Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Erekce po přetažení předkožky

22. 03. 2016 v 15:36Off-line Anonym
Ahoj,
chtěl bych se zeptat,zda je normální,že jakmile stáhnu předkožku za žalud dojde k okamžité erekci,která trvá prakticky nepřetržitě,dokud nenatáhnu předkožku zpět na žalud.Tohle už mám od mala.Na chvíli dojde na pár sekund o ochabnutí a hned stojí znovu,když je stáhnutá předkožka za žaludem.Když jsem se ptal kamarádů,tak prý takový problém nemají.
Děkuji za odpovědi.
22. 03. 2016 v 15:48Off-line colombo  (102/192/90)
:-) :-) trvá prakticky nepřetržitě dokud nenatáhnu předkožku zpět na žalud... Takže kdybys jí zpět přetáhl třeba po 2 minutách, tak tyto 2 minuty bys stříkal... ?? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 03. 2016 v 15:51Off-line Anonym
Né,tak jsem to nemyslel. Furt by mi stál,ale jinak nic :)
24. 03. 2016 v 15:02Off-line esthetique  (40/-/-)
Holt mas extremne citlivy obnazeny penis no. tady to je individualni. tak ale pokud to nebrani funkci tak bych to neresil. spousta starsich by ti naopak mohla zavidet, ze ti takhle vytrvale stoji. ve stavbe penisu a toporivych teles, prokrveni, mnozstvi nervovych zakonceni jsou mezi jednotlivci i vyrazne rozdily. jsou slachovite penisy, co stoji jak dive, ale udelat se jim trva 2 hodiny, jsou penisy, co stoji jen pri stimulaci, je to fakt ruzne.
pokud ti to nebude zpusobovat nejaky vyrazny problem tak bych to neresil
24. 03. 2016 v 18:28Off-line Cobr  (102/-/-)
Je o pekne čo píšeš ale nie moc dôver ihone.tak si jednoducho reguluješ erekciu pedkožkov.A smiem sa spytať ako to riešiš s prípadnou ejakulaciu,kde je predkožka
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload