Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vernost

18. 04. 2016 v 09:15Off-line Anonym
Nedavno som narazil na jednu statistiku a proste neda sa mi neopytat...tu su vysledky z nej:
"100% (all) of the couples experienced infidelity in their relationship within the first 5 years."
"Couples who remained together past the 10-year mark were able to do so only by accepting the painful reality of infidelity in their relationship."

Inymi slovami vernost v tom klasickom slova zmysle nefunguje...viem ze vela z vas povie ze je to statistika a ta neplati na uplne kazdeho(tj kazdy z nas moze byt akoze ta jedina vynimka na ktoreho to neplati...ake naivne) alebo poviete ze vztah funguje na pravidlach ako si kazdy z nas dohodne tj ak sa dohodne akceptovanie nevery tak budis...a prave toto su veci ktore riesit nechcem...cela ta snaha za rovnake zachadzanie vychadza z predstavy ze sme rovnaky ako heterosexuali a chceme rovnake prava...avsak ako vidno nie sme...bohuzial. Vsetci vieme ze prave odporcovia voci zvazkom rovnakeho pohlavia argumentuju statistikami ktorymi sa sami seba dehonestujeme. Takze by ma zaujimalo aky mate nazor na tuto vec respektivne ako sa s tymto vysporiadavate...ci to nejak oplyvnuje vasu snahu niekoho si najst(mne to pride uplne zbytocne lebo de facto to skonci a potom zas znova hladat ineho a tak dalej...navyse to nici cele to emocne pozadie pripadneho vztahu...ked vam niekto povie ze vas ma rad a neskor podvedie ci inak to skonci a ukaze sa ze vas rad nemal...a potom sa najde iny a povie to iste a tak dalej...ako tomu mozete ve*** ked skusenosti hovoria ze tomu ve*** nemate?HM...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload