Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Film Polednice

26. 02. 2016 v 21:30Off-line Travis6  (20/-/-)
Sice naše česká kinematografie stojí za prd a ještě víc za prd stojí české hororové žárnry, ale tohle by mohlo být zajímavé, co myslíte?

Trailery:
¨
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 02. 2016 v 21:40Off-line Bahutom  (27/173/60)
To já nesmím, pak se bojím :D ale vypadá to dobře :)
26. 02. 2016 v 21:41Off-line Travis6  (20/-/-)
Jop, jenom aby tak skvěle vypadal i ten film, protože vážně naše horory stojí za kulový.
26. 02. 2016 v 21:46Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Horory obecně jsou směšné, ty přece nemůže nikdo brát vážně, resp. tak, aby se bál. Mnohem lepší jsou thrillery, kde není jediným účelem vyvolat v divákovi strach (ať už falešný nebo skutečný). Nicméně je lepší mířit za hranice ČR.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2016 v 23:41Off-line Travis6  (20/-/-)
Dneska jsem na tom byl v kině a nelitoval jsem toho. Sice to není zas takový horor, ale na druhou stranu je to skvělý psycho dramatický film, ve kterém se ukazuje spoustu napínavých scén, lekaček + k tomu hudba, hlasy a v neposlední řadě kromě dobrých výkonnů hercu to není žádná slátanina, a musim říci že se jim i ta samotná polednice dost povedla i když se tam zjevila párkrát, no a pořád nejsme na tom s filmama tak bídně jako Slovensko. A tento film je podle mě už i na úrovni americké kinematografii, některé jejich filmy jsou teda o dost horší než tento, Jiří Sládek má dobře našlápnuto a já doufám, že se mu podaří zrealizovat víc takových filmů. Doporučuju všem, co se chtějí příjemně bát i zasmát.
06. 03. 2016 v 13:05Off-line Silva  (17/178/58)
Tak to by mě zajímalo, na co koukáš. Spalovač mrtvol (genialita), Hrabě Drakula, Vlčí bouda od Chytilový (u který bych zrovna věřil, že znát jí američani, jsou na to minim. dva remejky) a další.. ty novější bych taky neshazoval, např. T.M.A nebyla vůbec na český poměry špatná, pak třeba Ghoul, kterej špatnej byl, ale v porovnání s tim, co točej amíci teď do kin, rozhodně výhra. Polednici jsem ještě neviděl, ale rozhodně vypadá zajímavě.
ThomPrag: On taky může být hororový thriller.. pod timhle podžánrem vzniklo hodně ceněných děl, plácnu třeba zrovna The Thing nebo The Shining.. "Horor" obyčejně jako směšnej žánr brát můžeš, nebo aspoň v dnešní době.. stejně tak jako třeba komedii.. Spíš mě štve, kam ten žánr směřuje teď. :/ "Za to" stojí spíš už evropský snímky, o který taky hodně lidí ani nezakopne..
06. 03. 2016 v 14:36Off-line Travis6  (20/-/-)
Tak ta Polednice má ukazovat i na to, jak v současné době žije plno dětí bez lásky, bez rodinné výchovy, protože ten film ukazuje i vztahy mezi matkou a dcerou, a ta polednice má představovat jenom zlou představu s nepovedené rodinny, například to máš i v Erbenovy verzi : " Matka uškrtí své dítě, protože vidí před sebou Polednici, která jí to dítě chce vzít, tak děťáko zemře rukou matky, která ho ze zoufalství uškrtí. No a v tom filmu šly jasně vidět i některé úryvky od Erbena, akorát to bylo trochu jinak, a ve filmu matka byla pod tlakem bláznivé stařenky, své dcery, před kterou dlouho tajila smrt jejího otce a neúnosného vyprahlého počasí viděla před sebou ztělesnění zla = Polednici= . Prostě ať si říká kdo co chce, ale tohle je první český strašák, který mě velmi mile překvapil, a že naše kinematografie je plná pouhých obyč. komedií, které jsou téměř o ničem (až na slunce seno, kameňák) si myslím ,že skutečně máme až moc filmů, které od těch starých moc neliší.
07. 03. 2016 v 15:39Off-line da_ve  (37/167/70)
Myslím, že naše kinematografie produkuje dost velké procento kvalitních filmů všech možných žánrů. Není možné to srovnávat s američanama z jednoho jediného důvod. Za mořem se produkuje obrovské množství filmů, z nichž jen malinký zlomek se dostane k evropskému divákovi. A hodnotit podle toho zlomku celek se nedá.
Hlavní problém v naši tvorbě je spíš ten, že našim filmům v zahraničí moc nerozumí.
07. 03. 2016 v 15:42Off-line Travis6  (20/-/-)
Ani já moc nerozumím našim českým filmům, protože jsou k ničemu, neumíme dělat filmy.
07. 03. 2016 v 15:49Off-line Petr6472  (16/187/-)
Byl jsem na tom a je to super
07. 03. 2016 v 16:31Off-line nonameboy  (24/177/67)
Už jen obsazení Aňou Gaislerovou a Danielou Kolářovou značí, že to bude dobrý film, spíš nadprůměr v české "hororové" tvorbě. Ve skutečnosti to není ani typický horor, jak tvůrci v jednom rozhovoru naznačovali. Češi vlastně ani horory neumí :-) Ale rozhodně film Polednice už kvůli obsazení a příběhu stojí za to shlédnout.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload