Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už vás kluk podvedl? A jak zjistit, že někoho má?

31. 01. 2016 v 09:57Off-line Anonym
Ahoj kluci...
Chci se vás zeptat...
Už vás kluk podvedl?
Viděli jste to? Jak to dopadlo?
A jak zjistím že někoho ma...
Předem děkuji! ;)
31. 01. 2016 v 10:37Off-line awenIII  (30/182/81)
Měl bys mu věřit... Ve chvíli, kdy mu už nevěříš, a chceš něco zjišťovat, úplně nemá smysl s ním zůstávat, protože bys buď něco zjistil a rozešli jste se, nebo nezjistil a cítil by ses provinile, ale příště bys to zjišťoval zase, až by nakonec tvůj přítel tak jako tak šel za někým jiným, protože by mu došlo, že mu nevěříš... NEZJISTUJ, nemá to cenu, a při analu používejte kondom...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 11:00Off-line awenIII  (30/182/81)
To, že je někdo citově chladnější, neznamená, že někoho nutné má, jen to, že už ho vztah úplně ne naplňuje, že mu něco vadí, někde je chyba, neklapne to... Často přijde nejdřív citový odstup, a až pak nějaký milenec, protože mu stále záleží i na tobě, nechce ti rozchodem ublížit, tak se to snaží nějak vést dal ve třech, pak se na to přijde, a bolí to ještě víc... Ale tak jako tak nemá smysl to jakkoli zjišťovat, ve chvíli, kdy sahnes bez jeho vědomí na jeho mobil s tím, že ho jdeš kontrolovat, pro tebe vztah konci, už ho nemilujes, jen ho chceš mít pro sebe, myslíš víc na sebe než na něj... Když někoho miluješ, tak mu prostě věříš, když mu nevěříš, nebuď s ním...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 01. 2016 v 11:35Off-line awenIII  (30/182/81)
Dsive, mínus ti dávat nebudu, je to tvůj styl života, ale pochybuji, že to dělá 77 procent gayů... Spousta gayů se nijak moc neprojevuje, a ti jsou většinou převážně monogamni, vlastně osobně neznám nikoho, kdo by to takhle dělal...
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 12:03Off-line paink  (49/-/-)
Ja svojmu vsetko poviem a on mne. Alebo dame trojku, ale to ma jaksi nebavi.
31. 01. 2016 v 13:16Off-line Bready  (26/183/74)
Stačí mi jeden. A pokud nenajdu, zemřu jako starej panic, ohlodanej od vlčáků. :D
31. 01. 2016 v 15:08Off-line jakubkolin  (36/182/84)
No my byli spolu chvili a ten i***t si z profilu pres ktery sme si psali dal inzerat ze hleda sex :-) pak to slo rychle od ty doby jsme se nevideli :-) jen mi nabidl kdyz mu dam prachy ze by neco bylo :-) nekterym se fakt musim smat :-) :-)
31. 01. 2016 v 15:16Off-line paink  (49/-/-)
Ja napriklad sex vobec nehladam, sex si hlada mna.
31. 01. 2016 v 15:24Off-line colombo  (103/192/90)
K čertu s vašima statistikama, kde jste na ně přišli a kdo takovou studii vytvořil ? To já se tedy z těchto statistik silně vymykám.
31. 01. 2016 v 16:00Off-line awenIII  (30/182/81)
Nevytvoril... Jedná se o základní argumentacni faul, odkazovani se na statistiky bez toho, aby bylo řečeno, kdo kde a s kým ty statistiky či studii vytvářel... Většinou žádné neexistujou, a lidem jen přijde lepší říci podle statistiky, místo podle mého názoru... Něco mi říká, že promiskuitni lidé, říkejme jim například dsivové, logicky znají hlavně jiné dsivy, jelikož ostatním by jen sex nestačil, a dsivové nemají co víc nabídnout... A na druhou stranu lidé, co chtějí vztah a umějí být věrní, říkejme jim bredyové , mají ve svém životě zas hlavně další bredye, protože dsivy v životě nechtějí... To je tak nějak logicky výstup, jak je možné, že každému gay komunita připadá trochu jiná... A nebo to jen kazdej bere podle sebe :-D:-D:-D:-D:-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 22:47Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Za to ženský jsou výkvětem společnosti. Tak si nějakou nabrnkni, ožeň se s ní a až se s tebou rozvede a připraví tě o veškerý tvůj majetek, tak budeš rád za chlapa. :-P

Ženský jsou hrozný semetriky a jako zdůvodnění každé své sviňárny používají argumentaci "děti". :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 23:08Off-line Jan1993  (31/-/-)
Cristal254: Máš i smůlu v tom, že přitahuješ hodně úchylů, nemusím se ti podívat ani na profil a vidím 16/177/54...To je prototyp přesně pro úchylné děduly a nejen ty, samozřejmě. Bude mi 23 za pár týdnů, BMI mám 25...Já už přitahuji jen pár úchylů a ti se dají rychle odpálkovat, ale 90% těch co mi psali, když jsem hledal vztah, byli úplně normální...Je mi to líto, hlavně vydrž a zkus trochu zmohutnět a úchyláky hned nahlaš a dej je do blokace.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 23:16Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A proč by měli být úchylní ti, kteří vám píší? Jednou se registrujete na seznamky, kam tohle prostě patří a jestli se vám to nelíbí, tak nemáte být srágory a nežádoucí umět ignorovat nebo je alespoň odpálkovat.

Pokud jste ještě natolik nevyzrálý, tak si nemáte zakládat profily na seznamkách. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2016 v 23:35Off-line LittleM.Ondra  (31/180/-)
Bud jsi coura a nebo ne :D tot vse
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 02. 2016 v 10:29Off-line igy  (38/173/81)
"pořád mi někdo píše toto ::nedáme sex? úlet? webka? honka? ukaž p**o?... tak vidíš." ... Takže teď prosím všichni cristalovi pište "S tebou sex ani nic jiného nechci", ať má radost a kvalitní podklad pro statistiky :)
01. 02. 2016 v 14:06Off-line Charles2300  (32/183/85)
Prumer 120? :D te d***l ;D jestli ano..tak se stydim za Vas.
06. 02. 2016 v 21:58Off-line Betonica  (39/191/93)
Souhlasím, že počínající nedůvěra spojená se zjišťováním je vlastně už pozdě.

Na druhou stranu ale slepá důvěra taky není dobře. Optimum je vprostřed, tj. vnímat partnera a jeho chování, otevřeně mluvit o všem. Všímat si drobných změn v chování, v návycích. Obvykle totiž právě tam se projeví třetí člověk, partner se třeba začně jinak česat, používat jiný parfém, jiná/nová slova a tak dále.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload