Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co jste čekali?

07. 04. 2016 v 21:05Off-line Anonym
Kdy a jak ste se dostali na tuto "seznamku", co ste od ní tehdy čekali a jak se na ni díváte nyní - po čase...

já ji našel náhodou - přes jednoho kluka (v době, kdy sem se začal ohlížet po klucích), kterého neznám, měl nějaký odkaz na fb na tuto stránku, zaregistroval sem se po pár dnech, měl sem velké očekávání, že tu najdu známé, o kterých si myslím, že by tu měli být, nějaké normální lidi na seznámení, prostě klasika... už to budou možná 3-4 roky, co sem se tu přihlásil poprvé a popravdě, lituju dne, kdy sem tuhle stránku našel...
07. 04. 2016 v 21:20Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
A bude ještě hůře :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2016 v 20:42Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Uz jsem to tu nekde psal... uroven teto seznamky tvorime sami uyivatele. to za nas zadny administrator neudela. je to jako s urovni nasi politiky - take ji vsichni spolutvorime, at primo, ci neprimo...
12. 04. 2016 v 20:52Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
SMC - naprosty souhlas, a ze tu je diskuzni forum casto velmi zabavne :]
12. 04. 2016 v 21:23Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Jan1993 - proc by mel byt pokec se 60 letym dedou perverzni ? nikdo te prece nenuti s nim spat. Ale proc by si ten deda nemohl jen tak pokecat. Rozumi ten, co chce rozumet. S kazdym lze komunikovat, pokud je vule. Treba se od nej dozvis neco zajimaveho, nebo inspirativniho. Predstav si, ze az Ti bude 60, tak s Tebou nikdo nebude chtit mluvit, psat si, chatovat... jenom proto, ze uz jsi stary... Samozrejme, je Tvoje vec, s kym si budes psat, ale pripada mi tvuj prispevek dost drsny...
13. 04. 2016 v 16:04Off-line Levent  (102/180/75)
Já si zase se staršími rozumím věk od 60 do 80 let jak v psaní tak i na živo, je s nimi dobrý pokec a taky sranda :-)
13. 04. 2016 v 20:07Off-line Jan1993  (31/-/-)
V roce 2053 opravdu nevím co bude...Rozhodně ale nebudu otravovat dorost...Absolutně jste nepochopili ten koncept toho mého příspěvku. Když jsem tam měl nějakou věkovou hranici, tak mi přijde opravdu hloupé, aby mi psal někdo pod ní či hůře nad ní. Je to tam jasně napsáno přeci. S buzna dědy opravdu moc sranda není, jsou chlípní v drtivé většině, mají manželku...Možná v reálu, třeba můj učitel, děda jsme mu říkali, byl fajn, celkem i můj skutečný děda měl dobré hlášky. Ale je to prostě jiná generace...Jak jsi můžu rozumět s někým, kdo poslouchá třeba dechovku a já Skrillexe? Hudba je jen jednou z věcí. Jak mi může děda stačit třeba v sexu? Jasně, je to drsně napsáno, ale život není procházka růžovým sadem, prostě to tak vidím.
13. 04. 2016 v 20:54Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Jan1993 - Nemyslím si, že by byl koncept Tvého příspěvku složitý k nepochopení. Na druhou stranu jsem nikdy nepochopil, proč má někdo v profilu uvedeno "pokec" a k tomu si stanovuje věkový limit. Pokud si chci s někým opravdu JEN POKECAT, zdůrazňuju JEN POKECAT, je přece úplně jedno, kolik tomu dotyčnému je let. Může to přece být mladý kluk tápající, hledající anonymně radu někoho zkušenějšího, anebo děda, který má pocit, že už nikoho nezajímá. Pokud se dotyčný chová slušně, nevidím v tom problém. Chlípní přeci bývají velmi často i lidi v těch "nejlepších" letech. Ale těm je to zřejmě tolerováno. Nezlob se, ale Tvé přesvědčení, že s nikým z nich není sranda, že všichni poslouchají dechovku, jsou chlípní a mají manželky je dost úsměvnej předsudek. Podobně směšnej, co maj homofobové o nás buzikách. No, je to Tvé přesvědčení, na které máš nárok. Je tu ale jedna velká pravděpodobnost - když budeš mít štěstí, taky zestárneš do "buzna dědy". Njn... život není JEN procházka růžovým sadem (mládí). Přes tvá drsná slova Ti upřímně přeji, abys pak, až dorosteš do "buzna dědy" měl vnitřní sílu neotravovat dorost na četech.
13. 04. 2016 v 21:43Off-line comrade  (39/195/102)
Já jsem se sem dostal neb mi na konkurenční seznamce byl zablokován chat. A očekával jsem zde hovory na filozofické a politické témata. Dočkal jsem se poměřování penisů a vyplachování análů. :D
Proto už jsem tu taky takovou dobu nebyl a asi zas nebudu.
13. 04. 2016 v 22:00Off-line onlip  (60/180/84)
Čekal jsem dobré kluky a našel.
16. 04. 2016 v 22:01Off-line Anonym
Dawe.Cz: to bude...

KedarKinej: tím, že to tu smažu (což je tzv. majstrštych) nezměním nic na tom, že mě to tu zklamalo a lituju toho - možná sem to nepospal správně... ja měl obecně jinou představu o tom, "jak to je" ... to že ho tam chce každý strčit, jsou tu 13ti letí kluci, kteří hledají starší apod... nadruhou stranu možná lepší, že nežiju v iluzi o tom, jak to je (resp. není)...

PK: no jasně, ale to vypovídá celkově i o komunitě, ke které se nehodlám hlásit... ani bych do ni nezapadl, pokud by se náhodou stalo, že projdou CO

SMC: jsem tam taky a nevidím v tom zas tak velký rozdíl... pravda, je se čemu zasmát, ale přijde mi, že tu jsou stále dokola ty stejné věci - co a jak si tam narvat, příběhy o tom, jak je brácha taky gay, jak sem byl s kámošem ve sprše jako poslední apod, nad kterýma tu většina teče...

Jan: ani sem to nečetl... moc dlouhé...
neboj, četl.. ale nesdílím stejný názor - to že píšou staří mi zas tak nevadí... bud neodepíšu ("chci ti vuhilit šuldu", "nepotřbeuješ peníze", "sex" apod...) nebo lehce naznačím, že opravdu nemám zájem ani o pokec, pokud jsou schopni napsat slušně.. v tom problém nevidím..

onlip: viděl sem Tě reagovat u více témat... určitě nejsem první (ani poslední), kdo si to myslí... ale jako jeden z mála píšeš rozumně, k věci, slušně... škoda že tu není víc tobě podobných...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2016 v 22:34Off-line onlip  (60/180/84)
Anonym (finišer): Děkuju. Ale byli tu lepší kluci než já, velmi skromní. Mrzí mě, že zmizeli. Pro uzvazne jsem něco napsal, protože jsem si jeho přístupu k životu cenil. Bez jeho profilu a příspěvků bude ovšem text nesrozumitelný.

uzvazne


kaligrafickým tahem
země zoraná
porcelánové ouško hrnku
za obzor
hic non sunt leones
cumulus congestus
před výletem
žebřík a ruce
zvonek broskvolistý v nich
prapor konečně k užitku
pin ke kartě
vážně
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload