Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Podrážděný žaludek

21. 04. 2016 v 15:08Off-line Anonym
Ahojte mám takový dotaz co si o tom myslíte? Včéra dopoledne se mi zničeho nic udělalo nevolno na zvracení ale nezvracel jsem. Pak nevolnost přešla průjem nemám a břicho mě nebolí. Když jsem odpoledne přišel včéra domu tak sem si dal oběd a po chvilce se mi udělalo zase zle a to trvalo cca 2hodiny a pak se to trošku umírnilo ale nezvracel jsem tak jsem si dneska ráno zašel za svým praktickým lékařem ten se na mě podíval nahmatal mi břicho nic mě nebolelo a řekl že mám podrážděný žaludek. Napsal mi nějaký léky Heminic nebo tak nějak na uklidnění žaludku a že mám jíst lehkou stravu ale dneska v kuchyni protože tam pracuju jsem vařil špenát s cibulkou a houskový knedlíky plněný uzeninou a polívku hovězí s nudličkama. Když sem jedl tu polívku tak sem jí snědl celou ale byl to boj a plněný brambory do těch sem jen žďobnul a nechal sem to být takže mám i nechuť k jídlu. prošel si tím už někdo taky?
21. 04. 2016 v 15:21Off-line onlip  (61/180/84)
Předpokládám, že ti to způsobují nervy, proto ta kombinace žaludek + střeva. Potřebuješ i trochu klidu.
21. 04. 2016 v 15:22Off-line igy  (38/173/81)
Lehké jídlo je třeba rohlík (nejlépe starý), banán, rozhodně ne těžké plněné knedlíky ... vývar může být, ale slabý a čistý, ne silný s nudlema. Takže ten boj jsi mohl klidně vzdát dřív, aspoň by ti nebylo tak blbě. Neboj, člověk vydrží bez jídla i několik týdnů, takže když budeš jíst den dva méně, určitě ti to neublíží. ;)
A jo, prošel si tím asi každý. A každý si tím určitě prošel několikrát i v dětství, kdy mu měli rodiče vysvětlit, co s tím. ;)
21. 04. 2016 v 15:31Off-line Anonym
Tak já sem to nikdy ještě neměl :)
22. 04. 2016 v 05:03Off-line kloudik  (38/182/80)
Na žaludek mi dycky pomohl jalovec vyluhovanej ve slivovici. stačí malá štamprla a máš klid :)
11. 03. 2017 v 22:46Off-line Anonym
Tak jsem strašně rád že už to mám za sebou tak nakonec to byl lehký zánět žaludku, šel sem na gastroskopii je to už skoro rok co sem tam byl a předepsal mi doktor omeprazol 20mg bral sem to cca 2 měsíce nebo 2 týdny teď si nejsem jistý a problémy zmizeli :) tak jsem rád. Bylo to hrozný neustále nevolnost a nechutenství k jídlu jsem rád že sem se z toho dostal už nikdy víc.
18. 03. 2017 v 20:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Podle tech priznaku se prd pozna. Pokud ti lekar doporucil dietu, tak se tim rid. Hlavne se ale prosimte nerad tim, co ti napisou cizi lidi na netu...
19. 03. 2017 v 08:16Off-line Anonym
Betonica vpohodě však sem psal že to bylo lehce podrážděný a místo diety pomohli prášky omeprazol 20mg bral sem to od května myslím že do začátku července a problémy zmizeli :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload