Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vztah

16. 05. 2016 v 19:32Off-line Anonym (Jakub)
Zdravím, je mi 17 let. Vztah zde hledám už přes 2 roky. Poradí mi někdo, jak tomu pomoci? Nejsem nijak extra kus, ale nějak extra hnusný také nejsem (snad :-D). Proto tedy, kdyby mi někdo poradil, jak zde navázal vztah on. Já většinou zkončím na "pokecu" protože se toho člověka bojím kamkoliv natož s ním mluvit atd... Budu rad za každou radu :-)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 05. 2016 v 20:35Off-line Monogatari  (36/195/80)
Jsi moc černej, lidi jsou rasisti..
16. 05. 2016 v 20:38Off-line Anonym (Jakub)
Nejsem :-D
16. 05. 2016 v 20:55On-line alex22  (20/185/73)
Ahoj, asi Ti bohužel moc neporadím, taky hledám dlouho, i když se nebojím je zvát... :) Asi bych jen řekl, že nějaká tréma je před rande normální, chce to překonat...
16. 05. 2016 v 21:26Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Tyhle dotazy jsou nejlepší :-) .... "nic vám o sobě neřeknu, ale chci poradit, co mám udělat" ...tak nevím...
16. 05. 2016 v 21:26Off-line Anonym (Jakub)
A co by jsi o mě prosímtebe potřeboval vědět?
16. 05. 2016 v 21:33Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Když už, tak "bys", ty češtino jedna :-)
Ptáš se, co máš dělat. Ale jak to má vědět někdo, kdo tě nezná? Co ti má tady kdo poradit, když o tobě nic neví, když sem píšeš jako anonym. Registrovaný uživatel s vyplněným profilem dostane pochopitelně relevantnější odpovědi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2016 v 21:36Off-line Anonym (Jakub)
Moje odpověď byla gramaticky korektní, ale ujela mi tam mezera.
16. 05. 2016 v 21:56Off-line peter_crosss  (18/-/-)
Já tu vztah našel až po téměř tří letech.
16. 05. 2016 v 22:20Off-line dsiv  (18/176/73)
Vztah. Jeste nekdy uslysim tohle slovo, tak se pobliju.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 05. 2016 v 22:24Off-line awenIII  (22/185/80)
Nakonec jednou budeš asi muset vzít odvahu do hrsti, a někoho někam pozvat, byt na kafe... to že jsi tady anonym opravdu nikomu nepomůže k tomu, aby ti co nejlépe poradil, ale doufám, že na profilu tak anonymní nejsi. Pokud chceš někoho zaujmout, musíš mu ukázat, jaký jsi, často to nevyjde, ale jiná možnost není, když někoho zaujmeš lží, časem se na to přijde, a můžeš něj zas snadno přijít... :)
17. 05. 2016 v 06:02Off-line esthetique  (33/-/-)
Dsiv: S TIM SE DA JEDINE SOUHLASIT
pro (naivniho) tazatele: vztah neroste na strome ani ho nekoupis v samoobsluze nebo na internetu. vztah si budes muset odpracovat jako vsichni. tedy napred se SEZNAMIT. pak se SBLIZIT. a pak druheho presvedcit, ze nestoji za to se dal seznamovat a sblizovat, ze ty ses ten nejlepsi. podle toho, co tu pises mas PROBLEM SE SEZNAMOVAT a SBLIZOVAT, takze nechapu, jak se chces dopracovat k "vaznemu" vztahu. vetsina NACTILETYCH ma pocit, ze jednou sli na kafe, podruhe na prochazku, potreti byla kurba v parku a uz je to VZTAH. a za 14 dni se s plnou silou vrhaji do noveho "VZTAHU" s nekym uplne jinym.
za prve na vazny vztah mas tak 15 let cas, za druhe vazny vztah ma sanci se vyvinout z nevazneho vztahu=dlouhodobeho pratelstvi (o tom cloveku musis hodne vedet, i veci ktery nerekne kazdymu), ne z dvoutydenniho intenzivniho "chozeni"=(sukani)
takze asi tak
PS: moje definice vztahu:
50% tolerance k tomu, v cem je partner horsi nez ja +
50% obdiv k tomu, v cem je partner lepsi nez ja
umyslne zacinam tou toleranci....
17. 05. 2016 v 12:22Off-line da_ve  (37/167/70)
Souhlas s esthetique... Nějak nechápu celé to hledání vztahu na seznamkách tohohle typu. Prostě hledám vztah, jiný borec taky hledá vztah, tak se setkáme, vyříkáme si co, kdo chce a jsme ve vztahu popřípadě hledáme dál? Připadá mi to jak kupovat (někdy ojetý) auto.
Podle mě by se měl člověk seznamovat s lidmi, poznávat nové kamarády a ona ta láska a ten vztah mnohdy přijde s tím.
Často při podobných dotazech vzpomínám na to porpvé kdy jsem někoho skutečně miloval a on miloval mě. Ale hlavně na tu dobu, kdy jsme kolem sebe chodili jako dva mlsní psi, nejistě jsme na sebe házeli kradmé pohledy, snažili jsme se vzájemně sbližovat, trávit spolu více a více času. Prostě to sbližování a ta cesta k tomu vztahu bylo něco, co je podle mě nedílnou součástí vztahu a lituju všechny co se chtějí o toto ochudit. Takže ještě jednou, vztah se nehledá, vztah se buduje (a občas se vyskytne jen tak sám odnikud).
17. 05. 2016 v 12:41Off-line budlik  (31/198/88)
Já hledám a stále nic
17. 05. 2016 v 13:44Off-line Anonym (Jakub)
Já nechápu, co tady píšeš o představě náctiletých a kuřbě v parku? Já znám lidi, kterým pïšu třeba půl roku, ale nejsem schopen je někam pozvat, tak mi tady nepiš, že mám na vztah 15 let čas...
17. 05. 2016 v 14:01On-line BussterX  (95/130/150)
Pokud ho neukážeš, těžko ti poradím. 8) A kdybys ho ukázal, stejně ti neporadím, páč vznik vztahu je proces který ovlivňuje mnoho faktorů...
17. 05. 2016 v 14:53Off-line dsiv  (18/176/73)
Za co mam zas ty nesouhlasy... :D by mě zajímalo, jak byste těm vašim püčovinám, kde kameň drbe cihlu a všichni se všema, říkali, kdyby nebylo na fejzbugu to "ve vztahu s uživatelem" lol.
17. 05. 2016 v 15:34Off-line Nick21  (15/178/56)
No já nevím jak ostatní, ale já si s kluky píšu podle toho jak jsou inteligentní a upřímní.....
Ale asi by jsi mě poslouchat neměl... jsem na tom jako ty:D... a teda já jsem opravdu jedinečnej proto si se mnou nikdo nevidrží psát déle jak dva dny... Ale přece se tu jeden našel a je to ten nej nej nej kluk (J.):3. A co si myslím že je nejdůležitějsí je vědět co hledáš... Tím chci říci že by jai si měl uspořádat kritéria.... :D
17. 05. 2016 v 15:50On-line BussterX  (95/130/150)
Dsiv: hejtrovi je fakt u perdele jestli máš pravdu nebo ne 8) židy taky nehnali do plynu podle toho jestli jsou hajzli nebo slušní lidi ale prostě proto že to byli židi... a ty seš prostě dsiv... :P
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload