Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak na první rande?

03. 03. 2016 v 22:45Off-line LaGregoro  (42/-/-)
Už několik měsíců jsem zamilovaný do mladšího kluka, se kterým se mi za tu dobu podařilo vytvořit přátelství a dokonce se mi svěřil s tím že je na kluky. Jenže problém je v tom že my jsme zatím spolu nikde nebyli, často se potkáváme ve škole, ale to je všechno. Zatím jsem mu ani nějak moc nenaznačil, že se mi líbí nebo že ho mám rád. Proto bych se chtěl zeptat jak bych ho měl někam pozvat. Mě na něm moc záleží a nechtěl bych nic pokazit a vzhledem k tomu že je o 3 roky mladší nevím jak zareaguje :/

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 03. 2016 v 23:08Off-line marin  (17/178/76)
Až s ním budeš tak se ho normálně zeptej jestli nechce někam zajít nějaký společný zájem třeba fotbal ..., nebo jestli nechce jít do kina na nějaký film že nemás ským jít a samotnému se ti nechce nebo se projet na kole že nemáš skym či jiný sporr ...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload