Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah

16. 05. 2016 v 19:32Off-line Anonym
Zdravím, je mi 17 let. Vztah zde hledám už přes 2 roky. Poradí mi někdo, jak tomu pomoci? Nejsem nijak extra kus, ale nějak extra hnusný také nejsem (snad :-D). Proto tedy, kdyby mi někdo poradil, jak zde navázal vztah on. Já většinou zkončím na "pokecu" protože se toho člověka bojím kamkoliv natož s ním mluvit atd... Budu rad za každou radu :-)
16. 05. 2016 v 20:35Off-line Monogatari  (43/195/80)
Jsi moc černej, lidi jsou rasisti..
16. 05. 2016 v 20:38Off-line Anonym
Nejsem :-D
16. 05. 2016 v 20:55Off-line alex22  (20/-/-)
Ahoj, asi Ti bohužel moc neporadím, taky hledám dlouho, i když se nebojím je zvát... :) Asi bych jen řekl, že nějaká tréma je před rande normální, chce to překonat...
16. 05. 2016 v 21:26Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tyhle dotazy jsou nejlepší :-) .... "nic vám o sobě neřeknu, ale chci poradit, co mám udělat" ...tak nevím...
16. 05. 2016 v 21:26Off-line Anonym
A co by jsi o mě prosímtebe potřeboval vědět?
16. 05. 2016 v 21:33Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Když už, tak "bys", ty češtino jedna :-)
Ptáš se, co máš dělat. Ale jak to má vědět někdo, kdo tě nezná? Co ti má tady kdo poradit, když o tobě nic neví, když sem píšeš jako anonym. Registrovaný uživatel s vyplněným profilem dostane pochopitelně relevantnější odpovědi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2016 v 21:36Off-line Anonym
Moje odpověď byla gramaticky korektní, ale ujela mi tam mezera.
16. 05. 2016 v 21:56Off-line peter_crosss  (25/-/-)
Já tu vztah našel až po téměř tří letech.
16. 05. 2016 v 22:24Off-line awenIII  (30/182/81)
Nakonec jednou budeš asi muset vzít odvahu do hrsti, a někoho někam pozvat, byt na kafe... to že jsi tady anonym opravdu nikomu nepomůže k tomu, aby ti co nejlépe poradil, ale doufám, že na profilu tak anonymní nejsi. Pokud chceš někoho zaujmout, musíš mu ukázat, jaký jsi, často to nevyjde, ale jiná možnost není, když někoho zaujmeš lží, časem se na to přijde, a můžeš něj zas snadno přijít... :)
17. 05. 2016 v 06:02Off-line esthetique  (40/-/-)
Dsiv: S TIM SE DA JEDINE SOUHLASIT
pro (naivniho) tazatele: vztah neroste na strome ani ho nekoupis v samoobsluze nebo na internetu. vztah si budes muset odpracovat jako vsichni. tedy napred se SEZNAMIT. pak se SBLIZIT. a pak druheho presvedcit, ze nestoji za to se dal seznamovat a sblizovat, ze ty ses ten nejlepsi. podle toho, co tu pises mas PROBLEM SE SEZNAMOVAT a SBLIZOVAT, takze nechapu, jak se chces dopracovat k "vaznemu" vztahu. vetsina NACTILETYCH ma pocit, ze jednou sli na kafe, podruhe na prochazku, potreti byla kurba v parku a uz je to VZTAH. a za 14 dni se s plnou silou vrhaji do noveho "VZTAHU" s nekym uplne jinym.
za prve na vazny vztah mas tak 15 let cas, za druhe vazny vztah ma sanci se vyvinout z nevazneho vztahu=dlouhodobeho pratelstvi (o tom cloveku musis hodne vedet, i veci ktery nerekne kazdymu), ne z dvoutydenniho intenzivniho "chozeni"=(sukani)
takze asi tak
PS: moje definice vztahu:
50% tolerance k tomu, v cem je partner horsi nez ja +
50% obdiv k tomu, v cem je partner lepsi nez ja
umyslne zacinam tou toleranci....
17. 05. 2016 v 12:22Off-line da_ve  (44/167/-)
Souhlas s esthetique... Nějak nechápu celé to hledání vztahu na seznamkách tohohle typu. Prostě hledám vztah, jiný borec taky hledá vztah, tak se setkáme, vyříkáme si co, kdo chce a jsme ve vztahu popřípadě hledáme dál? Připadá mi to jak kupovat (někdy ojetý) auto.
Podle mě by se měl člověk seznamovat s lidmi, poznávat nové kamarády a ona ta láska a ten vztah mnohdy přijde s tím.
Často při podobných dotazech vzpomínám na to porpvé kdy jsem někoho skutečně miloval a on miloval mě. Ale hlavně na tu dobu, kdy jsme kolem sebe chodili jako dva mlsní psi, nejistě jsme na sebe házeli kradmé pohledy, snažili jsme se vzájemně sbližovat, trávit spolu více a více času. Prostě to sbližování a ta cesta k tomu vztahu bylo něco, co je podle mě nedílnou součástí vztahu a lituju všechny co se chtějí o toto ochudit. Takže ještě jednou, vztah se nehledá, vztah se buduje (a občas se vyskytne jen tak sám odnikud).
17. 05. 2016 v 12:41Off-line budlik  (39/198/88)
Já hledám a stále nic
17. 05. 2016 v 13:44Off-line Anonym
Já nechápu, co tady píšeš o představě náctiletých a kuřbě v parku? Já znám lidi, kterým pïšu třeba půl roku, ale nejsem schopen je někam pozvat, tak mi tady nepiš, že mám na vztah 15 let čas...
17. 05. 2016 v 14:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Pokud ho neukážeš, těžko ti poradím. 8) A kdybys ho ukázal, stejně ti neporadím, páč vznik vztahu je proces který ovlivňuje mnoho faktorů...
17. 05. 2016 v 15:34Off-line Nick21  (22/178/56)
No já nevím jak ostatní, ale já si s kluky píšu podle toho jak jsou inteligentní a upřímní.....
Ale asi by jsi mě poslouchat neměl... jsem na tom jako ty:D... a teda já jsem opravdu jedinečnej proto si se mnou nikdo nevidrží psát déle jak dva dny... Ale přece se tu jeden našel a je to ten nej nej nej kluk (J.):3. A co si myslím že je nejdůležitějsí je vědět co hledáš... Tím chci říci že by jai si měl uspořádat k***éria.... :D
17. 05. 2016 v 15:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv: hejtrovi je fakt u perdele jestli máš pravdu nebo ne 8) židy taky nehnali do plynu podle toho jestli jsou hajzli nebo slušní lidi ale prostě proto že to byli židi... a ty seš prostě dsiv... :P
04. 12. 2017 v 18:24Off-line ozvien  (73/-/-)
Buřtíku ty nás tady v Praze pořáde peskuješ a nikdo se ti nezavděčí. Pokud jsem si všimnul žiješ v nějaké krásné díře kde Lišky dávají dobrou noc. Z té díry na nás lineš své moudra,chytra,zkušena, nadřazena a nevíš, že rozdávání napadání,hodnocení, poučování svědčí jenom že se ti v té díře nějak nelíbí aneb pořád v zaujetí své výjimečnosti.
04. 12. 2017 v 18:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Chlapče anonyme Jakube pořád jsi ve stadiu kdy se bojiš do něčeho jít. Musíš si to napřed srovnat sám v sobě co chceš. Potom až se odhodláš začneš získávat zkušenosti které ti nikdo nemůže dát.
04. 12. 2017 v 18:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozvieno, ty máš zřejmě dojem, že svět je praha a každej je z prahy, ale není tomu tak :D kde prosím tě peskuju pražáky tady v tomto vláknu? a jinak dík za psychoanalýzu, jsem tu 2 roky na Orlicku, od ledna 2015 a měl jsem sem jít dávno... kdo mě zná z i_bka kde jsem řádil od roku cca 2012 pod stejným nikem jako tady tak ví, že jako brńák jsem byl upe stejněj jako su teď, možná eště horší :D
04. 12. 2017 v 19:04Off-line ozvien  (73/-/-)
Buřtíku to jsi teda úplně vedle. Já su z Olomouce a žil jsem 15 let v Brně. Potom jsem hrál čtyři roky v Antwerpách, abys viděl, že jsem světák. A nakonec jsem skončil v Praze. Život v Praze je daleko lepší než na Orlicku. Jedu na Florenc, koupím v Bille dva banány a jdu do mé oblíbené jídelny na vegetariánský oběd. Potom jdu do Tschiba na kafe a navštívím Lidla a Alberta. Potom jedu domů a mohu vylézt na kopec s velkým lesem. A to všechno v Praze. Jsa hluboce uspokojen svými zlevněnými nákupy jedu domů a otevřu stránku našich chlapců abych se pobavil jejich starostmi. Je to jakési vzpomínámí i když moje dráha to nebyla. Jak se to pořád opakuje do omrzení. Je to pořád stejná komedie.
04. 12. 2017 v 19:06Off-line ozvien  (73/-/-)
St63v víš Buřtík a já jsme tady takové zkameněliny pro které čas nehraje roli,ať jde kupředu, nebo dozadu.
04. 12. 2017 v 19:16Off-line i8051  (53/184/97)
Dozadu a dopredu se pise dohromady ... tolik jazykova vsuvka
04. 12. 2017 v 19:25Off-line ozvien  (73/-/-)
Íčko už nejsi nejmladší a víš jaký je rozdíl mezi časem kupředu a dozadu. Neslučuj neslučitelné. Mezi tím je nesmiřitelná propast přítomnosti. To jest ten okamžik kdy se přítomnost stává minulostí. Pokud máš gramatickou obsesion tak jsi mi připomněl jednoho profesora který neustále bděl při rozhovoru skýmkoli a pokud našel germanismus tak zajásal.
04. 12. 2017 v 19:39On-line lukasfilip  (37/176/69)
Vztah vzniká když si lidi potkávají rozumějí si a jsou spolu rádi...
04. 12. 2017 v 20:01Off-line i8051  (53/184/97)
Ozviene .. mezi dopredu a dozadu je pouze jedno male reziduum, ktere je nekonecne male a cely tento casovy okamzik limituje k nule .. takze nema smysl se o nem bavit, protoze prakticky neexistuje :-)
04. 12. 2017 v 20:23Off-line ozvien  (73/-/-)
Musím oponovat, jelikož my tento prakticky nulový limit celý život žijeme. Jsou tady velmi chytré teorie na toto téma, ale jak můžeme hovořit o něčem v čem žijeme. Pokud to máme posoudit, musíme odstoupit z našeho kontinua podobně jak Jára Zimerman ve své teorii poznání viz Ztráta třídní knihy. Bezčasí je dosažitelné jenom pro velmi málo jedinců a je nesdělitelné.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload