Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Začátky v análním sexu

12. 02. 2016 v 09:50Off-line FlameCZ  (17/-/-)
Zdravím, mám dotaz. S partnerem jsme v análním a gay sexu naprostí teprve nějaký ten čas, každopádně se chci zeptat, zda je normální že když jsem aktiv a přirážím do něj, nepřijde mi že bych se jakkoliv blížil k vyvrcholení a nebo orgasmu ať dělám co dělám, zatímco on je jako pasiv do pár minut.
Myslíte že to chce zkoušet a hlavně více praxe?
Děkuji za odpovědi :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 02. 2016 v 10:38Off-line paink  (42/-/-)
Skusat stale dookola az do bezvedomia
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 02. 2016 v 11:09Off-line da_ve  (37/167/70)
Tak hlavně se do toho nenutit, to moc extra nepomáhá. A hlavně přestat na to myslet a užívat si. To není písemka z matematiky, je to "jen sex" a ten je na to, aby si ho člověk užil. A anál není to jediné co spolu může pár provádět.
12. 02. 2016 v 14:26Off-line FrancoXPERIA  (29/171/75)
Rada na zlato - popros ho ať párkrát stáhne svěrač, rytmycky. Garantuju ti, že budeš brzo..mě tohle dostává do 7. nebe :-D
12. 02. 2016 v 15:14Off-line Pasivjirka  (53/179/63)
Chlapci. Moc nad tím a u toho přemýšlíte. Nechte tomu tu přirozenost. Hlavně při tom neprobírejte,co udělat k večeři,jak se komu kdo líbí atd.
12. 02. 2016 v 15:34Off-line da_ve  (37/167/70)
HIHI živě to vidím: Pojď přirážej.... A ty vajíčka na večeři dáme na tvrdo, nebo na měkko? Opravdu je v sexu nejhezčí to objevování a to užívání si. Kdyby jsme byli všichni hned profíci byla by to nuda.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload