak by bol z toho kazdy druhy blby.
Kazdemu boh nadelil podla svojho uvazenia, Kelisova.
Nikto nevyriesi, ze budu existovat ludia sikovny a lenivy. Pomaha motivacia. 8500 Kc je demotivacne. To cigani davno pochopili. Kto veri tomu, ze pracuje 100x viac, al. o tolko vacsi prinos pre spolocnos, ked bere 850k Kc? Mnohokrat skor skodu.
Problem spolocnosti (aj na zapade) je ze sa roztvaraju prilis socialne noznice. (Opacny extrem je tiez velmi zly)
Smeruje to k tomu, ze ludia budu len 0 a 1, otroci a otrokari. Je toto krok vpred?
Alebo bohaci medzi hufom neprisposobivych. To je ciel? Nuly nemaju moc to zmenit (iba nasilnou revoluciou)
Ani najsikovnejsi by nemal bez spolocnosti vobec nic.
Ked nepoznate situaciu anonyma, je prinajmensom necitlive kopat do jeho matky, ked vas prosi o pomoc a place. To jednoznacne vypoveda oo vasom charaktere a aj sposobe akym zarabate peniaze.
04. 12. 2015 v 16:40Off-line esthetique  (33/-/-)
Prave ze my mame predstavu, jak to dnes chodi mezi mladyma a proto ti radime se na stupidni konzumzaky ze skoly vysrat a zit si svuj zivot, zalozeny na necem jinem, nez je konzum....
04. 12. 2015 v 19:41Off-line pan.nikdo  (16/157/-)
Já taky nemám značkoví oblečení ani Iphone a taky nedostanu nic k vánocům. Ale já to mám na rozdíl od tebe v poho u nás ve třídě se tohle neřeší a ostatní třídy mám u v ------. Nejsi náhodou z Liberce mol bys přejít k nám
04. 12. 2015 v 19:50Off-line klucinek  (26/176/72)
CalifornskyBuh,YoungPatasek ... mohu se tě jakožto neambiciózní člověk (proto navždy zkončím u soustruhu za nevalný plat) zeptat na jednu pro tebe zajisté hloupou otázku? Jakožto ambiciozní člověk se zajisté nehodláš živit rukama jako vtšina standardního národa. Čili budeš mít svou firmu, kde budeš jakožto ředitel zaměstnávat (okrádat) své zaměstnance. Tito zaměstnanci (zajisté dobře placení jelikož sám víš jak tíživé je žít v situaci bez peněz kdy otáčíš každou korunu) pořebují stravování, sociální zázemí jakožto WC, mít se kde umýt, převléct atd ..... a toto sociální zázemí je potřeba udržovat v čistotě, čili se neobejdeš bez těch uklízeček které jak ty říkáš si mají najít jinou práci. Doufám že s tímto souhlasíš? A má otázka zní. Bude mít i ta poslední uklízečka ve Tvé firmě alespoň průměrnou mzdu, což činí cca 25000kč? Aby si po nocích nemusela hledat brigády.

PS má druhá otázka zní, proč taková uklízečka která se denně hrabe v hovnech (protože to někdo dělat musí) nemůže mít průměrnou mzdu? To je to co by se mělo řešit, ne to že by si měla hledat brigádu...
04. 12. 2015 v 21:50Off-line honza.kren93  (23/178/87)
Z té generace 00, vyrostou nuly, jak s oblibou říkám :-D. Fakt, hrozný k***tiny řešíte. Já nejsem o moc starší, ale my jsme řešili sport a šukačky, ne hovadiny, jako vy...Styďte se.
04. 12. 2015 v 23:21Off-line Travis6  (20/-/-)
Vloni jsme s rodinou neslavili vůbec Vánoce.Místo toho jsem ten den šel z mamkou a ségrou na hřbitov za tátou,který zemřel v létě.
05. 12. 2015 v 14:35Off-line Titan24  (21/170/-)
Pravdou je, že je to v systému. Už aby ten hnusnej kapitalismus skončil a přišel nějakej lidštější společenský systém, kde nebudou lidé život přepočítávat na peníze. Tím, ale nechci hájit minulý režim. Jen jak je možné, že kupříkladu za první republiky (to ještě nebyl socialismus), byli k sobě lidé hodnější, měli sociální cítění, narodzíl od dneška a ani ten nejbohatší továrník si prostě nedovolil odsoudit člověka za to, že nevydělává tolik, co on.
A opravdu je mýtus, že každý má stejné podmínky. Kde bych skončil, kdyby mi babička s dědou nezaplatili vysněnou střední školu, kde jsem se nemusel potýkat s matikou. Na 20 tisícové školní každý rok rodiče neměli. Skončil bych někde na gymplu, kde by mne nejspíš šikanovali...takže je to prostě o podmínkách, jaké kdo má, které ovlivní směřování každého. To je jako by někdo tvrdil, že žena s x dětma někde v Indii, nebo v Africe má stejné podmínky, stejný start do života jako člověk žijící narozený v New Yorku, nebo v Římě. A to už vůbec nemluvím o domorodých kmenech, bojujících každý den s přírodou.
05. 12. 2015 v 17:51On-line BussterX  (95/130/150)
Titan: jen tak pro představu - některé mzdy z prvopočátku republiky československé (tzv. první republiky)
truhláři 5000,- až 8000,- Kč ročně
textilní dělnice 4000,- až 5000,- Kč ročně
Na lístek do divadla musel dělník pracovat 3 dny, na 1 kg rýže 5 dnů
Oproti tomu Dr. J. Preis - ředitel Živnobanky měl oficiální příjem 14000,00 Kč/hod.
nemuseli se dělníkům vysmívat slovně... už jen pouhý fakt, že si Preis vydělal za 2 - 4 hodiny sedění na p***li v kanclu totéž co živitel rodiny tvrdou dřinou za rok byl výsměch : ))
05. 12. 2015 v 17:57Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
A tady vidíte, proč je nezbytné mít ve všech školách povinně zavedené školní uniformy, přezůvky a zakázat tam nosit mobily a podobný kraviny. :-P
05. 12. 2015 v 18:00On-line BussterX  (95/130/150)
Rozhodně jsem pro, a učitelé budou mít taky uniformy - http://www.lui-magazine.cz/…rmy/cops.jpg
05. 12. 2015 v 18:02Off-line Travis6  (20/-/-)
Mám obavy z toho jak to skončí z EU,máme si jí učit z Ekonomiky a částečně i z Práva a potom to budeme muset umět u maturit, a když skončíkapitalismus a EU,tak celá moje maturita mi bude potom k hovnu a zbytečný stracený čas při výuce,protože Ekonomiku a učetnictví se učíme podle nového způsobu a k tomu jsou potřeba znát zákony,samozřejmě z EU.
05. 12. 2015 v 18:06On-line BussterX  (95/130/150)
Kapitalismus tady byl před EU a jednou bude i po ní : ))
05. 12. 2015 v 18:10Off-line Bready  (19/183/74)
Je dobře, že v ČR nejsou uniformy.
05. 12. 2015 v 18:10Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Busster: Jen nech bejt. Nasraná dělnická třída jednoho dne vyhodí pravičácký politiky z oken, a každého boháče napíchne na vidle. Potom tu nastanou krásné socialistické časy. :-P
05. 12. 2015 v 18:12Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Bready: Problém je spíše ten, že si uniformu okamžitě spojujete se stádovitostí a celkově se vším negativním. :-P A hlavně teenageři (tedy školáci) to nikdy neuznají, což je pochopitelné, páč se jich to týká. Ještě štěstí, že vy o tom rozhodovat nebudete :-P
05. 12. 2015 v 18:18Off-line Bready  (19/183/74)
Lukino_Luk: Mě se to už týkat nebude. Nevidím smysl v nošení uniformy. Možná tak nějaká rovnost mezi zabezpečenými a sociálně slabšími. Ale proč? Aby nebyla šikana a nemajetní nezáviděli? Každý by měl mít možnost nosit si co chce a vyjádřit se tím. Osobně si nemyslím, že by bez drahých hadrů, mobilů a macbooků nešlo najít kámoše.
05. 12. 2015 v 18:19On-line BussterX  (95/130/150)
Lukino: ale to se stát může, stejně tak se může stát, že islámskej nádor v evropě nažene voliče nacistům, hitler se taky stal říšským kancléřem demokraticky a legálně : ))
05. 12. 2015 v 18:23Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Bready: Do zaměstnání si lidi většinou taky nemůžou nosit co chtějí a vypadat jak chtějí. A na hodně místech máš taky uniformy - od prodavačů po piloty.

Vy študáci si furt naivně myslíte, že si můžete dělat co chcete a jak chcete. Čím dříve vás někdo naučí opaku, tím líp pro vás. :-P
05. 12. 2015 v 18:29Off-line Bready  (19/183/74)
Proč? Nikdo mě omezovat nebude. Omezení typu zástěrky při pobíhání po Tescu klidně přežiju. :D

Můžeme si dělat co chceme a jak chceme, dokud splňujeme všechno, co se má. Uniforma je bezvýznamná.
05. 12. 2015 v 18:31Off-line Bready  (19/183/74)
Narodil jsem se svobodnej a svobodnej žít budu.
05. 12. 2015 v 18:33On-line BussterX  (95/130/150)
Víš kdo je nejvíc svobodnej? bezdomovci
05. 12. 2015 v 18:34Off-line Bready  (19/183/74)
Vsichni jsme v podstate takovyma otrokama celyho systemu spolecnosti. Jsme do urcite casti svobodni, ale z casti, kdyz se zamyslite, dojde vam, ze zivot mate zhruba predkresleny predem. Kazdy musi chodit do skoly, kazdy den, kazdy musi chodit do prace. Uz tohle neni svoboda. :D Netvrdim, ze je to spatne, ale proc by mel nekdo omezovat svuj zivot jeste vic, ze si nemuze ani oblict to, co se mu libi? :D
05. 12. 2015 v 18:53Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Bready: Páč zaměstnání nebo škola není tvoje. Patří to buď státu nebo soukromé osobě a jestli ti řeknou, abys nosil to či ono, tak ty zkrátka budeš chodit v tom, v čem ti řeknou a vypadat budeš tak, jak ti řeknou. Svoje osobní vyjádření či jak jsi to napsal, si máš dělat ve svém volném čase a na místě, které patří tobě, což bohužel pro tebe škola není. :-P
05. 12. 2015 v 18:55Off-line Bready  (19/183/74)
Komu patri skola? Statu? Jakej c***k vymysli uniformy, at tahne do hajzlu. :D
05. 12. 2015 v 19:00On-line BussterX  (95/130/150)
Skoro 30 let chovám psy... každý štěně když je malinký musíš přivyknout na obojek... některý štěňata sou jako posedlí a lezou po zdi jak se chcou zbavit obojku, a jiný štěňata si ani nevšimnou že mají najednou na krku obojek a neřeší to... Bready, ty si velmi vzdorovité štěńátko
05. 12. 2015 v 19:08Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Prostě všude, kde jsou uniformy, tak mají nějaký důvod, nějaký smysl. Jen tak pro srandu ti náklady na uniformu nikdo vydávat nebude. :-P
05. 12. 2015 v 19:11Off-line Bready  (19/183/74)
Nevim, jak to byvalo drive. Dnes mi ale prijde, ze je kazdymu ve skole uplne jedno, co kdo nosi. To by museli mit potom uniformy i ucitele. Staci nejaky formalni obleceni, ale casto ani to ne. Dnes mi taky prijde, ze je ucitelum celkem jedno, co nas uci a jak nas uci a jestli se to naucime a nebo ne.
05. 12. 2015 v 19:12Off-line Bready  (19/183/74)
Prijde mi az smesny, ze d***love se ctverkama premysli o vysoke skole.. no.. bez komentare. :D
05. 12. 2015 v 19:14Off-line Bready  (19/183/74)
Podle me smysl zadny uniformy ve skole nemaji. Prachy at investuji aspon na neco uzitecnyho.
05. 12. 2015 v 19:14Off-line Bready  (19/183/74)
Treba na opravdu zalostnyho stavu nekterych skol. :D
05. 12. 2015 v 19:32On-line onlip  (53/182/72)
Mám to štěstí, že v mém oboru o šaty a mobily nejde. Člověk, který na svou roli nemá, se brzo projeví mobilem v ruce.
05. 12. 2015 v 19:34On-line BussterX  (95/130/150)
Do kolikáté třídy chodíš?
05. 12. 2015 v 19:37Off-line Bready  (19/183/74)
Maturitni rocnik.
05. 12. 2015 v 21:48Off-line Bready  (19/183/74)
O futra jsem se jeste nikdy netriskl. :D Vzdycky se trisknu do hlavy v buse o ty tyce a nebo ve vlaku jak je nahore ten prostor na zavazadla.
05. 12. 2015 v 21:54Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
193 je ještě normál. Co má říkat takový Zdeno Chara. :_P
05. 12. 2015 v 22:52Off-line ace555  (27/-/-)
Vianoce ani život nie sú o hmotných daroch.. Prepáč za nadávku, ale na k***tov, pre ktorých znamená iba iPhone niečo, sa vyser. Keď si z teba budú robiť srandu, zasmej sa tiež. Keď im budeš ukazovať, že to z čoho sa na tebe smejú ťa trápi, budú iba pokračovať. Život nie je o tom, čo si kúpiš v obchode. Tiež som bol strašný materialista. Nový notebook, košele, mikiny, mobil... Nie. Toto nie je cesta. Šťastie ti dá iba taký dar, ktorý nedokážeš chytiť do rúk. Môžeš ho iba cítiť srdcom. Pokiaľ si to tá partia spratkov uvedomí, ty už budeš niekde inde :) zamysli sa nad tým!! Neklamem Ťa :)
06. 12. 2015 v 16:13Off-line AntonioBuovaly  (23/178/62)
Jak se tu konstatuje o značkových hadrech, tak jak říká pan Centaur tak vše je to shit předražený dovezeny z made in China ....pořádný značkový oděv nebo obuv nestojí kolem 1000 ale mnohem mnohem více :-)
06. 12. 2015 v 18:16On-line BussterX  (95/130/150)
AntonioBuovaly: pořádný značkový oděv? POŘÁDNÝ? a v čem je tak pořádný? v tom že má přišitou cedulku se značkou dvojitým stehem na rozdíl od čínské kopie? : ))
06. 12. 2015 v 18:23Off-line AntonioBuovaly  (23/178/62)
Bussterx pořádný je fakt , že je to špatné slovo, spíš bych tam uvedl originál je jen jeden, a ne ty kopie jak to tu uvádíš ty....
06. 12. 2015 v 18:26On-line BussterX  (95/130/150)
A víš o tom, že se ty originály obvykle šijí v číně a mnohdy na stejných linkách jako jejich kopie? :))
06. 12. 2015 v 18:29On-line BussterX  (95/130/150)
A helemele: Greenpeace zkoumalo dvě největší čínské komunální čističky odpadních vod v provincii Zhejiang, ve kterých končí odpadní vody z textilních komplexů. Tyto provozy zneužívají složitý kanalizační systém a jejich odpadní vody tak končí ve společné centralizované čističce, což znemožňuje podrobné zkoumání jejich výrobních procesů. Řadu nebezpečných látek čističky neodstraní a končí v řece. Některé z těchto provozů přitom vyrábějí textilie pro známé oděvní značky, jako jsou Levi’s, Calvin Klein či GAP.
06. 12. 2015 v 18:32Off-line AntonioBuovaly  (23/178/62)
Já bych to řekl asi tak že nehledě na značky, kdyby nebylo těch vietnamců,číňanů tak chodíme nazí :-))
06. 12. 2015 v 18:32On-line BussterX  (95/130/150)
To já vím no : ))
06. 12. 2015 v 19:21Off-line capslock0  (35/178/70)
K čemu jsou ty značkový hadry, Iphone, Macbook dobrý?
06. 12. 2015 v 19:27Off-line AntonioBuovaly  (23/178/62)
K hovnu :)
06. 12. 2015 v 19:40On-line BussterX  (95/130/150)
Z číny přijede loď, na palubě má 2 kontejnery... jeden patří světové značce a jde přes obchodní zastoupení té značky do legální distribuce... a každej si rád zaplatí, jde přece o značku, kdo má značku je IN, co na tom že prodejce si na to narazí 80% marže .... no a v druhým kontejneru jsou kopie té značky, ušité v číně ze stejné látky a na stejné lince jako originály, jen pokoutně a nelegálně, a je distribuováno do nelegální sítě trhovců, k dostání za pár korun... tak KDO KURWA JE TADY K SMÍCHU : )))))
06. 12. 2015 v 21:26Off-line Bready  (19/183/74)
No.. ony ty hadry z levnejsich solidnich obchodu aspon trochu vypadaji.
07. 12. 2015 v 16:59On-line BussterX  (95/130/150)
Rebel: taky mám rád kvalitní, trvanlivé a odolné věci, proto nosím švýcarské maskáče a kanady, boty mi vydžely zatím 4 roky a maskáče mám přes 15 let, a to už jsem je i několikrát dokonce vypral 8)
07. 12. 2015 v 17:27On-line BussterX  (95/130/150)
07. 12. 2015 v 17:42On-line BussterX  (95/130/150)
Seš normální???? víš kolik by z toho mohlo být marmelády nebo povidel??? to je zločin totok :/
07. 12. 2015 v 17:52On-line BussterX  (95/130/150)
07. 12. 2015 v 17:54Off-line Bready  (19/183/74)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload