Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Světový řád

26. 03. 2016 v 02:53On-line shiroReloded  (30/178/85)
Další rádoby dokument z pochybného, evidentně na Ruskou vládní garnituru napojeného, propagandistického serveru. Nevidím jediný, sebe stupidnější důvod, se na to koukat.

Rada pro tebe: Začni si velmi dobře vybírat, odkud čerpáš informace.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 03. 2016 v 06:03Off-line Projekt  (48/177/74)
Jasný pan Putin si vše vymyslel ,,,
26. 03. 2016 v 06:57On-line Richard33  (44/185/80)
Pan Putin je bývalý agent KGB, takže má sušnou školu (jakým způsobem manipulovat s lidma tam, kam potřebuje).
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2016 v 07:33Off-line Projekt  (48/177/74)
Rusko je nejmenší zlo ,,, ale klidně si fandi USA ,,, těm agresorům, lhářům a manipulátorům ,,,
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
26. 03. 2016 v 08:32On-line tropikboy  (37/178/72)
Projekt - ještě sem hoď ten tvůj příspěvek jak jsi čtyřikrát viděl UFO :DDD
26. 03. 2016 v 09:14Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
https://www.youtube.com/watch?… Tady taky koukni na propagandu :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 03. 2016 v 12:00On-line shiroReloded  (30/178/85)
Ovšem, že si to pan Putin nevymyslel sám, má na to hordy zapálených nohsledů. Zajímavé ale je, že dosud každý ruský novinář, který ho k***izoval, zemřel za velmi záhadných okolností.
26. 03. 2016 v 13:23Off-line hanys36  (50/195/106)
Shiro : každý režím má svoje temné zakoutí a je jedno jestli je to na východě anebo na západě. Nebo si myslíš ,že PR nefunguje v USA ?
26. 03. 2016 v 14:06On-line tropikboy  (37/178/72)
Projekt - ty by jsi se měl především zamyslet nad sebou, nebo vyhledat odbornou pomoc. Nicméně koukám, že jsi tvoje příspěvky o tom jak jsi několikrát viděl UFO, v diskuzi http://www.nakluky.cz/…ekt-mkultra/ už smazal :) Zjistil jsi že ti to nikdo nežere, tak jsi přestal vidět UFO? : )
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2016 v 15:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Jak snadno milovníci spikleneckých teorií podlehnou neseriózním argumentům? Otestovali to psychologové, kteří zprávu o výsledku publikovali v odborném časopise Plos One. Tým vedený Alessandrem Bessim studoval chování lidí na sociálních sítích.
Experimentovalo se na značně rozsáhlém vzorku – 1,2 milionu diskutérů na Facebooku. Vědci posílali úmyslně k různým skupinám nesmyslné a neověřené fámy a zkoumali, jak snadno a jaké skupiny jim nejsnadněji uvěří. Celkem takto vypustili do světa 4709 fám…
Výsledky práce jsou poměrně jednoznačné: příznivci konspiračních teorií uvěří skoro všemu. Prakticky veškeré nesmysly, které vědci zveřejnili, byli konspirátory přijaté jako pravda. 77,92 lajků a 80,86 procent pozitivních komentářů pocházelo právě od milovníků konspirací…
26. 03. 2016 v 15:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Úplné Akta X tady. Tam někde venku je pravda. :-P
26. 03. 2016 v 16:55On-line shiroReloded  (30/178/85)
Hanys36: zkus je podívat taky na tohle: http://video.aktualne.cz/…02590604f2e/
Edit: Link nefunguje takže kdokoli si to chce pustit ať si na DVTV najde: Cíl ruské propagandy? Že pravda neexistuje, říká analytička.
z 23. 6. 2015
27. 03. 2016 v 05:59Off-line hanys36  (50/195/106)
Shiro: ten odkaz nefunguje
27. 03. 2016 v 08:13Off-line Projekt  (48/177/74)
To není možný mě to jde ,,
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 03. 2016 v 10:13Off-line johnj  (40/186/82)
A teď třeba někdo začne jmenovat ta negativa. To bude minimálně stejně dlouhý seznam.
Nicméně proč se ti spokojení Libyjci začali tak bouřit, když měli všechny ty výše uvedené výhody, o kterých tak snili...
A pokud si dobře vzpomínám, největší zájem na odstranění Kaddáfího měla především Francie, která taky v roce 2011 zahájila útok, aniž by kdokoli měl plán, co bude poté.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 03. 2016 v 11:22Off-line Projekt  (48/177/74)
Tropikboy - jo a myslím si, že se neznáme, tak tvoje poznámky o mém léčení , které tu píšeš aby jsi mě asi veřejně zesměšnil a polechtal své ego , jsou ubohý a do poradny asi opravdu nepatří - pokud se chceš nějak nadále vyprazdňovat a vyprazdňuješ se opravdu dobře, protože co slovo to kolečko hnoje, tak to dělej v soukromé správě přímo mě nebo ještě lépe řekni mi to osobně ,,, dík frajírku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 03. 2016 v 11:46Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
Já držím za RUSKO :D mě nic neříkej
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 03. 2016 v 21:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Projekt sem zkopíroval větu "Byl tedy Kaddáfí teroristou? Málokdo může na tuto otázku spravedlivě odpovědět, ale jestli k tomu má někdo právo, je to libyjský občan, který zažil jeho vládu." ...

trochu historie: 21. prosince 1988 na palubě Boeingu 747 v deseti tisících metrech explodovala nálož a výbuch a pád letadla zabilo následně 270 lidí, trosky dopadly u Lockerbie ve Skotsku.... za atentátem stál organizátor Abdal Basat Alí Midžrahí, čistě náhodou to byl důstojník Libyjské tajné služby režimu Kaddáfího.... tolik k otázce terrosismus vs Kaddáfí

Západ spolupracoval s Kaddáfího režimem nebo ho odsuzoval podle toho, jak se mu právě hodilo.... nicméně je faktem, že Kaddáfí prostě byl z******j diktátor, a pro západ byl jen užitečným i***tem....
28. 03. 2016 v 06:20Off-line Projekt  (48/177/74)
Jasný ale podívej se na to jak to tam vypadalo před vpádem USA a po něm ,,, to prostě nepochopíš. Další věc proč ho zavraždili takovým brutálním způsobem ? Nebylo jeho sesazení náhodou součástí plánu tohoto co se dnes děje? Jo a mimochodem ,,, v tom odkazu na první video při zakládání poradny je Kaddáfí - kde otevřeně tohle říká, že se stane, pokud padne jeho vláda a měl pravdu ,,,
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 03. 2016 v 07:29On-line tropikboy  (37/178/72)
Koukám že projekt po několika dnech maže svoje příspěvky, zejména kde nám opět tvrdil, že viděl UFO :D

Projekt: "tak to dělej v soukromé správě přímo mě nebo ještě lépe řekni mi to osobně" - soukromou zprávu ti poslat nemohu - a vsadim se že ani neuhádneš proč - nicméně ty po tvojí zprávě, kde jsi mi vyhrožoval, mi taky už žádnou soukromou zprávu nepošleš
28. 03. 2016 v 12:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Projekte, napsal jsem jasně, že kaddáfí byl pro západ užitečným i***tem, když potřebovali tak se s ním kamarádili, když potřebovali démona tak jim taky dobře posloužil, nic totiž není nikdy černý nebo bílý ale odstíny mezi tím... kaddáfí byl jeden z mnoha lokálních diktátorů který sloužil v mocenských hrách západu, nicméně glorifikovat ho a házet všechnu vinu na západ je prostě strategií ruské propagandy... ovšem nemám náladu se dohadovat s týpkem kterej vidí poletovat vzduchem 4 metry od sebe lítající talíře :D
28. 03. 2016 v 14:10Off-line Projekt  (48/177/74)
Jasný já se nedohaduji jen seriozně bavím ,,, Ovšem je vidět, že ty jsi se to ani na starý kolena nenaučil. No jo,,, ono taky lámat starého pána už je těžký. Řeknu to ještě jednou, co jsem viděl se opravdu stalo, to že mě tu chceš před ostatními zesměšnit pro svou zábavu sem nepatří. Tak buď té lásky a řekni mi to osobně nebo do soukromé správy ale sem to netahej. Pokud se nedokážeš bavit normálně bez toho aniž by jsi někoho zesměšňoval tak běž laskavě do pryč z poradny či ze seznamky. Jo a tvůj smích a přitroublé poznámky nezmění nic na tom, co jsem viděl ale to by starý pán, jako jsi ty, který se rád angažuje skoro do každé diskuze - měl už vědět.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 03. 2016 v 14:17Off-line Projekt  (48/177/74)
Tropikboy - to jsem ti napsal soukromě, jelikož jsi mě nesmyslně urážel . No a spíš než vyhrožování bych to nazval, krásnou představou. Ano napsal jsem ti, že si lechtáš na můj účet ego a já , že bych ti nejraději polechtal ledviny za tvé připomínky o léčení - vzhledem k tomu, že mě neznáš , nevíš co jsem zažil a budiž nevěříš mě a asi ani nikomu kdo kdy viděl UFO , to ještě neznamená, že my co jsme viděli by jsme se měli léčit. Možná to spíš znamená, že máš uzavřenou mysl a než aby jsi ji otevřel, je pro tebe lehčí se strefovat do druhých, co se nebojí říct pravdivě co viděli-zažili ,,, Každopádně si toho nech ,,, pokud někdo neumí si psát aniž by druhé shazoval, pak by nikdy neměl nic psát do poradny. Je tu taková šlechta co se hned do všech pustí, všechno ví nejlíp a jen jejich pravda je ta správná ,,, no si myslím, že dost hodně lidí ví o koho se jedná a hodně lidem by se tu psalo mnohem lépe, kdyby takoví jedinci vypadli !!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 03. 2016 v 14:58Off-line esthetique  (41/-/-)
Projekt- jako chlap docela p***azlivej a sexy, nazory naprosto magorske... takze asi tak nejak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 03. 2016 v 18:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Projekte, já tě neshazuji, já pouze konstatuji že nemá cenu se handrkovat s týpkem jemuž se kol hlavy vznáší roj létajících talířů.... pokud se ti to zdá jako zesměšńování, měl bys zvážit co vypouštíš z klávesnice, já si to totiž nevymýšlím o tobě, to tys tady psal jak opakovaně vidíš roje ufo na 4 metry... nemám o tom psát aby tě to nezesměšńovalo? se zesměšníš sám a pak obviňuješ ze zesměšňování když tě cituji? se prober paciente :P
28. 03. 2016 v 19:06On-line tropikboy  (37/178/72)
Když mi bylo 12, taky jsem si vymýšlel, abych byl zajímavý. V mém věku se to dalo pochopit. Někteří si budou vymýšlet celý život, aby tím podkládali jimi prosazované názory (o mezinárodním spiknutí včele s mimozemšťany ovládajícími USA), případně aby byli pro ostatní zajímaví (vždycky se najde nějakej trouba, který projeví zájem). Někteří si myslí, že opravdu něco viděli, tudíž nelžou, ale nedokáží rozlišit realitu od fantazie. Otázkou je, do které skupiny patří místní případ.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload