Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Proč je všude tolik fajn kluků a jen na gay seznamce samí tragédi?

15. 12. 2015 v 11:52Off-line Anonym (hetero boys lover., gay boys h)
Proč VŠUDE na ulici, ve škole, v hospodě, na koncertech, v MHD potkávám plno sexy, příjemných, sympatických kluků. A pak si zde rozkliknu 30 proFilů a z toho jsou sympatičtí tak dva? Nejlépe z druhého konce republiky a zadaní. Proč je tu tolik zakomplexovaných buzen? Setkal jsem se s desítkami kluků z ibka a odtud a z většiny byla jejich homosexualita cítit NA STO HONŮ nebo byli něčím VYŠINUTÍ, ZAKOMPLEXOVANÍ, DIVNÍ, nebo jednoduše byli úplně NA DNĚ Z TOHO ŽE NIKOHO NEMAJÍ A DÁVALI TO VŠEM NA JEVO SVOJI NEGATIVITOU. Sorry za spam ale štve mě to.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 12. 2015 v 11:56Off-line johnj  (32/186/86)
A proč jsi tedy tu a nejsi na ulici, ve škole, v hospodě, na koncertech atd.?
Já jsem taky divný. A vůbec mi to nevadí. Žiju s tím spokojený život a je mi dobře.
Přeju hodně štěstí při setkávání se s lidmi! :)
15. 12. 2015 v 12:03Off-line funky_boy  (21/180/67)
Možno nie sú divní všetci okolo, možno si divný ty :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2015 v 12:16Off-line BussterX  (95/130/150)
Mně se zas zdá divný, že se buzna nazve hetero loverem.... : )) heterák ti nedá, a když ti dá tak není heterák, takže jsi lover někoho kdo ti v životě nedá : ))
15. 12. 2015 v 14:58Off-line colombo  (95/192/90)
Anonym: No, a teď si představ, že to samé (viz. nadpis tématu) si mohou myslet ostatní o tobě...
15. 12. 2015 v 15:16Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Já bych řekl, že největší tragédi jsou anonymové. :)
15. 12. 2015 v 15:36Off-line bi_big_looking  (32/175/65)
Tohle je dost kontroverzní komentář. Právě proto, že uživatele odtud nevidíš na vlastní oči a nevíš jak se v reálu chovají, můžou Ti připadat "divnější" a možná by se ti kluci co znáš z reality ve virtuálním prostředí chovali podobně.

Pokud už bych chtěl přistoupit na tezi, že místní osazenstvo je "divnější", tak možná proto, že jsou dlouho nezadaní a mohou být z toho frustrovaní. Já jsem například časem pochopil, proč má tolik profilů "ostré" podmínky pro seznamování. Přišlo mi to zpočátku hodně vyhraněné, ale když vám třeba sto lidí za rok napíše v první zprávě "sex teď?" i když v profilu jasně vyjádříte, že jednorázovky nehledáte, tak vás to pak už přestane bavit. Stejně tak chápu mladé kluky, kterých je tu hodně, že když jim pánové starší padesáti let neustále dávají "neslušné návrhy", že si prostě do profilu nějakou tu ostřejší hlášku typu "dědkové nepsat" dají.

Další skupinou jsou ti, kterým virtuální prostředí z různých důvodů vyhovuje (třeba už někoho mají a tady to mají jako virtuální "úlet" někam jinak, nebo je baví erotika po internetu, třeba tolik oblíbená "webka" - což osobně nechápu, co je na tom tak sexy) a ani se v reálu seznamovat nechtějí a tím pádem je jejich projev jaksi "umělejší".

Takže když to shrnu jednou větou: Tvůj dojem vyplývá už ze samé podstaty rozdílu seznamování v 3D prostředí a virtuální reality internetu.
15. 12. 2015 v 16:21On-line rosju  (44/170/72)
Myslím že největší tragéd tady jsi ty. autore anonyme
15. 12. 2015 v 19:01Off-line freeseks  (20/184/79)
Naprostý souhlas s autorem, tady aby člověk pohledal hezkýho kluka.. a je to vidět i na těch, kteří to zde komentují
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2015 v 19:05Off-line BussterX  (95/130/150)
Free sex: autor je p**a, ty jsi tšchurák, budete krásný pár, hodně štěstí chlapci ve společném životě : * jo ty vlastně hledáš free seks jenom... : ))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2015 v 19:06On-line rosju  (44/170/72)
Proto si sem freeseks radši nedal žádnou fotku
17. 12. 2015 v 04:25Off-line esthetique  (33/-/-)
Tak technicky vzato to neni spam, ale pripominka. jinak mas pravdu, vetsina lidi na seznamkach jsou zoufalci, ktere nikdo nechce anebo oni sami ve skutecnosti nic a nikoho nehledaj... a proc tu jsou? inu nemaji nic lepsiho na praci, normalni kluci maj kamarady, kamaradky, konicky, sporty, randeni. vysinute buzny maj NAKLUKY.CZ
17. 12. 2015 v 18:10On-line mr.jerry96  (20/181/91)
A co bys s tím chtěl asi tak dělat anonyme. Buď trpělivý a poznáš někoho fajn.
17. 12. 2015 v 19:19Off-line AntonioBuovaly  (23/178/62)
Není to jen na seznamce tragédi jsou všude i v realu hlavně ti mladí , co nemají žádnou zkušenost a přitom hubu plnou keců to miluju ze všeho nejvíc :)
18. 12. 2015 v 01:36Off-line Pasivjirka  (53/179/63)
A co by tu hledali fajn kluci. Ti už jsou zadaní a nemají potřebu lézt na seznamky.
23. 12. 2015 v 03:10Off-line Betonica  (32/-/-)
To je podobny dotaz, jako proc hodna devcata nemohou najit hodne chlapce. No proto, ze hodni chlapci uz maji sve hodne chlapce. :)

Mas ovsem pravdu, ze valna cast zdejsich uzivatelu nestoji za pozornost a cest vyjimkam. Neves ale hlavu, nakluky.cz jiste neni jedine misto k seznameni.
24. 04. 2016 v 08:03Off-line Donnie-x  (15/-/-)
Betonica zabil.. :D
24. 04. 2016 v 17:26Off-line shash  (25/183/77)
Je to dlouhý maraton a člověk si při tom běhu musí dávat pozor, aby neztrácel směr, cíl a hlavně sebe :)
24. 04. 2016 v 19:11Off-line Levent  (15/-/-)
Já to jen zkopíruji. : : : Mas ovsem pravdu, ze valna cast zdejsich uzivatelu nestoji za pozornost a cest vyjimkam. Neves ale hlavu, nakluky.cz jiste neni jedine misto k seznameni.
25. 04. 2016 v 20:57Off-line Lolak10  (82/-/-)
Achjo... každej člověk je jinej a mě osobně se líbilo hodně kluků :D ale člověk by měl chodit na to nejdůležitější a to na srdce. Myslím, že věkem se ti "buzny" líbit budou, protože nebudeš mít na vybranou a budeš mít na výběr být sám nebo s "gayem, kterýho nechceš" nebo s holkou, kterou podle mě nechceš už vůbec :D takže se zamysli a jen čekej na tu pravou lásku :)
btw.: věř na osud :D :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload