Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První anální sex

09. 04. 2016 v 14:17Off-line Anonym
Zdravím, s přítelem zkoušíme prvně anální sex. Jsem pasivní a on je aktivní. Pořád důkladně mažem a zprvu jen dráždíme a snažím se roztáhnout ale mám problémy s uvolněním svěrače. Prst jeden, dva... případně i konečky tří do konečníku hravě strčím, ale s jeho penisem mám problém. Dost mě to bolí a většinou jsme skončili tím, že mi tam dal jen žalud. Mám pocit, jakoby dál prostě nemohl a když jde hlouběji, tak to začne bolet jak kdyby byl ve slepý uličce. Jednou jsem si i zkoušel sednout na něj sám, ale tu polohu sem fyzicky nevydržel, ale měl sem pocit, že se do mě dostal dost hluboko a bolest pominula, jen to zase pálilo jeho, asi jak měl moc staženou předkožku a po chvilce mu penis vyklouzl. Někdo nějaký nápady kde je chyba? Návrhy na dobrou polohu při prvním sexu? Díky moc za jakýkoliv rady.
09. 04. 2016 v 16:00Off-line Ing  (26/188/70)
Napiš :)
10. 04. 2016 v 18:26Off-line fifotronic  (33/188/92)
Porid si analni kolik, idealne hladkej sklenenej z pyrexu, co se lehko umejva a dobre klouze. Bud v sexshopu, nebo na ebay/aliexpressu jich najdes mraky za 4-7 dolaru (pyrex anal dildo). Pak porid gel, poradne ten kolik namatlej a zkousej postupne. Kousek dovnitr, a ven a pridat gel a zase.. dokud tam nevklouzne. Ideal kdyz budes mit nejakej kolik s prumerem treba 3cm a pak druhej treba 4.5cm. Az zvladnes bez problemu mensi, prejdes na vetsi. A pred sexem se taky trochu pripravis a bude to v poklidu. Pokud ma nabijec jeste vetsi kladu, tak holt jeste vetsi kolik..

Gel gel gel.. kdyz to boli, vic gelu a pomaleji..
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 04. 2016 v 21:20Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
LOOOL
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 04. 2016 v 23:34Off-line To9m91  (33/177/63)
Mas strkat do vaginy to neboli ona je viac roztiahnuta :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 04. 2016 v 01:14Off-line onlip  (61/180/84)
Je to víc záležitost emocí než fyziologických schopností těla. On musí být maximálně ohleduplný a ty vstřícný (nestahovat). Prostě se milovat. S tím přijde všechno další.
12. 04. 2016 v 15:24Off-line Radko151  (41/188/90)
Tak zaciatky su take :), urcite to praxou pominie. Skusenosti nadobudnes casom. Musis sa uvolnit dusevne, a idealne je ak trenujes mimo aktu, to jest s prstami vibratorom alebo trebars mrkvou...
Ako uz pisal kolega hore mat po ruke viac priemerov a postupne skusat od najmensieho. V globale vsak len prax pomoze.
Zo zaciatku to bolelo nas vsetkych :) no teraz sa sexu s muzom u mna nic nevyrovna!!! Jedna parada jeden uzas!!!
Drzim palce
12. 04. 2016 v 22:26Off-line Anonym
S přítelem se milujem hodne ale je to pro nas oba neco noveho no, tak urcite napeti tam asj bude, coz to zrejme stezuje. S protahovanim nemam uz nejak problem, mam vetsi problem s tim, ze kdyz si strkam dildo do analu, tak ho zasunu tak na 5 cm a dal jako bych byl ve slepe ulicce. Proste to dal nejde a do toho si drazdim mocak neprijemne a mam pocit jakobych se mel pocurat. Je to normalni nebo co delam blbe? Mazu porad, jak rikam, s konecnikem uz problem nemam, roztahnu ho ale dal mi to nejde. A dal uz by zadny sverac nebo nic co mi v tom brani byt nemelo ne?
P***ele miluju, on me taky... ale poradny vasnivy sex chceme, zvlast z toho důvodu ze se milujem. Je tam i problem ten ze ja sem schopnej se s nim udelat defakto u cehokoliv, on ale potrebuje zasunout, proto to resim a chci s nim konecne prozit vasnivou noc kterou si uzijeme oba stejne.
Diky vsem moc za rady.
10. 06. 2016 v 23:16Off-line onlip  (61/180/84)
Pocit, že se počuráš, může být dán drážděním prostaty, přesně tak to pasiv vnímá. Jak píše SMC, zkus to prozkoumat sám rukou spíš než dildem. Opravdu, každý jsme utvářen jinak.
Můžete praktikovat způsob, kterému my jsem říkali ,krajíčkování´. Tedy ne žádné hluboké zaboření, ale vstup do hloubky, která uspokojí obě strany, 5 cm by mohlo odpovídat. Však to poznáte, stačí vzájemná vstřícnost, hluboké chápání druhého. A nebát se dát náznak, že něco je jinak, než by mělo být, z obou stran.
To zvládnete.
01. 10. 2016 v 13:05Off-line ozvien  (73/-/-)
Dsiv to by mne moc zajímalo, napiš na profil
01. 10. 2016 v 13:10Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Pamatujte děti, poprvé do dycky bolí.
01. 10. 2016 v 13:20Off-line Mio6602  (103/-/-)
Poprvé je to vždycky o ničem. Opakování dělá mistra. Proto nikdy nějak nechápu to vyhledávání sexu na jednu noc. Postupem času teprve zjišťuješ, co se tomu druhému líbí a čím tě uspokojí právě jen on. To se u jednorázovky stát nikdy nemůže.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload