Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Koupě vozu

10. 04. 2016 v 07:02Off-line Anonym
Zdravím mám na vás dotaz, chci si koupit od soukromé osoby auto, bohužel kvůli práci mám čas jen o víkendu. Ale četl jsem, že nově je potřeba auto odhlásit a přihlásit v miste prodejce. Je mi jasný, že úřady fungují jen v týdnu. Já jsem ze Zlínska a prodejce az z Plzne, nechci jet takovou dálku, abych se to pak zaseklo na administrativě. Nejaka rada, jak se to děla, když člověk kupuje vuz o víkendu, staci nějaka plna moc pro prodávajícího, aby za me vse pak po víkendu vyridil?
10. 04. 2016 v 08:09Off-line colombo  (103/192/90)
Nedávno před tímto varovali, žádná plná moc nebo něco podobného, vozidlo nejlépe osobně s prodávajícím odhlásit a přihlásit. Lze tím předejít případným pozdějším problémům.
10. 04. 2016 v 09:07Off-line misanek007  (24/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
10. 04. 2016 v 09:48Off-line Haru  (26/-/-)
Když jsem prodávala já, tak jsme to řešili tak, že mi kupující dal plnou moc k přepsání vozidla na něj, což jsem pak u nás na dopravním inspektorátu udělala. Pak jsem mu už jen doporučeně poslala TP a další dokumenty. Nejlepší ale stejně bude se domluvit na nějakém dnu a zařídit to společně. Někde na úřadech bývají třeba i v sobotu dopoledne.
10. 04. 2016 v 10:15Off-line Softak  (35/184/80)
Nedávno to bylo v černých ovcich. Pan prodal auto, dal plnou moc ale oni to neprepsali a prodali dal.. Původnímu majitelovi pak chodily pokuty a musel platit i pojištění.. Ale ty si to auto kupuješ takže tohle nehrozí tobě..
10. 04. 2016 v 10:46Off-line Bahutom  (35/173/60)
Já bych se toho nebál... sám jsem nedávno koupil auto, jenž bylo psáno na majitele, kterej auto již rok a pul nevlastní. Napsal jsem dopis původnímu majiteli a přepsali jsme to tak, že jsem mu poslal doklady ... Jasně jezdil jsem sice měsíc bez dokladů a taky mě takhle kontrolovali policisté... Ale pokutu mi za tohle dát nemůžou, protože je d***lně postavená legislativa... Obavy bych měl v případě že prodávám auto já ( tam pak mám za něj zodpovědnost dokud tam nebude napsanej novej majitel ) Koupi bych se absolutně nebál - tam zase naopak má za auto zodpovědnost předchozí majitel dokud to já nepřepíšu ... takže pohoda
10. 04. 2016 v 15:20Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Nech si od nej plnou moc a auto prepis ty!!! kdyz by se na to on vykaslal mel bys jen problemy.... at ma plnou moc s overenym podpisem....
10. 04. 2016 v 15:57Off-line Softak  (35/184/80)
Plná moc se dá udělat na poště..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload