Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Amerikanizace kina

11. 06. 2016 v 21:39Off-line adam97  (19/188/97)
Zdravím, dnes jsem byl po delší době v kině a to co se tam odehrávalo to bylo něco. Každý člověk, kolem mě, tam neustále srkal colu, šustil pytlíkem s brambůrkami a podobně. Docela mi to kazilo tu atmosféru filmu. Není nic lepšího, než osoba vedle vás, která neustále křoupe.
Vadí to taky někomu? Nešlo by s tím něco udělat?
Kde jen jsou ty časy, kdy se do kina chodilo sena něco podívat, né se najíst.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
11. 06. 2016 v 21:45Off-line Hypatia  (23/185/72)
Můžeš daného člověka poprosit, aby to dělal diskrétněji ;-).
11. 06. 2016 v 21:47Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Proto do takových kin chodím jen na festivaly, kde jsou filmy, které jinak nemám šanci vidět. To se dá pak přežít a obvykle tam moc takovýchto individuí není.
A vždycky si vybavím skvělou reklamu na Světozor -https://youtu.be/hn3fqO0AAA8 :-)
11. 06. 2016 v 21:51Off-line Mio6602  (95/-/-)
Sice mi to nijak nevadí, ale sám to nedělám. Jak sám říkáš - do kina jdu na film a ne na jídlo. Jen pak po filmu žasnu, jaký chlívek tam po lidech zůstává. Nevím, jestli doma u televize dělají kolem sebe taky takový čurbes.
11. 06. 2016 v 23:04On-line Monogatari  (36/195/80)
Přece u těch amerických filmů nebudou žrát vlašák s rohlíkem..
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 06. 2016 v 23:13Off-line Dell  (21/183/61)
Pokud chceš soukromí a klid, tak si počkej až film výjde na nosičích... Já rád u filmů jim a nevidím důvod se v tom omezovat, ještě na druhou stranu, když mě v tom kino podporuje :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
12. 06. 2016 v 12:23Off-line i8051  (45/184/97)
Tohle me ani nijak neirituje, proste to k tomu patri, spousta lidi tam prave kvuli tomu jde. Co me ale dost s*re jsou ta prasata, co tam pak po sobe nechaj ten bordel v podobe vysypanyho popkornu a ani je nenapadne si ten kelimek od koly a pixlu od popkornu po sobe odnyst a hodit cestou kolem vychodu do kose. To neni o amerikanizaci kina, ale o tom, ze je ten dotycnej fakt prase .-)
12. 06. 2016 v 13:27Off-line beowafle  (21/180/69)
Zkus menší kina v okolí, tohle se podle mé zkušenosti děje jenom ve velkých městských kinech.
12. 06. 2016 v 14:30Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Já se vyjádřil tu. :-P

http://www.nakluky.cz/…sam-do-kina/
12. 06. 2016 v 15:01Off-line adam97  (19/188/97)
Já se na film klidně podívám rád doma, ale v kině je to něco jiného, Bohužel v okolí nejsou malá kina, jen velká. Kdysi před rokem 2000 se toto nedělo, teda co hodně slýchávám, že by se tam chodilo s popkornem a tak. Ale prostě poslouchat křoupáni a dávat se na dojemnou scénu je hrozný.
12. 06. 2016 v 15:10Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Protože ty popcorny a coly odpovídají současné úrovni filmů, které sledujeme v kině. Už to nejsou filmy ani tak umělecké, ale spíše 3D atrakce u kterých má člověk vypnout mozek, pokecat si s kamarády a nažrat se. Americký film je čím dál více průmysl a čím dál méně umění.

Proto 3D považuji za absolutní filmové zlo, protože tvůrcům dává prostor právě k tomu, aby se vysrali na příběh a celkově na výpovědní kvalitu filmu, jakou dříve film musel mít, aby se líbil. Dneska se divák fascinuje 3D ptáčky, kteří jakoby v kině létali přímo mezi sedícími diváky, nebo 3D výstřiky krve, které jakoby cákaly přímo z plátna. A většině lidem to stačí ke spokojenosti a už je jim fuk, že ten film byla kravina.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 06. 2016 v 15:51Off-line dsiv  (18/176/73)
To neni amerikanizace kina, ale komercializace. lidi prostě budou víc chodit do kina, kde jsou pohodlný sedačky, dke si muzou nakoupit zradlo, nez aby sli do kina, ktery vzniklo za Bati nebo za totace a od te doby se nic nezmenilo.. a trh je stastnejsi, kdyz lidi vic utrati.
13. 06. 2016 v 11:03Off-line i8051  (45/184/97)
No obecne vzato .. porovnam-li cenu kultury (lupeny) a cenu zradla v kine .. tak vede cena 1000% predrazenyho zradla/piti .. takze dnes to vlastne neni kino, ale restaurace s projekci :-) a pak je to chroustani tam vlastne v poradku.
A kdyz to nekomu vadi (me nekdy taky, ale to vedle musi sedet fakt nejaky ultrachroustaci prase), tak mu kus sezerte a je rychle klid.

I jsem si parkrat udelal opravdu hyperkapitalistickej globalni vecer, kdy jsem si do toho kapitalistickyho "kina" s predrazenym zradlem propasoval levnejsiho kapitalistickyho mekace (kdo chce, muze i naspidovany kure z KFC) :-) .. proste dve mouchy jednou ranou :-)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload