Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Přijímačky

24. 04. 2016 v 12:50Off-line Anonym (x))
Ahoj, dostanu stejné přijímací zkoušky, které dostal kamarád v pátek? Nebo dostanu úplně jiné zadání? Dělám je z matematiky. Když třeba on měl sestrojit trojúhelník pomocí výšky, tak jestli budu mít to samé? Nebo dostanu třeba sestrojit něco jiného úplně. Děkuji za odpověď :) Snad jsem vám nezamotal hlavu

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
24. 04. 2016 v 13:16Off-line Vlado2  (54/180/80)
Pokud jdeš k přijímacím zkouškám na stejnou školu jako tvůj kamarád, tak v pozdějším termínu nesmíš dostat již použité zadání. To ovšem neznamená, že bude mít jinou obtížnost.
Čistě teoreticky se mohou totožné zkoušky v různých termínech vyskytnout pouze v tom případě, že se jedná o různé školy, které okopírovaly nějaké vzorové zadání třetí organizace (SCIO, CERMAT atd.).
24. 04. 2016 v 13:56Off-line dsiv  (18/176/73)
Mam pocit, ze prijimacky na stredni jsou na statni skoly jednotne... tudiz prvni termin ma cela republika verzi cislo 1, druhy termin ma cela republika verzi cislo 2, ne?
24. 04. 2016 v 14:23Off-line Vlado2  (54/180/80)
Dsiv, letos si ještě zřizovatelé škol mohou vybírat (zákon platí až od příštího školního roku). Pokud vím, tak některé okresy neprojevily "to správné" nadšení a nechaly školám volnost v jejich rozhodnutí.
24. 04. 2016 v 17:29Off-line dsiv  (18/176/73)
Já nevím.. ve Zlínským kraji se dělaly sciotesty, když jsem dělal přijímačky já.. jenže vybral jsem si církevní školu, na který se sciotesty nevztahovaly a druhá přihláška v Olomouckým kraji, kde si tehdy dělala každá škola přijímačky sama a navíc byly z češtiny a angličtiny.
24. 04. 2016 v 17:48Off-line BestFriend  (26/-/-)
Na každú školu sú iné testy lebo každá škola si robí svoje... on tam mal trojuholník a ty ho tam mať nemusíš.
24. 04. 2016 v 18:39Off-line Anonym (x))
Sakra :D (testy si dělá škola)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload