Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Coming out

09. 03. 2016 v 14:37Off-line Anonym (Answer for me)
Ahoj, stejný nebo podobný dotaz tu asi už někdy byl ale stejně se vás chci zeptat. 1) Máte za sebou coming out? Proč Ano proč Ne? 2) Jak probíhal? 3) Jak jste se po něm cítili? 4) Jaké to má klady a jeké zápory, když se "prozradíte"? 5) Jaký máte všeobecný názor na coming out a lidi který jím prošli? -Děkuji za odpovědi. :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 03. 2016 v 18:35Off-line remik  (18/-/-)
Ahoj,
1. Ano
2. Ano, protože už jsem si našel partnera, se kterým jsem ten coming out mohl prožít a sdílet a taky proto, že jsme se v případě negativních reakcí vzájemně podpořili.
3. Úžasně, něco jako LSD (haha). Osvobození
4. Zápory v tom nevidím, ale kladů spoustu. Nemusíš si na nic hrát a poznáš, kdo ze Tvých kamarádů je opravdový kamarád a kdo si na něj jenom hraje.
5. Přeju všem klidný prožití coming outu bez většího stresu. Upřímně si myslím, že i kdyby dopadl sebehůř, tak pak může bejt už jen líp. Nejdůležitější je to, že Vám se uleví a Vy se budete cítit mnohem líp. Okolí už je na druhym místě.
09. 03. 2016 v 22:20Off-line TomasJ  (17/165/47)
1.Ano
2.Tak probíhal přes Fb moji kamarádi to vzali v pohodě
3. Jako projeví se to Když třeba debatujete s ostatními
4.Někteří my to třeba ani nevěřily/Jak už jsem psal můžeš debatovat s ostatními
5.Čím dřív tím líp
09. 03. 2016 v 22:59Off-line shiroReloded  (23/178/85)
Coming out je podle mě něco, co prožíváš, pokaždé, když poznáš někoho nového a padnete si do oka (jako kámoši). Takže ten zlomový okamžik podle mě není říct to ostatním, ale přiznat to sám sobě.
10. 03. 2016 v 00:14On-line mr.jerry96  (20/181/91)
1) Ano.
2) Probíhal dobře. První den máma a babička. Brečelo se kvůli vnoučatům.
3) Skvěle. Spadl mi velký kámen ze srdce.. už žádné přetvářky :)
4) Klady: Nemusím se přetvářet, nic tajit.. Zápory: Přišel jsem o "kamarády"
5) Jsou rodiny, kde se dá s coming outem vyjít úplně v pohodě.. ale jsou případy, kdy je to asi lepší tajit. Stojí ale za to sebrat odvahu a pokuď máte dobré přátelé, rodinu, známé tak s barvou ven ;)
10. 03. 2016 v 00:58Off-line Flawless  (17/171/51)
Právě včera .. už jsem to nevydržel musel jsem se opít
přišel jsem domu a tam samozřejmě nadávaly a já jak byl pod tlakem toho všeho tak jsem řekl že se trápím kvůli vztahům a tak a pak setra řekla '' možná je na kluky '' a já v tom momentu nahlas ' ANO JSEM NA KLUKY UŽ JSI ŠŤASTNÁ ŽE TO VÍŠ?' a mamka byla přímo v pokoji, doteďka se táta nevyjádřil a nevím ani protože jel do práce na několik dnů vůbec nevím co a jak bude a ještě mamka řekla '' JÁ UŽ TO VĚDĚLA DÁVNO JE MI JEDNO NA CO BUDEŠ JESTLI NA HOLKY NEBO NA KLUKY JSI MŮJ SYN '' pak odešla do obýváku a slyšel jsem jí brečet chvíli. Takže nevím jak se mám cejtit vůbec ted se snažím se s nima nemluvit a tak ...
10. 03. 2016 v 08:37On-line Projekt  (29/180/68)
Nooo to mi dodalo odvahu se přiznat tedas :D ,,, děkuju :DD
10. 03. 2016 v 18:12Off-line BBLAKOUR  (22/184/75)
1-Ano nebavilo mě pořád se vymlouvat ka jdu a tak a chtěl jsem si najít kluka tak aby to nevypadalo blbě chtěl jsem je připravyt
2-Přišel jsem za tátou a říkám musím ti něco říct líbí se mi kluci a prý to tušil no a mamce jsem to taky ta řekl a prý to věděla že to mamý vycití :D
3-Před tím jsem byl nervozní ale pak když sem to řekl a bylo to OK byl jsem spokojenější že se nemusím skrývat a dusit to v sobě
4-tak klady že se nemusím skrývat můžu si domů přivést kluka a nemusím to skrývatjinak zápory nevydím jedině kdyby to rodiče nějak nevzaly OK
5-palec nahoru pro někoho to je skoro trauma a nedokážou to lehce a myslím si že to je jako dobře aspoň jsou samy sebou
10. 03. 2016 v 18:18Off-line Anonym (Answer for me)
Děkuji za vaše názory a zkušenosti, budu rád za další. :)
10. 03. 2016 v 19:19Off-line FrancoXPERIA  (29/171/75)
Bohužel nepřiznal..nemám tu odvahu :-(
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 03. 2016 v 23:13Off-line BBLAKOUR  (22/184/75)
Tak já jsem to udělal jenom rptoto abych se nemusel skrejvat a dělat blbečka jako že mám holku prostě jsem se sebral a nemyslel na nic člověk jednou musí zatnout zuby a nemyslet na nic ostatní strach nejistotu
11. 03. 2016 v 00:16On-line Projekt  (29/180/68)
NJ ono se to lehce řekne ,,,
11. 03. 2016 v 16:50Off-line Hledam.Tebe  (95/-/-)
1) ano (bylo by divné kdybych s tím tak dlouho otálel :D). Proč? zdálo se mi to nefér vůči rodičům když jsem měl vztah na dálku a odjížděl pryč (nevěděli kam). Dál jsem měl strach, že se to dozvědí od někoho jinýho a jinak než bych si přál. :)

2) Nejdřív jsem to řekl mamce :) bylo to nějak takhle: mamčo víš jak ti bylo divný že furt jezdím do Prahy? Tak tam jezdím za klukem :) mamka řekla že to dávno věděla :D a že jí záleží akorát na tom abych byl štastnej a je jí jedno jestli s klukem nebo holkou :) po téhle větě jsem se statečně rozbulil :D pak jsem si dal asi půl roku pauzu :D brácha mi řekl že to tušil:) s otcem to bylo horší říkal něco v tom smyslu že nechápe kde se to vzalo :D

3) Byl jsem rád že to mám za sebou ale poprvdě nějakou znatelnou úlevu jsem necítil jak se všude píše :)

4) Mohl jsem o příteli mluvit, nemusel jsem odpovídat na otázky jakto že už nějak dlouho nemám holku :D

5) U každého je ten čas vhodný k tomu to říct prostě jiný :)
11. 03. 2016 v 19:28Off-line Freki  (23/180/65)
Nie, nemám a ani neplánujem.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload