Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem hiv pozitivní?

05. 04. 2016 v 18:13Off-line Anonym
Asi před měsícem jsem se nechal v******t od uplně cizího člověka.Byla to chyba ale už to nevrátím.Myslíte,že to, že mám suchý kašel značí že jsem hiv + a nebo spíš ne?Už ho mám asi týden a léky, které používám normálně (ambrobene) nezabrali,tak jsem dnes šel k doktorovi,který mi předepsal jiné,silnější.
05. 04. 2016 v 18:52Off-line Filousek  (28/183/65)
HIV se slinami přenáší stěží, sliny obsahují látky, které virus ničí tudíž je v nich v minimálním množství, riziko by tu bylo, pokud by tě třeba kousnul. Navíc, se HIV neprojeví po měsíci, dokonce lékaři ho mohou odhalit až po třech měsících. Asi budeš mít prostě jen silný kašel, jak to bývá no...ale pokud chceš mít jistotu, zajdi si na test, ale až za dva měsíce

A příště se raději takovým hrátkám bez ochrany vyhni, nemusí ti totiž už pomoct žádná poradna ani doktor. Nechci říkat, co kdo má dělat, ale pokud vědomě riskuje, neměl by si potom stěžovat...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 04. 2016 v 19:08Off-line colombo  (102/192/90)
Anonym: Pokud jde o zdraví, jsou veškeré otázky typu "myslíte že..." naprosto zbytečné a nic neřešící. Pokud jde o tvůj problém, jediným JISTÝM zjištěním je krevní test (po uplynutí inkubační doby).
05. 04. 2016 v 20:28Off-line Jan1993  (31/-/-)
Nejsi třeba kuřák? Chronický suchý kašel je jednou z komplikací kouření. Jinak šance na to být HIV+ z pasivního orálu je méně než 0,0001%. Tedy existuje, ale vlastně se to stát může jen v extrémním případě. OK. Zánět dásní nebo nějaké mikroranky v ústech jsou docela běžné a malého množství krve v ústech si člověk ani nevšimne, respektive to nemusí cítit. Ale když z penisu teče krev, tak si toho všimne každý, ne? Možná, kdyby jste byli upíří :-D. Navíc by musel být HIV+ on a musel by mít velkou virovou nálož, ne vždy se člověk stane HIV+, když má něco s jiným HIV+, je to ale něco jako ruská ruleta.
05. 04. 2016 v 21:35Off-line Levent  (102/180/75)
Málo piješ, pyj a ono to bude v pohodě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload