Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak ztloustnout?

09. 12. 2015 v 23:42Off-line Anonym (anonym)
Hezký večer všem! :) mám takový problém a je mi blbý řešit takovou ptákovinu s doktorama... Jde o to, že se hlásím do jednoho výběrovýho řízení, ale jeden z jejich požadavků je BMI v rozmezí 18-25. No a já mám 16,9 :D Nejsem žádný anorektik, žeru všechno, sportuju, nejsem nijak vyhublej (minimálně já, ani moje okolí jsme to nikdy nekomentovali :D ) a přesto se mi pořád nedaří ztloustnout (minimálně přibrat). Nemáte někdo nějaké tipy?...kromě toho abych trávil dny v posilovnách :D Na to nemám při škole a práci čas ani náladu a ani moc energie :D Takže mám měsíc na to sehnat někde 7 kilo :(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 12. 2015 v 23:54Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Chceš-li býti tlustý v pase, žer denně jako prase. :-P
10. 12. 2015 v 00:18Off-line Vanilla  (19/178/58)
Myslím že proteiny by měly zabrat. Ale možná máš nějaké špatné hodnoty u štítné žlázy nebo něco se žaludkem, tělo neumí strávit některé tuky. Nevím, zeptej se doktorky a hledej symptomy :)
10. 12. 2015 v 00:56Off-line JirkaJAWA  (32/175/70)
7 kilo? co se nacpat cementem?
10. 12. 2015 v 09:28Off-line johnj  (32/186/86)
Pokud ti jde o nabrání tuku, zeptej se svých tlustých spolužáků (kamarádů, známých) na jejich životní návyky, které je dovedly do jejich stavu. Buď je to vysoký (a stálý) příjem energie (slazené, tučné) a nízký výdej (nesportování), nebo je to příliš nízký příjem energie, nějaký základní výdej a k tomu ještě nárazové, nepravidelné stravování. Neodvážil bych se doporučit ani jeden způsob pro nabrání 7 kg váhy (tuku) za měsíc. Je to zdraví zatěžující.
10. 12. 2015 v 10:51On-line Spider.27  (30/185/71)
Fastfood - ráno, odpoledne, večer a vším co je mezi tím ¨:-D:-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 12. 2015 v 15:38Off-line Sebik  (20/178/55)
FastFood takhle nefunguje. Ja jim v McD běžně a nepřiberu ani deka...
10. 12. 2015 v 16:09Off-line Anonym (anonym)
To je mi naprd, protože mám to hned v práci vybehany :D možná ještě zkusim teď o vánocích víc spát, minimálně víc než dosavadních 5 hodin :D
10. 12. 2015 v 17:03Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Rozhodně spi víc, pokud spíš denně jen 5 hodin, nenávratně si poškozuješ organismus. Tělo by denně mělo dostat osm hodin spánku. Řekl bych, že se to může ovlivňovat i s tou váhou...
Pokud chceš přibrat, zjisti si nějak přibližně, kolik denně spálíš energie a jez tak, aby tvůj energetický příjem převyšoval výdej. Jestli je ti jedno, že to půjde do tuku a ne do svalů, tak jez hodně cukrů a tuků, třeba takový chleba s máslem je libovka :D A když u toho nebudeš sportovat, bude to ještě lepší.
Pokud chceš, aby to šlo do svalů, tak musíš jíst hodně bílkovin a celkově zvýšit příjem kalorií. Otázka je, jestli za měsíc můžeš vůbec nabrat sedm kilo svalů. U toho tuku bych tomu ještě věřil, ale u svalů nevím... Možná kdybys jedl různé ty práškové proteiny a gainery...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2015 v 18:06Off-line 21m  (24/188/92)
Nesnidej. Jez nepravidelne a ve velkem mnozstvi. Nejlepe co nejvic pred spanim. Zapomen na salaty a zeleninu, to je sama voda a zadne kalorie. Pij pivo a jine alkoholicke napoje, chod parit. Hul travu, po te budes mit jeste vetsi hlad :D Cpi se tabulkou cokolady na posezeni a zapijej ji (obyc) Colou nebo energetaky. Nesportuj. Snaz se minimalne chodit (vsude MHD nebo jeste lepe autem, zadne schody, zadne chozeni na eskalatorech-ani na Miraku :D ).
NEBO
jim proste trochu zalzi ohledne sve hmotnosti a vysky, pokud te nehodlaji vazit a merit, mohlo by to byt nejjednodussi. Lhani nijak nepodporuju, ale pokud jsou nastaveny diskriminacni podminky jako v tomto pripade, klidne bych jim kecal a usmival se pritom...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload