Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak si oholit varlata?

25. 01. 2016 v 17:52Off-line Anonym
Ahoj kluci, chtěl bych se zeptat, jak si holíte, případně upravujete varlata? Možná hloupá otázka, ale prosím, pište k tématu, každej jednou začínal.
Proč se ptám, bojím se, že se při holení varlat říznu a...raději to nechci domýšlet, přecijen tam je to trochu jiné, než na samotném penisu. Takže jak? Nějak zastřihnout nůžkama, nebo opravdu vzít žiletku/holicí strojek a nějak se o to pokusit? Díky moc všem.
25. 01. 2016 v 17:58Off-line awenIII  (30/182/81)
Nůžkami to moc nejde, buď El. strojek, ale ani tím to nebude pořádně oholeny, nebo holt strojek s břitem ... A musíš být opatrný a necukat rukou do strany, nebo se neholit...:-D:-D
25. 01. 2016 v 18:28Off-line Softak  (35/184/80)
Špatný pohyb a koule je venku :-D neboj se toho..
25. 01. 2016 v 18:39Off-line Aranel  (28/190/78)
Nic hroznýho... podobný, jako když si holíš tvář. Akorát jak tu bylo řečeno, musíš být opatrný, koule ti sice nevypadne, ale kreeev poteče :D Takže prostě si tu kůži pořádně natáhni tak, abys z toho měl takovou hezky rovnou cestičku a pak to půjde instinktivně :) Jinak bavím se o žiletce, se kterou to dělám já. A musím říct, že hladký koule jsou top :3 :D
25. 01. 2016 v 18:56Off-line macin1  (58/176/95)
Já když si je holil poprvé , nejdřív jsem opatrně stříhal nůžkami . Pak jsem namydlil pěnou na holení a opatrně oholil . Napoprvé bylo třeba zopakovat , aby to bylo hladké . Počítej ale s tím , že to při zpětném dorůstání šíleně svědí ( aspoň to tak měl ) , proto pak už prováděj úpravu pravidelně . Vypadá to ale hezky a i tobě samému to bude příjemné na omak . Možná zkusíš jednou a víc už to nebudeš znovu provádět a necháš přírodu tak jak to zařídila . Uvidíš sám co ti bude vyhovovat . Ať se to podaří .
25. 01. 2016 v 19:58Off-line Sailing  (44/188/95)
Já když to zanedbám, tak pak beru el. strojek s nástavcem, zastřihnu to co na nejkratší délku, pak pěnu na holení a oholím to, hlavně jak bylo zmíněno výše, pořádně napni kůži.
25. 01. 2016 v 21:28Off-line paink  (49/-/-)
Ja ich opalujem so svieckou
26. 01. 2016 v 17:24Off-line macin1  (58/176/95)
Patrik96 : ty holíš svýmu psovi koule ? Proč jako ? pokud by měl nějaký zdravotní problém a čekalo ho vyšetření na veterině , byl by důvod . . . jinak to nechápu .
28. 01. 2016 v 00:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Šourek se dá oholit jako jakákoliv jiná část kůže. navlhčit, napatlat pěnu na holení, vytáhnout nahoru nebo do strany nebo dolů, aby vznikla pokud možno rovná plocha a holit.... a pak zase vytáhnout kůži trochu jiným směrem a další proužek.... něco je na tom nejasné?
25. 03. 2023 v 20:16Off-line MarkPlocek  (26/-/-)
Dá se koupit i strojek- zastřihovač který je i na intimní partie, tzn. nechytne ti kůži, krásně oholí skoro do hladka, pak to ještě přejedu žiletkou. Mam na to takovej grif- mnohem líp se pytel holí, když p**o stojí a varlata se přimknou k tělu...pak se kůže na pytli mnohem líp napne a oholí, nikde se moc nekrabatí jako když ho máš v klidu. Já už si to bez oholeneho šourku neumím představit, popravdě nechávám si jen takový klínek nad ocasem, jinak ho kolem dokola důkladně oholim. Proto gustu žádnej dišputát, ale celý nadobíčko vypadá na pohled větší (tedy ne že bych trpěl že ho mám malýho, naopak, spíš si musím dávat pozor při A abych partnerovi nepůsobil bolest, ale proč by ho člověk schovával pod chlupama, žejo.
25. 03. 2023 v 20:31On-line Denis36  (60/-/-)
Břitvou bych to zásadně nedělal. Ujede ruka a . . . . . šmitec :-)))))
25. 03. 2023 v 20:35Off-line Char  (52/185/90)
Doporucuju kulky zchladit. Varlata se zatahnou nahoru,sourek ztvrdne a jde to lip.
25. 03. 2023 v 21:54Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Neholit ! Vždyť je to tak přirozené a krásné !
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 03. 2023 v 22:44Off-line MarkPlocek  (26/-/-)
PavelKalvoda: no jak pro koho...mně teda nějaký cvrček sotva vykukující z pralesa nebere. A pokud jde o mě, tak je mi mnohem příjemnější, když mám pytel pěkně hladký a nikde se mi nezachytávaj chlupy...ale jasný, každýmu se líbí něco jinýho, takže nic proti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload