Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Močení na veřejnosti

29. 03. 2016 v 20:09Off-line Anonym (Kvík)
Chtěl jsem se zeptat, zda máte někdo problém s močením na veřejnosti. Nijak osobně s nahotou (přestože nejsem vůbec dokonalý) problém nemám, avšak nemohu se vymočit, když nejsem sám. Vaše zkušenosti atd?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 03. 2016 v 09:00Off-line filip.2580  (47/174/73)
V tomto směru bohaté. Bylo tady o tom několik diskuzí, dokonce má ona porucha nějaký odborný název. Nicméně, pokud Tě to uklidní, tak existuje horší varianta, kdy se nemůže člověk vymočit vůbec. Ta se nazývá močová retence pokud to trvá déle než cca 12 hodin tak pomůže jedině MUDr...pokud tedy zrovna nemá člověk doma cévky a nezvládá to sám.
30. 03. 2016 v 15:00Off-line gin  (55/184/120)
Já mám opačný problém, kvůli urologické poruše musím často močit, mnohdy i na veřejnosti. Jenže mne to v Brně stálo tisíc ká pokuty od policie ČR. Zaplatit jsem okamžitě musel, poněvadž mi vyhrožovali, že mne odvezou do záchytky.
30. 03. 2016 v 16:18Off-line capslock0  (35/178/70)
Prášilův syndrom
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload