Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah s introvertem

07. 06. 2016 v 23:03Off-line Anonym
Vadil by vám vztah s nekym, kdo je spíš tichý? Nebo to nekomu z vas přijde dokonce jako plus? Je lepsi ukecanost nebo tišší clovek?
07. 06. 2016 v 23:28Off-line remik  (23/-/-)
Jak se to vezme, může to být plus i mínus. Nicméně pokud nejsi extrémně tichý, tak bych v tom problém neviděl. Pokud třeba rád nasloucháš, tak úplně v pohodě. Já osobně bych měl problém, kdybych měl přítele a neměl si s ním co říct :c Hodně štěstí, btw, jestli to chceš změnit, tak to neodkládej :)
07. 06. 2016 v 23:44Off-line Anonym
Ja nejsem extremne tichy, ani s tim vetsinou neni problem, akorat obcas s nekym, kdo je zas na druhou stranu ukeceny to je horsi - to je pak celkem kontrast... :D remik: No nevim, da se to zmenit? :D ja se snazim mluvit.. :)
08. 06. 2016 v 00:02Off-line remik  (23/-/-)
Určitě to jde změnit :D :) Pokud bys nevěděl, jak třeba s komunikací začít, je dobré si s někým psát po internetu, protože se můžeš "schovat" , atak se nebudeš tolik stydět, nicméně každý dobře ví, že první rande a i několikáté se oba můžou stydět, to už je ale přirozený :)
HledámTebe: Díky, určitě, nejlíp při západu slunce, že? ^^
08. 06. 2016 v 01:57Off-line onlip  (61/180/84)
Ničeho se neboj. Není potřeba mluvit, abychom něco řekli.
Doporučuji: I. Vaňková: Mlčení a ticho v komunikaci.
08. 06. 2016 v 08:05Off-line Anonym
Remik: ale to neni o stydlivosti, ja se vetsinou nestydim skoro vubec... :) :D
Ja jsem byl nedavno s klukem venku (kteryho jsem pred tim nikdy nevidel :D ), co velmi rad mluvi, ale nema rad, kdyz je to kolem takovyho toho "Co jsi videl naposled za film?" Ale chce, aby ta konverzace plynula tak nejak sama a to obcas fungovalo, ale obcas vubec :D A mne to prijde jako skoda, jelikoz krom ty povidavosti jsme si celkem rozumeli... Na druhou stranu tohle je vlastne jedinej pripad, kdy v ty povidavosti byl takovy problem...
08. 06. 2016 v 08:21Off-line honzak  (33/183/65)
Na to nejde najít jednoznačnou odpověď. Nejenže se hodí tichost a ukecanost v různých situacích, a také je každej jinej a hlavně každej se chová jinak podle toho, s kým zrovna komunikuje.
Když je někdo ve dvojici mlčenlivej, tak to nemusí vadit. Pár si zvykne, najde si to svoje. Problém může bejt když s vámi mlčí, ale každou chvíli něco odepíše na mobilu.. to je pak těžký nevztáhnout to vůči sobě...
08. 06. 2016 v 09:49Off-line igy  (38/173/81)
Ve vztahu to určitě problém není. Problém to je jen u toho rande, kde potřebuješ okouzlit a místo toho jen sedíš a mlčíš, že?
V tu chvíli pomáhá alkohol, ale spíš jen vhodně zvolit téma. Introverti obvykle nemluví, protože nad věcmi a odpověďmi hodně přemýšlí. Zvol proto téma, které znáš dobře a už v něm máš ucelený názor, takže nad ním nebudeš muset přemýšlet a budeš moci říct, co ti přijde na jazyk. Je jedno, jestli to bude práce, seriály, politika, náboženství, prostě abys sis tam byl jistý. ;)

Jo a taky je fajn na to předem partnera upozornit a pak se nedat. Svět nepatří extrovertům, jak se často zdá. Extroverti jsou prostě jen víc slyšet, ale je jich stejně jako introvertů, tak ať se taky občas podřídí ;)
08. 06. 2016 v 12:19Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Tichej kluk může bejt fajn, pokud se dokáže odvázat aspoň v posteli ;)
08. 06. 2016 v 21:46Off-line Bahutom  (35/173/60)
Mě tito lidé neskutečně přitahují ... :) podle mě je to jen nezavřená kniha - což ovšem neříká o tom, že bude nudná nebo jakkoliv méněcenná .... naopak :) zvyšuje se potenciál překvapení :). Dle mého názoru je introvert introvertem z jistých důvodů. Samozřejmě že se částečně takhle i rodíme.. ale z vlastní zkušenosti vím, že udělat ¨z introverta extroverta není nemožné.
08. 06. 2016 v 22:58Off-line Anonym
Ok, dekuji za názory... :)
10. 06. 2016 v 12:14Off-line da_ve  (44/167/-)
Já toho napovídám za jednu asi tolik co můj přítel za celý život. A je pravda, že někdy je krásné spolu jen ta mlčet. Na druhou stranu mi sám o sobě nic neřekne a všechno z něho musím páčit jak z chlupaté deky. Někdy mám pocit, že jsem tak nějak nevypovídaný (a tak rozdávám rozumy zde), ale má to své výhody, když vám nikdo do ničeho nekecá...
11. 06. 2016 v 10:02Off-line stgx  (35/186/-)
Podle me nezáleží, jestli je člověk introvert nebo extrovert, každy máme svoje záliby a příběhy, o které dokážeme mluvit, pro extroverta je trosku jednodussi, když ví, ze se to od nej očekává, nedělá mu problém sdílet i své city, kdežto introvert nemá potřebu některé věci sdílet, protože jsou pro nej osobní a občas i city bere jako samozřejmost, takze nejdůležitějším aspektem je sebevědomí
11. 06. 2016 v 15:17Off-line onlip  (61/180/84)
Pravda, můj (hetero)kamarád je výrazný introvert. Přesto se spolu setkáváme mnoho let, dokážeme si povídat o mnohém. V intimních věcech musím být hodně zdrženlivý. Zvlášť kdyby šlo o něj,
nesmím nic. S jeho dívkou o tom mluvíme otevřeně.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload