Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Poradna

05. 05. 2016 v 19:13On-line JirkaJAWA  (32/175/70)
Zajímalo by mě, proč se sem vrací témata stará třeba 3 nebo 5 let... mohl by mi to někdo vysvětlit? je admin nějaký spamrobot či něco takového?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
05. 05. 2016 v 19:32On-line misanek007  (17/177/67)
Aby ses poucil z historie ok
05. 05. 2016 v 19:50On-line Vlado2  (54/180/80)
Jirko, taky mi to vadí – a asi nejsme sami. Ale administrace webu je v tom opravdu nevinně. Rozdělil bych to na dvě části:
1. Pokud se dotyčný uživatel nepodívá na datum, kdy bylo téma založeno, tak samozřejmě (v dobré víře) reaguje na naprosto neaktuální dotaz. V kolonce „poradna“ se dole zobrazuje tzv. HORKÉ TÉMA, které ve skutečnosti generuje počítač, pravděpodobně náhodným výběrem z témat minulosti. Což je samozřejmě (hlavně pro nové uživatele) silně matoucí. Opravdu netuším, proč není použit třeba termín ŘEŠENÁ TÉMATA.
2. No, a pokud jiný uživatel není schopen použít vyhledavač „poradny“, tak se zde objeví již tisíckrát řešený problém. Typický je zde pravidelný dotaz na velikost přirození. Proti tomu ale není obrany!
Jediným možným řešením prvního bodu (které já vidím), je možnost uzavírání jednotlivých témat tak, aby nebyla možnost v jejich pokračování. V druhém případě obrana neexistuje, neboť normální administrátor (i já) by nutně sklouznul k výrokům „Ty d***le. To už tady bylo stokrát!“
05. 05. 2016 v 23:56Off-line BussterX  (95/130/150)
Kurwa když je v poradně těsně nad sebou nově otevřeno 5 různě starých debat s názvem "Sex za peníze" tak asi to nebude upe náhoda :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 05. 2016 v 11:52Off-line pauxi  (42/178/79)
Myslím, že je lepší otevřít staré téma , než dokola zakládat to samé
06. 05. 2016 v 12:22Off-line da_ve  (37/167/70)
A máme tu starý známý problém. Když někdo otevře téma nové, tak se do něho šťouchá, že se to tu řešilo už mnohokrát. Když někdo opráší téma staré, tak se řeší, proč se otevírají stará témata. Mě je to vskutku celkem jedno. Jen je fakt, že občas ve starých tématech se prolouskat celou diskuzí je pěkný oříšek. Něco jiného je, když však někdo otevře pět starých témat zároveň a s tou samou tématikou otravuje i jiná témata. To má pak člověk pocit, že pročítá inzertní rubriku. Takovou tu: Jsme veselé a hravé...
13. 05. 2016 v 01:11Off-line dsiv  (18/176/73)
Zavislaci na poradne, zmente smysl svyho zivota. Pervitin je dneska levny a dostupny.
13. 05. 2016 v 02:13Off-line BussterX  (95/130/150)
Da-ve, sorry ale když někdo velice bystře odpovídá v srpnu na 3 roky starý vánoční téma "v kolik hodin si dnes rozbalíte vánoční dárek", tak to je fakt padlý na hlavičku :D
13. 05. 2016 v 07:32Off-line shash  (25/183/77)
Vlado2: myslím, že existuje i část:
3. zakladatel tématu si ho opakovaně oživuje z jiných profilů
13. 05. 2016 v 10:59On-line igy  (31/173/79)
Řešení bodů nastíněných Vladem:
1. Diskuze, na které nikdo dva měsíce nereagoval automaticky uzamknout. (Inspirováno některými zpravodajskými servery)
2. Nejprve vynutit zadání nadpisu, podle toho se prohledají již existující témata. Teprve poté může uživatel kliknout na zadání nového dotazu. (Inspirováno podporou některých společností)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload