Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tvaroh jako podpora stravy

10. 03. 2016 v 20:34Off-line Anonym
Zdravím chci se zeptat ohledně tvarohu. Chci trochu přibrat na hmotnosti a svalstvu. Začal jsem chodit 2x týdne do posilovny a jím tvarohy. Někde jsem četl, že by se měl jest az před spaním. Já ho jím v práci dopoledne jako svačinu, myslíte, že to je jedno, zda dopoledne jako dopolední svačina nebo az na noc?
10. 03. 2016 v 21:14Off-line remik  (23/-/-)
No rozhodně nejlepší varianta je ta, když si před cvičením dáš banán, zacvičíš si a pak po cvičení si dáš třeba tvaroh s dalším banánem ideálně. Nedá se to jíst furt dokola, ale snaž se tohle a tímhle dost podpoříš růstu svalů :) a nepotřebuješ ani nikdy žádný posraný BCAAčka a podobný hovna :)
10. 03. 2016 v 21:30Off-line Lain  (102/-/-)
Tá idea za tým tvarohom na noc je že tvaroh sa relatívne dlho trávi tak "bude mať telo z čoho čerpať v noci energiu". Je to nutné ? nemyslím si, ale pokojne si ten tvaroh večer daj ak chceš... Tvaroh ako desiata je ok. Takže v podstate jedz ten tvaroh kedy chceš a kedy máš pocit že ho tvoje telo bez problémov trávi. Len mimochodom 2x do týždňa je asi málo , ideálnejšie by bolo 3x fullbody....
11. 03. 2016 v 05:04Off-line Anonym
Díky za odpovědi. Je pravda, že tvaroh jím každý den dopoledne v práci asi už 2 měsíce a přibral jsem 4 kg. To je pro me dobry výsledek, vazim 57 kg a merim 160 cm, říkal jsem si, že chci tak 60 kg, cíl se daří plnit :) Jen měl by se jest odtučněný tvaroh nebo jaky? Jím polotučný a trochu se to projevuje i na břichu, trochu mi narůstá břicho :D cviky na břicho budu řešit, jak budu mit těch 60 kg abych si váhu ponechal ale shodil břicho dolů
11. 03. 2016 v 08:59Off-line dildos  (41/181/89)
Jestli polotucny, nebo odtucneny...tot otakza. Vzhledem k tomu, ze se snazis nabrat je to asi jedno, odtucneny ma nevyhodu v tom, ze vapnik se vaze prave na tuk, takze "uz tam neco chybi". Starosti bych si s tim nedelal a dal bych si ten polotucny, beztak je chutnejsi a neni to takova brzda. Pokud pribiras, tak na brise se to projevi vzdycky, je to geneticke, samozrejme jsou i vyjimky, kterym to leze do boku, nohou a do bricha treba mene. A jen pripominam, cviky na bricho bricho neshodis :) Bricho sice zpevnis, ale pod tukem to neni videt. Ale v okamziku kdy na sobe budes mit nejake svaly, telo zacne spalovat a vsechno se urovna. Ovsem jak tu uz nekdo psal, tak 2x tydne je fakt malo :(
11. 03. 2016 v 09:26Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Odtučněné produkty jsou nesmysl, tuk se v nich nahrazuje různými cukry a škroby, což je ještě horší.
11. 03. 2016 v 14:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Vy nemáte v posilce trenéra a výživovýho poradce? O_o možná by to vzala nějaká zde přítomná bukvice, vidím zde asi 106 výživových expertů :D
11. 03. 2016 v 15:40Off-line dildos  (41/181/89)
BussterX....kdyby sis nechal radoby vtipnou poznamku a radeji poradil, udelal bys lepe.
11. 03. 2016 v 15:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Moje drahé dildo, šak je to tady samej expert na výživu, nebudu se mezi znalce rači míchat 8)
11. 03. 2016 v 16:59Off-line Anonym
Opet Děkuji za rady, ještě k te návštěvě posilovny jestli 2x nebo víckrát, chodim teprve měsíc, nechci říct, že mi 2x týdne staci, ale prozatím jo, cvičím i s trenérem, právě ho nechci zatěžovat otazkama ohledně stravy, tak se ptal tady. Jinak zatím cvičím právě jen cviky na zpevnění, abych vůbec byl připraven na stroje.
11. 03. 2016 v 20:01Off-line esthetique  (40/-/-)
Nepíšeš věk, takže těžko ti poradit. on jaksi metabolismus se v průběhu života mění... navíc, to jestli z tebe bude řízek nebo ne je dáno geneticky. můžeš mít nulový podkožní tuk, ale pokud ti nebylo z hůry dáno, svalovec nikdy nebudeš....
většina buzen tady si totiž plete dvě naprosto odlišné situace:
MÍT HODNĚ SVALŮ
nebo
MÍT MÁLO AŽ NORMÁLNĚ SVALŮ, KTERÉ JDOU HODNĚ VIDĚT

každopádně tvaroh můžeš žrát v libovolným množství, teda pokud ti to nejde vyloženě do špeků a to asi nejde. bílkoviny dobrý po cvičení na noc, pokud jsi ještě mladej ale znovu: pokud nemáš dispozici stát se svalovcem, tak to pomůže, ale minimálně
takže tak
11. 03. 2016 v 22:16On-line Martens  (45/193/88)
Pokud cvičíš s trenérem, tak se ho určitě ptej i na stravu... od toho tam přeci je....
12. 03. 2016 v 14:28Off-line Fitboy  (28/160/55)
Na pribirani ti nepomůzou tvarohy, resp bilkoviny, krom toho toto jsou pomale bilkoviny diky caseinu.... Ale SACHARIDY... po nich pribiras na svalech, ale tim nemyslim jednoduchy cukry....
12. 03. 2016 v 17:20Off-line Lain  (102/-/-)
Fitboy : nie nutne, sacharidy telo dokáže iba využiť ako energiu alebo uložiť na neskôr (tuk) , svaly dokážeš tvoriť iba z bielkovín, vo výsledku by strava mala byť asi taká že dáš si toľko bielkovín koľko potrebuješ nejaké rozumné množstvo zdravých tukov a zbytok kalorického príjmu vyplníš pokiaľ možno zdravými sacharidmi , samozrejme konkrétne čísla už budú pre každého rôzne vzhľadom na jeho genetiku, metabolizmus a aj to akú postavu má ....
12. 03. 2016 v 17:54Off-line Fitboy  (28/160/55)
To je sice pravda, svaly se dokazi vytvo*** hlavne z bilkovin, jelikoz je to zakladni jednotka, vim jak sacharidy funguji :) Vim ze slouzi pouze pro jedno a to pro energii, ale jde o to, ze pomahaji v tom pribirani, a pokud jich neni moc - tj nad 300-400g a jsou v rozumne forme, tak se neulozi do tuku ale velice rychleji pomohou vybudovat svalovinu, jelikoz take tim, ze davaji energii, tak v treninhu daji vice energie, ktery je pak i kvalitnejsi, a tim pak pozdeji lepe regeneruji a rostou svaly, kdyz ma clovek malo sacharidu tak i pomaleji regeneruje - treba ja... Ja jsem vyloucil ze stravy sacharidy, jim de facto bilkoviny a tuky... tim padem hubnu tuky, ale nabiram i svaly, sice pomaleji, ale rysuji se :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload