Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Budoucí prezident USA

10. 02. 2016 v 22:18Off-line Vojta95  (29/181/73)
Bohužel nemám o letošních volbách a kandidátech takové povědomí, jaké bych chtěl. Proto by mě zajímalo koho byste teoreticky volili a proč? Případně, o kom si myslíte, že vyhraje (a proč)? Předem děkuji za odpovědi.
10. 02. 2016 v 22:44Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak ja jsem Labour, takze demokratickeho kandidata. ze to bude Hilary neni zcela jiste. jinak Amerika je v takovem stavu nasranosti, ze se klidne muze stat, ze opravdu vyhraje ten velkohuby xenofob. asi nejmene prediktovatelne volby za poslednich hodne vol. obdobi...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2016 v 22:57Off-line paink  (49/-/-)
Ozraly Jelcin bol velky oblubenec v usa
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2016 v 23:08Off-line paink  (49/-/-)
To moze ovplyvnit asi tak jak cesky prezident
10. 02. 2016 v 23:23Off-line Titan24  (30/168/56)
No, mnoho mladých v USA podporuje Sanderse, což je zváštní, protože je mu 75 a kdo ví, jestli se dožije podzimu :D Ale k***izuje Wall Street a establisment, tak jdou za ním davy. A teď v New Hampshiru porazil v primárkách Clintonovou o 20%, ale v dalších státech už mají zas navrch menšiny, takže to jsou jasné hlasy pro Hillary. Ovšem např. v New Hampshiru pro Clintonovou hlasovaly jen vysokopříjmové skupiny a většina žen dala přednost Berniemu (Sandersovi).
Já být Američan, tak bych z Demokratických kandidátů volil Joe Bidena (viceprezident Obamy), ale ten bohužel nekandiduje...zatím. Ale pokud bude, tak může mít šance, protože Demokrati se bojí, že kdyby čirou náhodou Sanders trumfoval Hillary, že by na podzim prohrál s Republikánem, ať by to byl kdokoli.
Z Republikánského tábora se mi zamlouvá Marco Rubio, ale líbil se mi i Scott Walker, Rick Perry, nebo Rand Paul (syn Rona Paula, liberál, divím se co dělá u Republikánů),ale všichni už odstoupili.
Ted Cruz je dost konzervativní a klade velký důraz na náboženství. Jeb Bush je už asi bez šancí, přestože do nástupu Trumpa byl jasným favo***em. Pro mě ale pořád lepší volba než Trump.
Stejně tak Kasich /ale ten je nevýrazný/. Zajímavé by bylo, kdyby kandidoval Michael Bloomberg (med.magnát, něco jako Babiš u nás). Narozdíl od Trumpa není Bloomberg arogantní, šovinistický,sexistický a nemá pocit, že prezidentskou funkci si může koupit.
Má pokoru k voličům a je zkušeným politikem (byl dlouholetým starostou New Yorku).
Domnívám se, že pokud Donald Trump nominaci od Republikánů nezíská, stejně ho to nezastaví (když do toho investoval tolik peněz), a bude kaandidovat jako nezávislý.
Tím jsem si stoprocentně jist. Tragické je, že by měl jako první v historii šanci vyhrát i jako nezávislý :/ Ale pořád doufám, že Republikáni nepohřbí své šance na zisk Bílého domu a Trump nominaci nevyhraje. S Clintonovou by totiž neměl sebemenší šanci.
10. 02. 2016 v 23:38Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Podla mna Trump bude novy prezident lepsie vztahy s ruskom,neni zavisly na nikom,kasle na politicku korektnost ale obavam sa ze sa nic nezmeni a usa bude pokracovat cestov imperia
11. 02. 2016 v 06:15Off-line Haru  (26/-/-)
Ať vyhraje kdokoliv, jen ne Trump. To by byl konec všech hodnot, na kterých je USA postavená... Já osobně bych volila pravděpodobně Hillary Clinton, ale musím se teda přiznat, že o zbylých kandidátech toho moc nevím...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 02. 2016 v 06:49Off-line paink  (49/-/-)
Je uplne jedno aky nazov bude mat ta figura s titulom najvacsieho darebaka sveta
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2016 v 12:10Off-line Allda97  (103/-/-)
Trump je k****n...Hillary jen propaguje věci aby se zalíbila...Bernie by byla pro mě jasná volba už jen díky tomu, že chce snížit školné
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2016 v 05:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Naprosto mě fascinuje, kolik toho Titan ví o politické situaci v USA. jestli to nebude tím, že o většině ostatních věcí ví kulový... ha ha ha ah ah ah
13. 02. 2016 v 09:03Off-line poklad  (29/177/69)
SMC: Nikdo takový není. Ti kteří jsou proti islamizaci jsou i proti LGBT (např. Trump - nedávno řekl, že same sex marriage se musí zrušit)
Osobně bych s hodně velkými výhradami volil Hillary... Byť v mezinárodní politice je pro mě nepřijatelná (Ukrajina, Sýrie, Lybie... Má stejně přiblblé protiruské postoje jako Obama)... Ale na druhou stranu se velmi aktivně zasazuje o boj za LGBT práva nejen v USA (např. skrz sponzorování LGBT neziskovek jako Prague Pride nebo skrz OSN)...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2016 v 18:54Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Ked sa teda filozoficky nad tym zamyslim tak clovek co sa bude vyhrazat vojnov ale bude podporovat LGBT bude skvela volba :D Ved to sedi na Clintonovu xD
13. 02. 2016 v 19:08Off-line Vanilla  (27/178/60)
Já bych asi volil Sanderse. Hillery mi nějak začíná jít na nervy. Ae budu rád, když vyhraje jakýkoli demokrat, protože s republikánama je to teďka nějak hardcore. Bojím se pomyslet na to, co by se stalo, kdyby nějakého republikána zvolili.
13. 02. 2016 v 20:50Off-line klucina1995  (29/175/63)
Taky mi jako nejlepší kandidát připadá Sanders, ale myslím, že někteří lidé ho nebudou volit kvůli jeho vyššímu věku.. Hillary je mi sice poslední dobou protivná, ale asi pořád lepší, než kdokoliv z republikánů.
13. 02. 2016 v 21:39Off-line Vanilla  (27/178/60)
Klucina1995 tak tak :) jen doufám že nezvolí trumpa to se pak můžeme jít zahrabat :D je zvláštní jak volby v jiném státě ovlivňujou i nás :) ..
14. 02. 2016 v 11:33Off-line esthetique  (41/-/-)
Vanilla: tak tadle diskuze ukazuje pouze to, jak US volby oblivˇnují myšlení lidí. volby vás v česku zatím neovlivňují nijak, možná jejich výsledek. ikdyž mám obavu, že ať vyhraje kdokoliv, buran zeman opět nebude pozván do Bílého domu.
smutné je, že tyto volby už dávno nejsou o levici a pravici, demokratech nebo republikánech o souboji ideí, ale o tom, kdo už se namočil a kdo je persíved jakože ještě ne, tedy kdo je součástí establišmentu a kdo ne. je to o nasranosti a frustraci lidí a díky tomu je výsledek docela volatilní a nepředvídatelný. to je riziko těchto voleb
15. 02. 2016 v 19:13Off-line M.a.n  (26/177/85)
LGBT nepotřebuje více práv. Svět potřebuje vůdce, nepotřebujeme "maminku" ve vládě, které bychom žalovali, jak je na nás ta většina heterosexuálů zlá. Respekt není zdarma, a když č***aříte, tak logicky jsou z vás čubky.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 02. 2016 v 14:54Off-line paink  (49/-/-)
Usa boli aj ked tam bolo donedavna otroctvo a rasova segregacia.
Z extremu do extremu
16. 02. 2016 v 15:14Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Nevydrží... -_-
16. 02. 2016 v 19:23Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Já fandím Trumpovi (ať češi taky jednou vidí, že k****n se může dostat do vrcholný politiky i jinde na světě) :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 02. 2016 v 19:58Off-line MarryZauer  (26/178/75)
Hillary :) Konečně by tam mohl přijít někdo, kdo má názor, kdo by dělal politiku... a někdo, kdo by nedělal ostudu...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload