Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Odvykačka - KOUŘENÍ

31. 05. 2016 v 15:29Off-line Travis6  (20/-/-)
Našel sem na internetu k prodeji takové mikro magnety "Zerosmoke", které se nalepí na uši a mají ovlivňovat mozek, tím že se mi znechutí kouření. Chci se vás zeptat jestli to už někdo z vás používá/ používal a jaký je výsledek, přestali jste kouřit?. Nevím jestli je to zase pouze další marketingový podvod.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
31. 05. 2016 v 16:55Off-line Vlado2  (54/180/80)
Travisi, podobných metod jsou tisíce, ale účinné řešení je pouze v tvé hlavě (i v mé - jsem taky kuřák). Ale zrovna tato má něco do sebe; při chůzi kolem železných předmětů budeš krásně stříhat ušima!
31. 05. 2016 v 17:28Off-line colombo  (95/192/90)
Travisi, ony magnety (a každá podobná a "zaručeně" účinná lákadla) nejsou ve skutečnosti od toho, aby ovlivnila tvůj mozek, ale aby ovlivnila tvoji peněženku - vše je pouze komerční záležitost.
31. 05. 2016 v 17:42Off-line Awes  (48/185/76)
Colombo, asi je to pravda, taky jsem něco zkusil, ale kouřím dál, je to o tom, zda máš pevnou vůli a chceš-li s tím vůbec přestat, zatím asi zázračný prostředek není :. Taky jsem na ty magnety koukal, ale zatím mě nedostali :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload