Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Reparát

05. 06. 2016 v 23:18Off-line Anonym
Zdravíčko kamarádi. Mám docela velký problém a ten že jsem svou blbostí kašlal na tělocvik a potřeboval bych vědět co obsahuje reparát. Velmi nerad bych opakoval ročník. Kor když mám všechny ostatní známky ok.
05. 06. 2016 v 23:43Off-line misanek007  (24/-/-)
Rekni ucitelovi ze je d***l. ja sem delal reparat JEN Z MATIKY no a kdo nechodil do telaku tak mu dali podle toho jak malo chodil jen horsi znamku
09. 06. 2016 v 22:39Off-line Petas2525  (44/178/105)
Z TV nelze dělat reparat, je to předmět s výchovným zaměřením. Tvůj případ je asi doplněni hodnocení, abys mohl být klasifikován na vysvědčení. A ještě jedno moudro. Pokud nebudeš z TV klasifikován nebo budeš mít za 5, nemůžeš údajně propadnout. Je to výchova. Toto platí, pokud jsi žákem základní školy. Bez záruky :-) :-) :-)
10. 06. 2016 v 00:19Off-line Jan1993  (31/-/-)
Co ty jsi za kluka? Kašlat na TV? Proč? Celou dobu sedět v lavici a pak si na těch ani ne 45 minut protáhnout tělo...Co je lepšího? Jestli jsi sportovní antitalent, tak to vůbec nevadí, to 90% lidí, ale drtivá většina z nich se kousne a snaží se. Protože talent je jedna věc, ale pracovitost je ta nejzásadnější věc. Jestli jsi necvičil, tak ti dá neklasifikaci a opravdu nevím, jak se dělá doklasifikace. Na nesportovní škole se jinak nedostatečná dát snad ani nedá...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload