Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nehorázná smůla v životě a deprese

02. 04. 2016 v 18:01Off-line Fitboy  (28/160/55)
Ahoj, vim že to sem moc nepatří, i když... No nevím. Jde o to, že to že sebe musím nějak dostat, a nejspíš nemám kolem sebe člověka, kterému bych buď verl, nebo ho dobře znal...

Můj problém tkví asi v tom, že z mé neznámého důvodu mám nehoráznou smůlu, to že jsem gay, že moje výška není ok, jsem si už zvykl, to že mi mé nejlepší léta sebrala jeda snd už vyléčená nemoc, jsem se smířil, ale to že moj a mě rodin finanční situace je horší a horší, ze mo maminka je nejspíš znova smrtelné nemocná, že mě jedna holka ( bývalá kamaráda) ve škole Pospíšila, protože jsem se jí snažil pomoct, a varoval ji před jedním klukem, který ji kdysi ublížil, a to že ji to vadilo, tak mě teď skoro celá škola pomlouvá jen co proudu kolem někoho, že mi nadávání a vymyslí hlouposti, které mi kazí přátelské vztahy i mimo školu, že jim řeknou lež, kterou jsem nikdy neudělal, a oni se semnou přestanou bavot,. To že mám 20 let a já neměl ani pusu, to že si si na mne otec vylival zlost a to že vím že když řeknu co mam za orientaci a bude se to vědět, tak mi to dají plno lidí spočítat, nechápu a dost mě to depta... Snad nějaká špatná karma?! Nevěřím v nějakou vyšší moc, ale to, co se mi poslední dobou děje, ta smůla a ty problémů, který když lehce řeknu, nezvládá, mi dávají zabrat... Nevím jestli mě to tu jste baví, nevím jestli tu jsem potřeba, když vezmu v potaz, že jediný člověk kterého mám moc rád (mamka) nejspíš umře, že zažíváme kyber šikanu a psychickou sikanu ve škole je už dost zavadejici! Chci se spíš jen vyzpovídat, ale každé rady jak s tím něco udělat i budu cenit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload