Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

O čem si s nima povídat?

21. 06. 2016 v 08:37Off-line Anonym
Zdravím, v neděli pojedu za jedním párečkem jen tak na pokec, ale nevím o čem se s nima bavit. Minulou neděli jsem prakticky celej den byl zticha a samotnému mi to bylo divný. Nepříjde mi vhodné ptát se kdo je aktiv/pasiv ale nechci aby řec stála. Problém byl že o jednoho z nich sem stál, ale nevyšlo to. A celkově mi nějak nejde komunikace z očí do očí.
21. 06. 2016 v 14:08Off-line igy  (38/173/81)
A proč teda jedeš s párečkem na pokec, když ti pokec z očí do očí nedělá dobře? A rovnou se dvěma?
Ale pokud už máš potřebu se s někým vidět, zvol něco, kde místo trapného mlčení můžete něco provádět - sauna, sport, bowling, koncert, karaoke (i kdyby jen poslech), atd.
21. 06. 2016 v 17:22Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tak asi si s jedním z nich aspoň občas píšeš. Takže jestli si máš o čem povídat přes písmenka, tak to nebude přece tak hrozné. Prostě pokračuj v podobné komunikaci v reálu.
A jestli ti dělá problém mluvit, tak si sedněte u stolu v restauraci a pište si SMS :) Dělám si malinko legraci, ale už jsem podobnou situaci viděl v Teorii velkého třesku, tak mě to hned napadlo :)
21. 06. 2016 v 18:01Off-line Centaur  (43/177/-)
Pokud sou oba komunikativní tak navážou sami debatu a od toho se to odvine dál. S tím bych nelámal hlavu. Nejlepší je začít tak nějak klasicky o filmech hudbě apod. Na to se chytí každej. V případě schůzek ve třech bejvá vždy jeden introvert to je normální jev , právě proto jsou tu dva další kteří to zachraňují což je výhoda. Horší starosti bych si dělal při schuzce s jedním to ti pak nepomůže nikdo s komunikací a ono se snažit bavit pouze jednoho, který nekomunikuje je teda fuška. Ve třech je to sranda.
21. 06. 2016 v 18:23Off-line Dell  (28/183/61)
Ba naopak! Neboj se toho! :D Věta:"Kdo je mamka?" dle mého vždy prolomí ledy.. :) Takže směle se odvaž!
21. 06. 2016 v 18:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Otázka kdo je mamka je společensky neslušné a svědčí to o jednoduchosti. To si nedovolili ani kluci na silvestrovské gay akci co jsem byl a že tam bylo desítky párů.
21. 06. 2016 v 18:30Off-line Dell  (28/183/61)
21. 06. 2016 v 21:10Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, s tebou teda musí být zábava. Neunuď je k smrti. :)
21. 06. 2016 v 23:07Off-line Anonym
No jo no. tak díky za typy. ono když vám foukají do obličeje cigaretový páry tak to mě jakožto silnýho nekuřáka deptá a proto jsem s nima moc nekecal. Myslím že o jejich sexuálních aktivitách se nebudou chtít bavit a mám takovej dojem že oba jsou "mamky" nebo spíš jsou stejně tak blbý :D (myslím jako názorově jako ženský). Oni se zas z neznámých důvodů nechtěji předemnou líbat. Mě by to teda před jinejma teploušema nevadilo, ale muselo by být s kým. Je to prostě závist když si uvědomím, že ten 16letej kluk už vystřídal minimálně 2 kluky a ten třetí mohl bejt já kdybych byl rychlejší.
22. 06. 2016 v 05:51Off-line tajemnydavid  (32/184/115)
Ten pocit, když víte kdo ten pan Anonym je a nepotřebujete vědět jméno ani přezdívku. :D

Nečekal jsem že jsem někdy do poradny napíšu, ale v tomhle jsem si nemohl pomoct, když jsem to tu náhodně objevil v tuto chvíli. :P

Zdraví tě tvůj odkopnutej bývalej. :* :D

Hele můj názor na to znáš, když jsi se mě na to ptal na FB.

Pan colombo mě svým komentářem pobavil. :)

Pánové nerad bych pana Anonyma shazoval tady přede všemi, ale co jsem ho měl tu čest poznat, tak pořádně podle mě ještě neví co chce, takže vaše názory mu budou k ničemu. Ale klidně raďte dál, třeba mu to časem bude k něčemu.

Podle mě jsou fajn rady první dva komentáře. :)

PS: Věta Anonyma "Oni se zas z neznámých důvodů nechtěji předemnou líbat" mě brutálně rozsekala, až sem smíchy lapal po dechu. :) Prosimtě, aspoň se tady před ostatními neztrapňuj, radím ti z dobré vůle.
22. 06. 2016 v 12:22Off-line i8051  (53/184/97)
Tajemydavide - pochopili jsme z anonymova komentare a stylu psani, ze to musi bejt nevyvinutej vejr s vesnickym vychovanim, nicmene ty to vis asi lip, kdyz mas osobni zkusenost :-) takze je mozna fajn, ze si s nima nema co rict, ono je asi fakt lepsi, ze tam bude zticha :-)
22. 06. 2016 v 20:43Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Problém byl že o jednoho z nich sem stál
__________________________________

fajn, kdyby si nechtěli narušit svůj vztah, tak tě nezvou do soukromí.
Vojeď je oba a neřeš.
Morálka je stejně v p***li!:-)
23. 06. 2016 v 07:22Off-line Anonym
Z.M.R.De, konečně to někomu došlu, opravdu si někdo myslí že dám kilo za vlak, jen abych se jich zeptal jakou poslouchají hudbu? Taky mě napadlo, že mě tam zvou, abych na ně žárlil, že jo, oni jsou spolu, já sám, vidím jak se oslovují lásko, miláčku....
ty s tím číslem ve jménu, toho vesnickýho vejra si nech laskavě na někoho jiného, než jsem rozklikl tvůj profil bylo mi hned jasný že to napsal nějakej "chytrej" pražák. Docela mě zaráži, že kromě ženskejch jsou tak blbý i chlapy, i když tvůj profil vypadá docela inteligentně. Když nad tím přemejšlím ten komentář není blbej spíš takovej drzej. Takže díky za názor :)
23. 06. 2016 v 10:24Off-line Centaur  (43/177/-)
To je fakt, tak utrat kilo za vlak, abys tam koukal do zdi. Při dnešní tuposti si toho ani nevšimnou. Když mi tady může napsat kluk jaký mám koníčky tak je samozřejmě pitomost se s nima bavit o tak stupidních věcech. Zřejmě už asi víte o čem se bavit jak je vidět :D Ted už vím, že ti co cestují vlakem si na tyto debaty nepotrpí, protože kilo je opravdu astronomická suma. Rád bych věděl o čem se tak lidi co cestují vlakem chtějí bavit, aby to nenarušilo jejich investici :-D
23. 06. 2016 v 10:27Off-line colombo  (103/192/90)
Centaur: Možná se jedná o socku na pracáku, nevím, pak by to kilo mohlo opravdu znamenat hodně. :)
23. 06. 2016 v 10:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Colombo : Spíš se jedná o jednoduchou bytost , která se dokáže bavit jen podle výše ceny vlakového lístku. To je dobré vědět , alespoň nová zkušenost. :-D
23. 06. 2016 v 21:10Off-line i8051  (53/184/97)
Jak jsem psal, je to vejr, vubec to nepochopil .. mozna ne vesnickej vejr, ale vejr jo :-) a ano, 100ka jsou sileny prachy, jet si jen tak pokecat, to uz musi bejt aspon su*acka za ty prachy :-)
24. 06. 2016 v 08:27Off-line Anonym
Pro podnikatele kilo nic není, ale pro studentíka, kterýmu ještě nepřišla vejplata to jsou prachy....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 06. 2016 v 11:46Off-line i8051  (53/184/97)
Nepsal jsem, ze to nejsou prachy, ale ze to jsou zbytrecny prachy na jenom pokecani, ze za kilo chces mnohem vic . jaks psal vyse :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 06. 2016 v 21:46Off-line Anonym
Já spíš myslel ti lidi co mě nazývají sockou, veřte že socka nejezdí v 1. třídě. No tak víc z toho bejt nemusí, ale když mi slíbili že uvidím libačku tak to mohli dodržet... Najednou se předemnou nechtěj libat. Jako je pravda že dát kilo jen kvůli pokecu je blbost, nadruhou stranu pro mě jakožto celoživotního asociála to byla příjemná změna být s někým. Jen je otázka, jestli je lepší doma se nudit a ušetřit a nebo vyrazit ven. A najít si blázna do vlaků v mém okoli není zrovna jednoduché... Přiznávám že minule to nevyšlo, ale teď už mám připravená nějaká témata tak snad nebudu takovej melancholik a nebudu si připadat že jsem užitečnej jen na tahání kufrů a dovážení cigaret.
26. 06. 2016 v 18:37Off-line i8051  (53/184/97)
By me zajimalo, kam se vlakem CD v prvni tride da dojet za 100 kacek .. Z Prahy Libne na hlavak? :-)
26. 06. 2016 v 20:46Off-line Anonym
In 50 že by? Jo 1. třída stojí 1,3 násobek ceny třídy druhé. Takže pokud máte jízdenku do 2. třídy za kilo, první stojí 130
26. 06. 2016 v 22:21Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, ja jezdil vlakem pred 30ti lety na vandry s kytarou .. ale to stal lupen z prahy az na malou skalu jenom 13 kacek :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload