Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out - tátovi

11. 05. 2016 v 17:36Off-line Anonym
Ahoj. Jsem gay (nečekaně :D ) a chtěl bych to říct tátovi. Už to o mě ví máma, a ta mě objala a řekla mi že vždycky budu její syn, a že se mi nediví že jí se líbí muži taky :DD Je zlatá :) No a tátovi bych to už chtěl říct, ale moc se bojim. Moc toho pro mě udělal. Vzal mě do Itálie, na koncert, a fakt pro mě dělá hodně. A já mu jsem hrozně vdečnej a mám ho rád, ale bojim se že mě nepřijme nebo že se náš vztah změní.
No a jednou jsme jeli autem a já jsem trochu zaimprovizoval a řekl mu : "Tati, ve škole jsme měli sexuální výchovu a bavili jsme se o homosexualitě a společně s tím o homofobii, šikaně, atd. Máme se rodičů zeptat co si o homosexualitě myslí, tak se tě ptám'' Já vim je to divný, ale nějak sem z něj ten názor dostat musel :D. No a řekl :"No myslim si že je to nemoc. Je to vážná nemoc a ty lidi by se měli léčit.'' To už sem si řekl v duchu že je to v p***li. Ale pak dodal :"No ty lidi za to nemůžou, takže se léčit nemůžou, oni se tak rodí. A ať se klidně buzny (ano řekl buzny) drží za ruce a berou se, ale aby adoptovali děti mi přijde ujetý. Dítě má mít mámu a tátů a né 2 táty nebo 2 mámy.'' Co si o tom myslíte? Jako to co řekl o adopci mě zatim netrápí protože na to je fakt brzo. Ale chci mu to říct. Viděli jsme ve městě 2 lesby a on řekl :" No jo, dneska je to normální, tak co''. Ale zase když o gayích mluví jako o buznách a že je to nemoc, nevim co si mám myslet. Teď jsem na 1 měsíc u něj, a tenhle měsíc mu to chci říct. Pomozte, máte nějaký tipy?
PS. Díky za přečtení :)
11. 05. 2016 v 17:56Off-line marin  (24/-/-)
"buzny" říkají skoro všichni a myslím si že to unese jak řekl on sám: oni se tak rodí takže by se na tebe zlobit neměl je pravděpodobné že se váš vztah změní ale třeba to bude k lepšímu a budete si bližší
11. 05. 2016 v 21:19Off-line numberfour  (26/187/-)
1. Kolik ti je let? Je to relativně podstatná informace.
2. On sám si přiznal, že se ti lidi tak rodí, neznám tvého otce, ale vezme to, i když to bude třeba chvilku trvat,...
11. 05. 2016 v 21:23Off-line mirkm01  (23/-/-)
Hele já to tajil před otcem 4 roky. První tři měsíce po coming-outu nebyli dobrý, hádky, vyhrožování bylo na denním pořádku ale teď se to už obrací k lepšímu i když je pravda, že si otec pořád myslí, že si holku najdu. Řeknu to takhle jsem v péči otce a je mi jedno co si o mě myslí. Já jsi žiju svůj život. A stejně jak dodělám školu tak jdu co nejdál od domova. Hlavní pro mě je, že mám podporu mamky a jestli se nebudu bavit s otcem jo bude mě to bolet áe nic nenadělám. No teď na zpátek, já jsem mu to řekl kvůli jednomu důvodu který tady nebudu psát a za druhé kdyby mě někdo viděl s klukem tak až není v šoku.
11. 05. 2016 v 21:25Off-line mirkm01  (23/-/-)
A za první záleží na tobě kdy mu to řekneš a za druhé v klidu já jsem pro otce buzna pořád
11. 05. 2016 v 21:28On-line BussterX  (103/130/150)
No rozhodně bych mu to neříkal že jsi na kluky zase v autě když bude řídit, nevýhoda je, že by mohl zazmatkovat a nevěnovat se chvilku řízení a mohl by poškodit památný chráněný strom u silnice :DD na druhou stranu je naopak šance, že by si uvědomil, že musí držet volant a nemohl by tě v prvním návalu emocí zmlátit :DD jinak ale otec má celkem rozumný názory, to s tou nemocí je trochu mimo, spíš je to vrozená vada než nemoc 8) btw já si taky myslím že my buzici nesmíme mít možnost adoptovat cizí děcka :D
11. 05. 2016 v 21:58Off-line numberfour  (26/187/-)
Sedm,...
11. 05. 2016 v 22:00On-line BussterX  (103/130/150)
Sám si howado :P du ti dat plusko abys nebrečel :*
12. 05. 2016 v 00:25Off-line Implacable  (30/183/86)
Tady je kazda rada draha..Ona homosexualita je neco, co se jinak komentuje u cizich a doma..Tak si na to dej pozor, ale asi mas stridavou peci a u jedne poloviny jsi pochopeni nasel (bud rad:))
12. 05. 2016 v 19:32Off-line onlip  (60/180/84)
Otec je nejspíš formát, který to přijme. Beztak to tuší. Že mluví o nemoci, kvůli tomu se nezlob, nezná to. Stejně jako když řekne buzna. Podstatné je, že tě má rád a že mu to ty chceš říct.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload