Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak ztloustnout?

09. 12. 2015 v 23:42Off-line Anonym
Hezký večer všem! :) mám takový problém a je mi blbý řešit takovou ptákovinu s doktorama... Jde o to, že se hlásím do jednoho výběrovýho řízení, ale jeden z jejich požadavků je BMI v rozmezí 18-25. No a já mám 16,9 :D Nejsem žádný anorektik, žeru všechno, sportuju, nejsem nijak vyhublej (minimálně já, ani moje okolí jsme to nikdy nekomentovali :D ) a přesto se mi pořád nedaří ztloustnout (minimálně přibrat). Nemáte někdo nějaké tipy?...kromě toho abych trávil dny v posilovnách :D Na to nemám při škole a práci čas ani náladu a ani moc energie :D Takže mám měsíc na to sehnat někde 7 kilo :(
09. 12. 2015 v 23:54Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Chceš-li býti tlustý v pase, žer denně jako prase. :-P
10. 12. 2015 v 00:18Off-line Vanilla  (27/178/60)
Myslím že proteiny by měly zabrat. Ale možná máš nějaké špatné hodnoty u štítné žlázy nebo něco se žaludkem, tělo neumí strávit některé tuky. Nevím, zeptej se doktorky a hledej symptomy :)
10. 12. 2015 v 09:28Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud ti jde o nabrání tuku, zeptej se svých tlustých spolužáků (kamarádů, známých) na jejich životní návyky, které je dovedly do jejich stavu. Buď je to vysoký (a stálý) příjem energie (slazené, tučné) a nízký výdej (nesportování), nebo je to příliš nízký příjem energie, nějaký základní výdej a k tomu ještě nárazové, nepravidelné stravování. Neodvážil bych se doporučit ani jeden způsob pro nabrání 7 kg váhy (tuku) za měsíc. Je to zdraví zatěžující.
10. 12. 2015 v 10:51Off-line Spider.27  (38/185/71)
Fastfood - ráno, odpoledne, večer a vším co je mezi tím ¨:-D:-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 12. 2015 v 16:09Off-line Anonym
To je mi naprd, protože mám to hned v práci vybehany :D možná ještě zkusim teď o vánocích víc spát, minimálně víc než dosavadních 5 hodin :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload