Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Útoky "uprchlíků" na gaye

16. 01. 2016 v 13:19Off-line akutol  (37/178/-)
http://www.lui-magazine.cz/…dii-ale-mlci

Copak nám na to řeknou místní sluníčkáři a neziskovkáři? Prohlásí Lui Magazine za neonacistický plátek, nebo zalezou a budou mlčet?

Chcete takové útoky i u nás? Podporujte Stranu Zelených a její neomarxistickou politiku.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 01. 2016 v 13:23On-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Nojono, tak dlouho se chodí pro potkany z pouště až se utrhnou ze řetězu.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 01. 2016 v 13:35Off-line hipster  (17/-/-)
"Chcete takové útoky i u nás? Podporujte Stranu Zelených a její neomarxistickou politiku." no do p**e kámo škoda že si tam na toho silvestra nebol aj ty
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 01. 2016 v 13:49On-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Maďare, něco mi říká, že to nejspíš byla ironie Kappa
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2016 v 17:22Off-line colombo  (95/192/90)
Je zajímavé, že na mě nikdo v životě pro orientaci nezaútočil a na mnohé z vás stále někdo útočí... :) Pročpak asi ??
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2016 v 18:12Off-line hipster  (17/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
16. 01. 2016 v 18:13Off-line hipster  (17/-/-)
A nie irónia to nebola, jebnutý komunista by si fakt zaslúžil rozmlátiť držku :D
16. 01. 2016 v 18:15Off-line Dominic  (19/175/70)
HardMode.Vesporax je pekné ako všelijak nás Slovákov oslovujete.
16. 01. 2016 v 18:26Off-line hipster  (17/-/-)
Viueš chudáčik sa bojí že na neho zaútočia moslimovia :D už ide kúpiť revolver a pre istotu ich všetkých dopredu postrieľa lebo čo ak. A potom bude u trtkov typu kotleba a marxisti za hrdinu a bude mať teplý pocit v nohaviaich že zachránil národ.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 01. 2016 v 19:18Off-line falcoboy  (31/175/75)
Zatím je tu chtějí přívrženci Havla od knížete po mladýho Stropnickýho, a to jsou mega oooooooooobr antikomunisti, takže nechápu ty kecy o levici a komouších???
16. 01. 2016 v 19:30Off-line Haru  (18/171/63)
Osobně, větší strach mám z rojících se radikálních skupin neonacistů, než z uprchlíků...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 01. 2016 v 19:34Off-line hipster  (17/-/-)
A ja mám najväčší strach z toho že komunistom stúpli preferencie a z toho že Slovenský národ neserie to že ĽAVIČIAR Fico (ktorého letáčiky su aj vo vlaku na sedačke) púšťa do éteru také veci ako púšťa, už pol roka si robí kampaň na utečencoch veľmi zaujímavým spôsobom.
16. 01. 2016 v 19:46Off-line capslock0  (35/178/70)
Pohybovat se na veřejnosti neozbrojenej považuji za nerozum.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 01. 2016 v 20:24Off-line Haru  (18/171/63)
Pohybovat se na veřejnosti neozbrojená považuji za samozřejmost.

Každý máme na bezpečí jiný pohled.. Pokud půjdu po ulici s vědomím, že všichni kolem mají zbraně, tak se vážně nebudu cítit o nic bezpečněji ;)
16. 01. 2016 v 20:29Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Člověka odzbrojit za každou cenu, páč člověk je k***t nebezpečný. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2016 v 21:28Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
SMC: Postavily, ale jen do té doby, dokud by tu byli Arabi. Až nebudou, tak slečna Haru bude další na řadě. :-P
16. 01. 2016 v 21:42Off-line BIman8xx  (31/-/-)
No to by mě zajímalo, kdy naposledy dostal nějakej homosexuál na budku od českýho plešouna. Že si nějak nemůžu vzpomenout.........A dá se předpokládat, že by to naše "nestraný" sdělovací prostředky určitě nezamlčovaly, na rozdíl od těch zvěrstvech v Německu nebo jinde v Evropě, co se dějí dnes a denně a v rámci multikulti propagandy je na ně uvaleno infromační embargo, někde dokonce už i oficiálně......
16. 01. 2016 v 22:11Off-line falcoboy  (31/175/75)
I někteří z holých lebek jsou homíci, takže jejich údajná homofobie je zas takové to židomediální klišé...
16. 01. 2016 v 22:14Off-line THX1188  (33/183/90)
16. 01. 2016 v 22:50Off-line poklad  (25/176/68)
Akutole ty jsi fakt dement -_-

A ne, není to nadávka, je to diagnóza...

Tvoje neustálý bláboly o zelených, levici, neziskovkám jsou k blití.
Doufam že se někdy dostaneš do nějaký hodně blbý situace a nebude tu žádná neziskovka která by tě zachránila.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 01. 2016 v 23:43Off-line Travis6  (20/-/-)
Podle Lady Žilkové A.K.A Pavlínky Kopečkové je to jejich lidský pud,takže bychom se podle těch sluníček měli těm migrantům za jejich činy u nás v Evropě omluvit.Přijde doba,kdy jim tam bude vláda posílat sexuální otrokyně,které si bude platit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2016 v 00:02Off-line BIman8xx  (31/-/-)
Travis6
To se trošku pleteš, ona ta doba totiž už nastala. Dneska se pořádají organizované jízdy autobusů z ČR(nejen z ČR) plné prostitutek a hádej kam jezdí? Do "Uprchlických" táborů v Německu, aby se "uvolnilo" sexuální napětí mezi imigranty. Samozřejmě, že v TV ti o tom neřeknou, tam ti vůbec většinu věcí neřeknou, protože to není politicky korektní. Ale kdo chce, ten si informace najde. Dneska v čase takových technologických možností se pravda už ututlat nedá.........
17. 01. 2016 v 00:16Off-line esthetique  (33/-/-)
Zase další idiot? (myslí se autor diskuze) s jedním takovým jsem měl následující soukromou konverzaci:

"Snad si mojí SMS dostal a doufám,že než mi zase něco napíšeš,tak už s rozmyslem,mě tady prostě urážet nebudeš a už vůbec si nebudeš brát do pusy moje příbuzné a udělej mi malou laskavost a nereaguj na mě v poradně,je mi už vážně zle s takových lidí,to je to poslední co ještě potřebuju.
05. 01. 2016
esthetique
budu na tebe reagovat, dokud neuznáš, že s islámem jsi úplně mimo a hlavně o něm vůbec nic nevíš, jen blbě kecáš, protože to byl Irán, který vtrhnul na ambasádu Saudské arábie. nezapomeň nám v diskuzi vysvětlit, kdo je ten zlej:D :D :D :D :D :D
Travis6
06. 01. 2016
Nejsem mimo,protože řezání hlav není v pořádku,pro tebe jo,stejně tak nejsem mimo,že na silvestra v Německu v Kolíně nad Rýnem bylo přepadnuto 99 žen muži hladajícími azyl,tak nezapomeň napsat,že to byli němečtí neonacisti hledající azyl ve své zemi.Stejně je to nenjnovější náboženství,který utlačuje právo žen a homosexuálu.Jedna otázka?Ty chceš právo Šária,když je to tak podle tebe skvělé?
12. 01. 2016
esthetique
jdi se už vycpat. o Islámu nevíš vůbec nic a jen tu blbě kecáš. moc koukáš na TV Nova, jdi si začutat fotbal, inteligente
Travis6
12. 01. 2016
Na TV Novu nekoukám a o Islámu jedno vím,je to nejnovější náboženská ideologie,která nepatří do světa,takže si zbal těch tvých pár švestek a ožeň se s ní když jí tak miluješ a po svatbě si zajeť do Sýrie naučit jak řezat hlavy,Good Luck !! :) :)
13. 01. 2016
esthetique
polib si p***l, o náboženství, politice a životě vůbec víš kulový HOVNO!
Travis6
13. 01. 2016
Cože?Špatně jsem ti rozuměl!!Ty už že jsi Alláhovi políbil p***l??Naučíš mě,jak se modlit k Alláhovi??Pls xDD
15. 01. 2016
esthetique
vypadni. koukej se ztratit
Přečteno
Travis6
15. 01. 2016
NOVÁ
:=D"

co k tomu dodat?!? když si někdo plete soukr. zprávu na stupidní seznamce s SMS tak co víc očekávat než BLÁBOL, že?!? přesně jako akutol, který tu bojuje dávno zapomenutý boj s neomarxismem
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2016 v 11:05Off-line BussterX  (95/130/150)
Jak tu byla nahoře ta debata o neonacistech... věc se má tak, že historicky byla homosexualita pronásledovaná jak v nacistickým německu, tak v komunistické totalitě... v německu byli gayové likvidování fyzicky... v současné době je např. Rusko vyhlášené tím, že tam ruští skini loví na seznamkách buziky a lákají je na rande, pak je mučí a videa dávají na sociální sítě... je to organizovaná záležitost a bandy nácků mezi sebou spolupracujou, účel je "vymýtit" homosexualitu z ruska... čili donutit buziky aby se oženili a nikdy nedali ze strachu svou orientaci najevo... takovejch přísně utajenejch ženatejch teploušů bylo i v česku dost a ještě je ačkoliv jim u nás nehrozí nic... na druhou stranu existuje v rusku skupina proudu queerskins... to jsou jednoduše řečeno teplí skini... pronásledujou a neuznávají lesby a to stejný cítí k transsexuálům (a další menšiny samozřejmě...), praktikujou bez vyjímky BDSM sex mezi sebou a je to součást rituálu přijmout do sebe mrdku "bratra"... jsou to vyšinutí uchyláci jednoduše řečeno... z toho všeho mučení a násilí je jasně vidět, co za póvl jsou ti náckové... a teplej nácek, to už je prostě totálně vypatlanej uchyl
17. 01. 2016 v 11:46Off-line poklad  (25/176/68)
LOL akutole ty jsi fakt příklad totálního psychopata...
Existence neziskovek je základ svobodné a demokratické společnosti...

Ubohý kecy o potrefené huse si nech, protože v žádné neziskovce nepracuji.
Nech si tak'lži o nějakém kamarádovi vegantronicovi.... Nikdy jsem se s ním nebavil a ani to nemam v úmyslu - jako milovníkovi dobré kvalitní kuchyně se mi z části jeho přezdívky zvedá žaludek.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2016 v 11:55Off-line BussterX  (95/130/150)
No já momentálně pracuju jako grafik smluvně pro opsku která potažmo zajištuje pro pardubickej kraj chod muzeí a rozvoj turistickýho ruchu v pohraničních horských oblastech i mimo lyžařskou sezonu, což už sem přitáhlo nejen pár set milionů korun v dotacích z EU na údržbu památek ale nemalý peníz od turistů utracený v místních hotelích, hospodách a obchodech
17. 01. 2016 v 12:00Off-line Tom.KK  (22/175/59)
Akutol:
neziskovky nejsou jen Prague pride nebo Refugees welcome.

Velká část neziskovek je prospěšná a buď jde o rozumně utracené peníze (ano, jedna koruna z miliardy je možná od tebe), nebo nepřímo nám vydělají více než co nás stojí (viz příspěvek od BussterX)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2016 v 12:07Off-line BussterX  (95/130/150)
Všichni z vedení mají svoje občanská povolání a vydělávají si v nich dostatečně, někteří víc než dobře, ve svým volným čase utíkají od rodin a věnujou se shánění dotací, dojednávání zakázek a chodu "společnosti", proplácí se jim akorát náklady, jako benzín a podobně... a věřte tomu že chlap kterej vlastní nakladatelství, síť restaurací v Praze, pracuje u BIS nebo jako inženýr v Dukovanech tak fakt nepotřebuje ukrádat z neziskovky : )) placenej je jen výkonnej personál kterej zajišťuje například průvodcovskou službu nebo údržbu a i to zčásti zajiťujou dobrovolníci jen pro ten pocit že se podílejí na smysluplné věci
17. 01. 2016 v 13:30Off-line BussterX  (95/130/150)
Polský ministr přišel s novým řešením uprchlické krize v Evropě

Stovky tisíc Syřanů, které přicházejí do Evropy, by mohly vytvořit armádu pro osvobození vlasti. Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski jim tím chce navíc dát najevo, že to za ně neudělá nikdo jiný.

"Uprchlickou krizi je třeba řešit tam, kde k ní došlo. Tedy v jejich vlasti - Sýrii. Vojenskou cestou a bez přímé účasti Evropy," uvedl Waszczykowski v rozhovoru pro polskou televizi TVP.

Neumí si představit, že by Polsko vyslalo bojovat vlastní vojáky, zatímco "tisíce uprchlíků budou popíjet kávu a sledovat, jak bojujeme za jejich bezpečnost".

Polský ministr také připomněl, že v historii už byly podobné návrhy realizovány. "I z Poláků kdysi v daleké cizině vytvářeli jednotky, které potom bojovaly za svobodu svojí vlasti," upozornil Waszczykowski.

Podle ministra nikdo nebude chtít, aby za osvobození Sýrie bojovaly ženy a děti, jen mladí muži, kteří do Evropy proudí. "Statisíce Syřanů po přeplutí k řeckým břehům a opuštění člunů nežádají jídlo, pití či oblečení, ale ptají se, kde si mohou dobít mobil. S naší pomocí by mohli osvobodit svoji vlast," navrhuje.
17. 01. 2016 v 13:44Off-line BIman8xx  (31/-/-)
BussterX
No vidiš, myslíš si, že se nějací dobrovolnící z těch "uprchlíků" najdou, že by do toho šli? To je asi velmi naivní představa že jo. Jdou sem, aby se měli zadarmo dobře a pokud možno nemuseli nic a měli jenom práva.........To je ten lepší případ. Ve zkutečnosti si nás sem jdou podmanit, ovládnout a postupně nám(zcela legálně v rámci demokratické většiny, tak jak jich tu bede víc a víc) vnutit svoje zvyky a kulturu, ke které mimo jiné patří nenávist ke gayum(a jejich fyzická likvidace v jejich původní domovině naprosto běžná) a podřízení si žen způsobem, jakým nám nedávno předvedli na Silvestra. A kdo si myslí, že se to nebude opakovat, je velmi naivní, protože ty události do teďka to byl jenom malý test, oni testovali, co mohu a protože zjistili, že můžou prakticky všechno, když je jich dostatečné množství, tak hádej co bude další stupeň? Nene žádné znásilňování a vyhrožování, ale linčování a vraždění původních Evropských obyvatel a to za přihlížení aparátů EU a jejic silových složek.
17. 01. 2016 v 13:46Off-line BussterX  (95/130/150)
Jasně že se nenajdou :D ale to jejich odmítnutí angažovat se na řešení jejich vlastního problému v jejich vlastní rodné zemi ukáže jasně v plné nahotě, co jsou zač a oč jim jde
17. 01. 2016 v 13:54Off-line BIman8xx  (31/-/-)
To ale zdravě uvažujícímu člověku muselo dojít už dávno a ty důkazy co teďko vyplouvají na povrch, jsou jenom potvrzením toho, o čem řada lidí hovořila už před mnoha lety, akorát, že tenkrát jim skoro nikdo nevěřil. Bohužel Evropský člověk zpohodlněl už natolik, že si bude muste zažít realitu na vastní kůži a před svým vlastním domovem, ve svých vlastních městech, na ulicích atd., aby uvěřil. Tak daleko to bude muset dojít, než si uvědomí, že mírumilovný a klidný život, který žil celá desetiletí v Evropě, může vinou jeho lhostejnosti a zvrhlých plánů nebezepčných sociálních experimentátorů vzít velmi rychle za své. Já si myslím, že události tento rok naberou takový rychlý spád, že se většina ovčanů nebude stačit ani divit.
17. 01. 2016 v 13:57Off-line BussterX  (95/130/150)
Já to dávno vím, proti muslimské invazi vystupuju od začátku, ale je nutno dávat bacha, aby se díky tomu, že oficiální politika zastává sebevražedný postoj vůči imigrantské vlně z jiné - nepřátelské civilizace nedostali k moci neonacisti což by byl průser
17. 01. 2016 v 14:09Off-line BIman8xx  (31/-/-)
BussterX
Podle mě je to zbytečná histerie co se těch neonacistů týče. Jistěže jejich popularita v této situaci stoupne, ale to je přece zákonité. Já z nich obavu nemám, horší je situace, že stát neochrání svoje vlastní občany před masami imigrantů a tudíš si lidé budou nuceni pomoct sami zakládánim domobran. Tak jako se to děje práve teď po celé Evropě. Teď politici a vedení EU nasadí proti vlastním lidem policii i armádu a to bude předstupeň občanské války. Nikdo totiž nedovolí, aby mu někdo znásilňoval a vraždil rodinu, to už neni sranda a občané podle toho budou jednat.
17. 01. 2016 v 14:14Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Multikulturní má být svět a nikoli stát, případně společnost států (Evropa). Je to prostě naivní chujovina, která nemůže nikdy dobře fungovat. A to platí obecně, nikoli jen v případě Arabů. Co nám vlastně přináší cizí kultura tady u nás doma? Leda tak kuchyň a tu tady můžeme mít i bez nich. :-P
17. 01. 2016 v 14:18Off-line BIman8xx  (31/-/-)
On je hlavně multikulturalismus úplně stejná zvrhlost jako komunismus. Nikdy se to nepovedlo, přesto se o to několk zanícených bláznů bude násilim pokoušet.......Je to velmi nebezpečná ideologie totiž v tom smyslu, že využívá hodnoty humanismu, svobody a demokracie a s jejich pomocí oblbuje a vymívá mozky lidem.
17. 01. 2016 v 15:28Off-line Bahutom  (27/173/60)
Já se ze všeho nejvíce bojím běžných občanů naší vlasti a toho co se jim odehrává v hlavě...
17. 01. 2016 v 15:29Off-line BussterX  (95/130/150)
BIman... no ty seš bi a nejspíš ženatej nebo aspoń s nějakou přítelkyní, chápu že z nácků strach nemáš páč si kdykoliv bez problému nasadíš masku heteráka... nackové jsou mor, stejně jako komunisti nebo muslimové.... momentálně jsou smrtelným nebezpečím muslimové a politici kteří totálně ztratili kontakt s reálným světem... že to nahrává nacistům je zřejmé... vystupuješ proti muslimům a komunistům, nebezpečí nacismu zlehčuješ... inklinuješ k nacizmu že?
17. 01. 2016 v 17:03Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Jejda..Bohuzel do Evropy (EU) zadny uprchlici neprichazej..Ano, mozna ti by byli vdecni, ale vice jak pulka lidi, co se vydavaj do EU nejsou uprchlici ani podle samotne EU! A pak je tu velka cast tech, kteri nejakou ochranu dostanou, ale nejsou tu proto, aby tady organizovali obnovou a zachranu sve zeme, ale jen proto, ze sou to poseroutkove, ktere se doma bali a tady je proste bavi delat bordel, nicit, obtezovat a vysmivat se..Casto slunickari pouzivat argument, ze nasi predci take utikali..ale! Copak ceskoslovensti vojaci si v Anglii naporouceli ubytovani, libry a pak se vozrali ginem a sli znasilovat Anglicanky..nebo protestovali za zavedeni "Plzne" a kysela do kazde hospody?! Neni uprchlik jako uprchlik..Drtiva vetsina "uprchliku" do evropy si jde ukonejsit svoje pudy..!!
17. 01. 2016 v 17:10Off-line BussterX  (95/130/150)
Drtivá většina uprchlíků jde do evropy proto, protože jim to evropa dovolí... když emigrovali čeští cikáni do kanady, Kanada udělala rázná opatření a nikdo neobvinil kanadský politiky z xenofobie, dokonce ani slavná EU se nás nezastala, kde byla tehdy ta p**a slunečná Makrela ... a najednou každej kdo brání integritu evropy proti přílivu rizikové skupiny je rasista.. ale bacha na to, ať se nedostanete do vlivu nacistů kteří samozřejmě využijou strach občanů z naráz přibyvších statisíců muslimských časovaných bomb ve svůj prospěch
17. 01. 2016 v 17:23Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Busstiku, muslim je pro me to samy jako nacek..
17. 01. 2016 v 17:33Off-line BussterX  (95/130/150)
Musíme se s muslimama vypořádat tak, aby jsme neotevřeli cestu náckům k moci, jestli se to nepovede tak vina padá na hlavu současných politiků EU a musí za to zaplatit tak či onak
17. 01. 2016 v 18:48Off-line BIman8xx  (31/-/-)
BussterX
:-))) Nepochybuji, že se to vám gayum povede, když si většina z vás ani nedokáže připustit holou realitu. Řekl bych, že oni muslimové to vyřešej za vás...... Skus si představit, že by se měl např. ve Francii pořádat nějaký gay pochod jako u nás v Praze. To už dneska je dost nereálná představa. Jinak tvoje fóbie z nácků mě fakt baví. Vždyť dneska je za nácka označován pomalu každý, kdo cítí trochu vlastenecky a nesouhlasí s nelegální migrací. Nakonec si stejně každý bude muset vybrat jednu nebo druhou stranu, buď budeš stát po boku "nácků", nebo po buku sluníčkářů a nelegálních muslimských imigrantů.
17. 01. 2016 v 19:28Off-line BussterX  (95/130/150)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2016 v 19:38Off-line BussterX  (95/130/150)
BIman: co je, neumíš zdravit? abysme tě neposlali do plynu, parteigenosse
17. 01. 2016 v 19:39Off-line BIman8xx  (31/-/-)
Já tímto způsobem nezdravím, já nacista nejsem, takže nazdar.
17. 01. 2016 v 19:40Off-line BussterX  (95/130/150)
:*
17. 01. 2016 v 21:28Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Proti tomu co je v Evrope a co de denne do ni vali, je Vandas, Sladek, Bartos..uplnej cajicek..Uz ted jsou utoky na dennim poradku..Nebude dlouho trvat a machometani s "uprchlikama" budou delat do gay klubu najezdy..a media to budou tutlat, nikdo je neodsoudi..Treba se za 15 let dockame titulku v novinach " Homosexualy je treba vyhubit"
.rekneme si to..
17. 01. 2016 v 21:37Off-line BussterX  (95/130/150)
Vy jste přesnou ukázkou toho o čem jsem tady mluvil nahoře, a to jde na vrub Makrely, evropa směřuje do hoven, buďto nás sežerou islamisi podporovaní teplými sluníčkáři nebo tady vyrostou nový plynový komory za jásotu přihřátých sympatizantů hitlera
17. 01. 2016 v 22:25Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Jojo a ty jsi jasnovidec?
18. 01. 2016 v 01:42Off-line BussterX  (95/130/150)
Na to nemusím být jasnovidec, stačí nebýt ignorantem zabedněným, notabene když vidím tady v poradně na jedný straně sluníčka, který staví slavobránu islámským "uprchlíkům" a na druhou stranu když tu pár starých chlapů zcela vážně mluví o tom že náckové nejsou zas tak špatní.. náckové maj jedinou přednost - že jsou ze stejné civilizace jako my, ale rozhodně to není výplod na který by naše civilizace mohla bejt hrdá... vybírat si jestli se nechám sežrat vlkem nebo hyenou je blbá volba, lepší je nechat hyeny za plotem ať se sežerou mezi sebou a vlkům prostřelit hlavu
18. 01. 2016 v 02:18Off-line BussterX  (95/130/150)
18. 01. 2016 v 08:26Off-line Haru  (18/171/63)
BussterX - B***i, ortodoxní schizofrenici, a psychopati se najdou v každé víře a církvi, ať už je to křesťané, babtisté, protestanté, muslimové, hinduisté, buddhisté, nebo třeba židé. V každé té skupině se nachází lidé, kteří by se dali nazvat jako teroristé.. O tom útoku v Jeruzalémě jsem četla, zemřela tam i jedna transsexuální dívka :-/
Nejsem žádná "sluníčkářka", (co je to vůbec za dementní výraz?) samozřejmě není řešení zaplavit Evropu uprchlíky... Ale nemůžeme je taky všechny házet do jednoho pytle, a obratem poslat tam, odkud přišli. Většina těch lidí sem jde, protože se tady cítí bezpečněji. Řešení je likvidace IS a následné ukončení všech válek, aby od tama ti lidé neměli ani důvod odcházet. Dokonce, ač jsem demokrat jak poleno, tak bych byla i pro to, aby některé státy ze severní Afriky a Blízkého Východu opět spadali pod správu nějaké evropské mocnosti, podobně, jako tomu bylo za dob kolonismu, protože očividně některé muslimské země ještě nejsou připravené na demokracii, a zároveň diktatura v nich podněcuje nenávist... Jen by to muselo být dostatečně ošéfované tak, aby si bílí znovu nemysleli, že jsou něco víc... Zároveň je potřeba, aby se v těch zemích konečně zavedla povinná školní docházka, namísto té volitelné, která je třebas v Maroku... Vzdělání je základem rozumného uvažování.
Co se neonacistů týče, tak to je snad ještě větší průšvih, než uprchlíci... Podle mě by se měli všechny extremistické skupiny, ať už zprava, nebo zleva, zákonem zakázat. Snad jsme se už jednou spálili, ne? Proč riskovat to, že se bude historie opakovat...
18. 01. 2016 v 11:30Off-line Haru  (18/171/63)
"Baptisté jsou podmnožina protestantů a protestanti jsou podmnožina křesťanů. Když se v něčem nevyznáš, proč si to aspoň nevygooglíš?"

-- OK, beru, udělala jsem chybu a místo katolíků jsem napsala křesťany... Krom toho, je to jen stručný výčet, a ty děláš, jako by se měl zbořit svět kvůli tomu, že jsem jednu věc uvedla dvakrát -_-

---------------------------------------------------------------------------------

"A muslimové, hinduisté a budhisté nejsou církve, ale příslušníci dalších světových náboženství mimo křesťanství."

-- Psala jsem: "...se najdou v každé VÍŘE a církvi...", doufám, že nechceš tvrdit, že muslimové nejsou věřící ;)

----------------------------------------------------------------------------------

"A ještě máš v tom řádku židy a to není žádná náboženská příslušnost, ale národnost.

-- Wikipedia.org: "Žid může být: Žid - příslušník židovského národa; žid – vyznavač judaismu, židovského náboženství;---"

----------------------------------------------------------------------------------

"Vyjmenuj mi nějaký budhistický útok ve světě, ty........ (autocenzura)."

-- http://www.hrebenar.eu/…-na-muslimy/¨
-- http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…
-- http://listverse.com/…th-violence/
-- https://en.wikipedia.org/…and_violence

"Ty napíšeš nejsem sluníčkářka a v dalších větách píšeš, co sluníčkářského bys udělal/a/o."

-- Tak tohle ani nebudu komentovat...

"Státy jako Irák, Libye, Egypt, Sýrie normálně desítky let fungovaly. Měly sice autoritativní vládce (Husajn, Kaddáfí, Mubárak, Asad), ale fungující ekonomiku, fungující státní aparát. Nikdo z těch zemí neutíkal nikam v masovém měřítku. Lidi měli práci. V případě Libye dokonce vyspělé školství i zdravotnictví. Pak tam přišel západ, zvláště USA a totálně to tam rozvrátili. Odstranili jejich vládce, ale nedali nic nového pevného. Takže v těch zemích je akorát chaos a utíkají pryč."

-- V Československu v letech 48-89 byli lidé také oficiálně spokojeni a fungovalo to. Drželi hubu a krok, stejně jako lidí v S. Africe.. Krom toho, píšu právě o tom, aby se tam to "něco pevného" dalo.

"U nás je vzdělání povinné a stejně to nemá efekt a nepřináší to vždy rozumné uvažování. Spousta lidí třeba i s tituly mají zcela pošetilé, nerozumné názory a obyčejní lidi mají více rozumu. Kdo je bytostný naiva, sluníčkář a popleta, tomu informace poslouží pouze k tomu, aby bordel, co má v hlavě, šířil dál...."

-- Samozřejmě, ne vždy dopadá vzdělání na úrodnou půdu. Ale pokud budou ti lidé gramotní a budou schopni samostatně přemýšlet, tak si budou moct Korán přečíst a vyložit sami, bez toho, aby jim to vykládal radikální muslim, který by upředňostňoval frázi "Veď svatou válku" nad "Miluj bližního svého"...
18. 01. 2016 v 14:01Off-line BussterX  (95/130/150)
SMC: dáváš sem link na Pravý prostor? no to je úžasný server, plný poučných článků, jen hezky ten Pravý prostor představ co je zač a co šíří:

http://pravyprostor.cz/…mosexualitu/

http://pravyprostor.cz/…-kdo-je-vic/

http://pravyprostor.cz/…-divne-dobe/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 01. 2016 v 14:59Off-line BussterX  (95/130/150)
SMC: server nakluky cz zůstává prostě gayseznamkou bez ohledu na to jestli do něj píše SMC nebo Buřt, stejně tak Pravý prostor zůstává rejdiště neonacistických pravičáků bez ohledu na to jestli do něj píše franta nebo pepa... nauč se to, že neplatí "nepřítel mého nepřítele je mým přítelem", ale "můj nepřítel zůstane mým nepřítelem i když máme společného nepřítele"... oni se tím totiž taky řídí... pro ně jsme po muslimech na řadě my... takže to obraťme a po muslimech musí být na řadě oni
18. 01. 2016 v 15:04Off-line BussterX  (95/130/150)
Ale jo, přečet, ale vadí mi zdroj
18. 01. 2016 v 15:10Off-line BussterX  (95/130/150)
"Islámská kultura takovou změnou ještě neprošla – dogma staví nad rozum, úctu k bohu nad úctu k životu. Dlí tak stále hluboko ve středověku. A pak je tu ještě jeden zásadní historický rozdíl"

to jsou krásný slova a pravdivý, jenže kde jinde než ve středověku dlí server Pravý prostor svýma výplodama:

"Jak probíhá homosexuální vztah? Tak normálně do „řitě“… Jeden homosexuál penetruje druhého do řitního otvoru. Co je na tom přirozeného, či normálního?! "
18. 01. 2016 v 15:15Off-line BussterX  (95/130/150)
Jak probíhá heterosexuální vztah? je to penetrace ženské vagíny penisem muže? no k***a není, je to především VZTAH dvou dospělých rozumných bytostí který spojuje sex, společný zájmy, potřeba být s milovaným člověkem a trávit s ním čas, v případě hetero párů i splodit dítě... homofobové soustavně vypichují ten sex, furt se jim v hlavě honí jen samý penisy mrdající p***le... nemluví o citech, lásce, souznění, ale furt jen o mrdání p***lí... nejsou nějací úchylní?
18. 01. 2016 v 15:22Off-line BussterX  (95/130/150)
SMC: tak dávej bacha z jakých stránek sem dáváš odkazy, propagovat ultrapravicovou konzervativní žumpu na gayseznamce se mi nelíbí, sorry
18. 01. 2016 v 15:30Off-line Travis6  (20/-/-)
Přesně tak,za mě vždy Ateismus :-)
18. 01. 2016 v 16:20Off-line ent  (43/-/-)
BussterX
byt máš s náckama pravdu, bohužel v dnešní době to je tak , že oni jsou jedni z mála kdo proti islamizaci vystupuje a proto jim zákonitě ta podpora poroste. A já osobně pokud bych měl někomu hlas dát tak rozhodně ho dám tam kde se proti islamizaci vystupuje otevřeně, jasně a nekompromisně.Bohužel tahle doba jiné východisko nedává.
A za to děkujme neomarxistům vládnoucím v EU,slabošským želatinám čistící zadní otvory Merklové a spol co máme ve vládě u nás, a vlastizrádným neziskovkám co se schovávajíí za lidská práva a platí je USA ambasáda, norské fondy, fondy EU určené na islamizaci evropy a Sorosovy fondy.
18. 01. 2016 v 16:22Off-line Dominic  (19/175/70)
Ent zabudol si napísať že tie neziskovky sú platené aj kremľom.
18. 01. 2016 v 16:45Off-line BussterX  (95/130/150)
Ente: já to říkám od začátku, že když politické "elity" EU vedou evropu ke zkáze, tak že tím nahánějí vodu na mlým neonacistů, ty mi to potvrzuješ, jen říkám že gay nesmi zapomínat co ho pak bude čekat až se dostanou i díky němu k moci homofobní uchyláci.. (homofobie a umanutá starost o to co kdo dělá v posteli bezesporu úchylka je)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload