Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cela škola se na mě divala jak na nevím co

28. 01. 2016 v 20:34Off-line Anonym
Ahoj mam takový dotaz a potřebuju poradit, dneska jsem byl ve škole docela dost naštvaný, a učitelka se zeptala ty máš holku já odpověděl že: ne,a ONA : no snad nejsi na kluky,a já : jsem mate s tím problém.Učitelka : zůstala stát všichni spolužáci se otočili na mě já zas koukal na ně, učitelka se smála. Po dvou minutách si sedla a řekla no super vtip pobavil jsi všechny,a já : ale já to myslel vážně. všichni v šoku. kámošky ty to braly ze srandy tak jak já. Ale měl bych říct asi mojim rodičům že jsem na kluky ale nwm jak? mate někdo nějaké zkušenosti?,byl bych nerad kdyby se to dozvěděli od někoho jiného. prosím poraďte!
28. 01. 2016 v 20:42Off-line Anonym
Jsem měli hodinu a balivy jsme se na téma vztahy a laská .....
28. 01. 2016 v 20:45Off-line Anonym
Zsv
28. 01. 2016 v 20:51Off-line Anonym
Zaklady.společenských .věda a vztahu
28. 01. 2016 v 21:18Off-line Anonym
Ne ........
28. 01. 2016 v 21:34Off-line awenIII  (30/182/81)
Smc: nevyšetřovala orientaci, jen se zeptala kluka ve třídě, aby trochu rozbourala ledy, zda má holku, a pak, aby pokračovala a uvolnila atmosféru ještě víc, protože o vztazích se mluví špatně, když si třídu nějak pozitivně nenaladíš, se rozhodla pro naprosto nevkusný, hloupý a nemístný vtip :D :D :D nápad správný, forma katastrofální, ve škole dávala pozor, ale moc nad tím neuvažovala, bud je mladá a nemá zkušenosti, nebo starší a vše bere jako dogma, nad kterým se ani uvažovat nemá :D :D :D (jen hádám, ten konec neberte moc vážně :D)

filipe, hlavní je, že jsi v pohodě s takovouhle formou veřejného coming outu, rodičům to můžeš říct jak chceš, já doporučuju dopis, jiní zas rozhovor z očí do očí, vyber, co ti víc vyhovuje... :)
28. 01. 2016 v 21:53Off-line Anonym
AwenIII Děkuju .
28. 01. 2016 v 21:55Off-line paink  (49/-/-)
To nam bol "ucitel" schopny celu hodinu vykladat jak nas vykastruje :)
28. 01. 2016 v 23:53Off-line Vegasm  (103/-/-)
Tak tě nevím, co si ty učitelky na ZSV o sobě myslí, protože podobně probírala učitelka i moje vztahy když sem na hodině nebyl. Máma pak podávala stížnost a od doby co sem přestoupil m klid. :D
29. 01. 2016 v 01:32Off-line THX1188  (40/183/90)
ZSV je pravěděcký předmět? To se mi vůbec nelíbí tygře, SMC :)
A skutečně v dobrém.
Znám metodiku předmětu a jde o seznámení žáků se základem společenských věd.

Teologie, filozofie, etymologie...kupříkladu...neshazoval bych dobrý záměr MŠMT...nakonec, v první republice se za základ považovala řečtina, latina, francouzština...což je pro dnešní infanty nezvládnutelné....
29. 01. 2016 v 01:50Off-line THX1188  (40/183/90)
Lidský faktor je vždy omylný (to se byro stanovám nestává :))...tys jako učitel nikdy nechyboval?
29. 01. 2016 v 02:01Off-line THX1188  (40/183/90)
Náplň hodiny dělá učitel. Nemístné to bylo jistě. "Přímosvádějící" taktéž. Slabý učitel bude "zahraňovat" svoje hodiny čímkoliv.....homo téma je zajímavé dost. Přirozenost už méně, historie o dekádu "míň"...příběhy zhýralých papežů...o něco více....já učím vědu s občasným přesahem do "humanity a umění" ....záklaďák nejsem :)
29. 01. 2016 v 02:13Off-line THX1188  (40/183/90)
Mediální zobecňování není příklad, ale berlička.

Souhlasím s konkrétním příkladem...situačním.

Však my se nakonec shodneme...systém s námi už asi ne :)
29. 01. 2016 v 05:53Off-line hipster  (25/-/-)
Mňa sa minule triedna opýtala či mi frajer fajčí takže kľud :D
29. 01. 2016 v 12:04Off-line klasik76  (41/174/-)
Sám učitel - náhodně i zsv nevěřím, nebo mi přijde tak obtížně uvěřitelné, že někdo něco podobného řeší s žáky. To je prostě za hranicemi všeho.
29. 01. 2016 v 12:27Off-line Vegasm  (103/-/-)
Tak tohle nebyl jediný problém. Zda jsem teplý se mě ptal i jiný učitel, ale ten se mě ptal přímo mezi námi dvěma, ne před celou třídou. Úsměvné bylo i to, že díky mé propíchanosti chtěla třeba jiná učitelka ukázat bradavky, což mi přijde spíš vtipné, ale z učitelského pohledu taky nevhodné. :D Jinak nejsem ten, co si nechá něco líbit, takže bych neměl problém si na učitelku " otevřít ústa", pokud by tohle řešila přede mnou a ne když sem zrovna chyběl. :D
29. 01. 2016 v 17:36Off-line hipster  (25/-/-)
SMC to bolo asi tak že mňa videla fajčiť. a pýta sa ma či fajčím, a ja že nie. A ona: a frajer ti fajčí? :D ona to nemyslela že k***t ale cigarety ale všetci to tak pochopili a ona si až potom uvedomila akú p**ovinu povedala :D
30. 01. 2016 v 16:16Off-line nadrzeny-kluk  (35/-/-)
Co to má být za blbou otázku od učitelky při hodině? A hlavně ještě blbější reakci od ní.. :O Smích od třídy by se čekat dal, podstatné je jejich další chování když se někdo přizná k homosexualitě :)
30. 01. 2016 v 16:49Off-line awenIII  (30/182/81)
Já jsem zas zastánce přístupu informace za informaci... Klidně bych na cokoli odpověděl, pokud by na podobnou věc odpověděli i všichni ostatní přítomni... A podobnou věci myslím pro ně podobné důležitou věcí, ne stejnou nebo podobnou otázkou..
30. 01. 2016 v 16:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak především máš KRÁVU UČITELKU, ale bohužel to nevypadá, že zrovna TVOJI RODIČE BUDOU MÍT SNAHU JI NĚJAK POŘEŠIT. řek bych že jsi případ "komu není rady tomu není pomoci" a tentokrát to není myšleno sarkasticky...
tvůj případ něco zcela zásadního vypovídá o stavu české společnosti.
v Anglii by to učitelka nikdy neřekla. zaprvé by se tě neptala na holku, PO TOM JI JE HOVNO KULOVÝ. ZADRUHÉ.pokud bys řek, že jsi na kluky nezlehčovala by to a určitě to nebrala jako vtip. v Anglii, které se tady všichni tak často a rádi posmívají, by ta učitelka ŠLA. prostě by šla NA PRACÁK.okamžitě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload