Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Bojím se toho co vy na to?

29. 12. 2015 v 22:34Off-line Anonym (Anonim)
Ahoj, chtěl jsem se zeptat když provozujete první nebo stálí analní sex nemá to náké důsledky? Nebo jsem slišel že z toho může bít rakovina co si o tom myslíte upřímě prosím o nic sprostého nebo neslušného

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
29. 12. 2015 v 22:40Off-line Brian.Sheppard.McKay  (23/-/-)
Ahoj důsledky to nemá žádné.
Já jak to měl poprvé tak mě to bolelo ale jde o to že ten kluk nebyl zkušený a blbý jak to jen jde.

Pokud to budeš dělat měj ochranu protože nikdy nevíš s kým naposledy spal a zda není nemocný HIV / AIDS pro jistotu a mějte k tomu i gel.

Ze začátku to bolí ale to je tak vždycky.
Postupem času jak to budete mít častěji tak to přestane bolet
29. 12. 2015 v 22:40Off-line klucinek  (26/176/72)
Když tě bije rakovina je to zlé... o něco více, než když z toho může být rakovina.... a tomu nezabrání ani stálí či stálý anální sex či nesex.....
29. 12. 2015 v 22:44Off-line Anonym (Anonim)
Ne mě de o to když budu provozovat sex (jestli) z toho muže bít RAKOVINA
29. 12. 2015 v 22:47Off-line klucinek  (26/176/72)
Nikdo ti nezaručí že ne, ale šance je natolik malá že to je zanedbatelný. Ale jsou jiný aspekty který můžou nastat při častým provozování....
29. 12. 2015 v 22:55On-line Tomass121  (17/182/76)
Já snad dostanu rakovinu z toho pravopisu... :D
30. 12. 2015 v 02:02On-line Titan24  (21/170/-)
Jako bych viděl FB: This post gave me a cancer :D
30. 12. 2015 v 02:17Off-line david722  (95/-/-)
Pořádně se vykakej, ať tam máš volno.
Pořádně maž mastí nebo gelem, ať to klouže a nedrhne.
Pro začátek tam nervi XXL velikost.

Z dlouhodobého hlediska: O riziku rakoviny konečníku jsem slyšel, ale neznám takový případ. Slyšel jsem o riziku uvolněného svěrače, také neznám takový případ. Ale asi bude záležet na četnosti styku. Určitě bude rozdíl, když to někdo dělá denně a nebo jen příležitostně. A taky bude záležet, jak dlouho trvá styk. Kolik šoupání sem a tam. A taky na velikosti toho, co se tam pohybuje :-) Přece jen to je mechanická věc a kromě biologie je to i fyzika....
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload