Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zdání klame?

27. 01. 2016 v 20:34Off-line Anonym
Když bych rád zariskoval a řekl kamarádovi, že ho miluju, měl bych se spolehnout na vlastní pocit/zdání, že je gay (známe se velmi mnoho let) nebo zdání může často klamat? Jaká je vaše zkušenost? Popřípadě, jaká charakteristiky bývá klamavá? díky
27. 01. 2016 v 20:37Off-line Dell  (28/183/61)
Láska je slepá... :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2016 v 20:44Off-line Aranel  (28/190/78)
Tak já bych to asi moc neriskoval. Taky jsem se delší dobu znal s jedním klukem, líbil se mi, byl fajn. A taky mi připadalo, že by mohl být na kluky. Občas mi psal srdíčka (ne teda přímo mně, ale prostě když napsal nějakou písničku, která se mu líbila a tak), poslal mi třeba i svojí fotku v trenkách, ale když jsem to na něj pak zkusil, že bych to třeba rád zkusil s klukem, tak mi hned řekl, že je to nechutný. Takže jak říká Dell, láska je slepá a zdání může často klamat....
Každopádně bych se tím asi nijak nenechal znegovat, když to budeš chtít zkusit, tak můžeš. Riskovat u toho sice budeš, to je tak u vyznání vždycky, ale zkus to na něj třeba pomalu, jako jsem to udělal já. Pořád se spolu bavíme, akorát o tamtom už nemluvíme. Pokud si fakt myslíš, že tě nepošle do pekel a bude to v pohodě, tak za zkoušku asi nic nedáš :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload