Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jaké jsou další gay seznamky?

04. 02. 2016 v 19:26Off-line Anonym (an)
Ahoj, jaké jsou další gay seznamky kromě iboys.cz a nakluky.cz? Pochopitelně myslím české či slovenské.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
04. 02. 2016 v 19:34Off-line bigninja  (20/-/-)
04. 02. 2016 v 19:54On-line marin  (17/178/76)
Tohle brzo zablokují
04. 02. 2016 v 20:23On-line Vlado2  (54/180/80)
Dalo by se konstatovat, že gay seznamky se objevují jak houby po dešti; sice často, ale dlouho nevydrží. Klasickou ukázkou jsou odkazy výše.
Dá se to porovnat s internetovým obchodem, kde tě nutí se nejdříve zaregistrovat, a teprve poté ti (možná) laskavě sdělí své podmínky a případnou nabídku. Ta je samozřejmě velice chudičká, ale můžeš si být jistý, že tebou poskytnuté údaje budou zpeněženy.
Přesně na tomhle „principu“ dosud chcípla většina z nich.
04. 02. 2016 v 21:26Off-line Centaur  (37/175/-)
Je jich hodně , hodně je otevírá Webnode. Na Webnode se drží už přes 6 let. Na webnode od nikoho nevyžadují poplatky. Vše je zcela zdarma pro uživatele a najdete tam více specializovaných tématických seznamek a to ty placené nenabízí. Navíc s Webnode seznamkami spolupracují propagátoři z Flickr.com, a je tam více informací a zajímavostí než na klasické seznamce s registracemi. S Webnode seznamkami například začal spolupracovat před časem i známý propagátor Vašek Fiala, kterého všichni známe z oblasti low rise Džín na flickr.
04. 02. 2016 v 21:36Off-line Levent  (15/-/-)
Mě by taky zajímali nějaké jiné seznamky než je ib a na kluky, já chodím na smíchané seznamky třeba seznamka.cz badoo.cz
04. 02. 2016 v 21:44Off-line Centaur  (37/175/-)
Tyhle smíchané seznamky sou k ničemu. Badoo je placená zrovna taky. A nic zajímavého tam není.
04. 02. 2016 v 21:46Off-line Centaur  (37/175/-)
Já mohu doporučit webnode. Mají tam seznamky lidi na všechno. Na spodní prádlo, na džíny, na tlouštíky, přes sběratelství, neslyšící, apod. Tohle žádné jiné nenabízí. Mají tam rohovory i lidí, které na smíchaných gay seznamkách nikdy číst nebudete. Mají obrovský potenciál a snahu vyjít uživatelům vstříct. To nikde není. Ani na ibku ani tady.
04. 02. 2016 v 22:12On-line tropikboy  (30/178/64)
Na webnode jsem našel jen dvě, obě jsou úzce zaměřené a přijde mi že naprosto neživé
04. 02. 2016 v 22:14Off-line Centaur  (37/175/-)
Všechny jsou živé, ale využívají je jen ti kterých se týkají, protože jsou tématické. Pokud hledáte na určité zaměření musíte zadat i klíčová slova. Samo se vám to nevyhodí na stůl. Navíc lidí neumí psát inzeráty a tak odpovídají spíše na ty starší, ale žije to tam. Například ta o gay wrestlingu je už stará skoro 10 let a tam se pořád něco děje. Ted nedávno vznikla seznamka na low rise což je unikátní, protože taková seznamka nikdy nevznikla. Googl jí našel jen pár dní starou ale to jen když se zadají přesnější klíčová slova. No hledejte pánové a nesudte seznamky jen podle inzerátů. I neživá může být pod povrchem živější než se zdá což zjistíte snadno pokud na ní nějaký ten čas strávíte a zabydlíte se tam :) Mrtvé jsou více tyto seznamky kde vám po celý den nikdo nenapíše ani slovo a nikdo neodpovídá ani na pozdrav
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload