Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Dárek k narozeninám

22. 06. 2016 v 23:49Off-line Anonym (Honza)
Dobrý den všem, přítel bude mít brzy, za měsíc, narozeniny. Přemýšlím nad dárkem a trochu tápu. Jsme spolu od podzimu, takže tohle budou jeho první narozeniny se mnou. K vánocům jsem mu napsal dopis, něco jako životní příběh, co předcházelo vztahu s ním a jak intenzivní city k němu cítím v současnosti a jak moc si ho vážím, plus takové ty nezajímavé, neoriginální dárky, jako kosmetika a oblečení. Vždy mě lákal zážitkový dárek, ale nikdy jsem ho nikomu nedaroval a ani jsem nikdy nebyl takhle obdarován. Například bungee jumping nebo let balónem, to zní skvěle. Máte s těmito typy dárků zkušenosti, jak z pozice darujícího, tak obdarovávaného? Který se Vám líbil a který příliš nenadchnul? Myslíte, že je vhodné ho požádat o ruku, když se známe teprve 9 měsíců, respektive v červenci 10? Případně počkat? Nebo mám poslechnout srdce a říct si, že je lepší dříve než li později? Jinak je mi 23 a příteli bude 38 let. Děkuji za všechny reakce a přeji krásný den.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
22. 06. 2016 v 23:57Off-line Fri  (21/-/-)
Záleží patrně na tom, co má přítel rád. Jestli se bojí výšek nebo má slabé srdce, ještě bych si ten bungee rozmyslel... ale jinak to určitě není nápad k zahození. Napadá tě třeba něco, co by si přítel sám přál? Co vyplynulo z nějakého rozhovoru? Nebo nějaký self-made produkt, podobně jako s dopisem?
23. 06. 2016 v 00:04Off-line Z.M.R.D  (42/181/80)
Napsal jsi ho, co třeba nahrát, pustit před večeří a pak ho osobně požádat o ruku.
23. 06. 2016 v 17:29Off-line vasek698  (18/186/64)
Někomu udělá radost CD, když má toho interpreta hodně rád. Já takhle koupil něco pro mě absolutně nesnesitelnýho :D Tuším, že se to jmenovalo Red and Blue nebo cheek to cheek? (Gaga) Fakt nevim, už je to dlouho.
Pak mi tak nějak, ehm, skončil vztah. Já myslel, že jsem to zrušil ale pak to najednou přišlo :/ Kupodivu se po tom fanoušci slezli. :D
23. 06. 2016 v 23:17Off-line i8051  (45/184/97)
Doved bych ti skvele poradit, co mas koupit k narozkam me, ale nedovedu ti (a ani nikdo zde) poradit, co koupit tvymu starymu, protoze nevime, co ma rad a na cem ujizdi .. zkus zapojit mozek a trosku invence a jiste na neco fajn prijdes :-)
24. 06. 2016 v 00:06Off-line 21m  (24/188/92)
CD ještě někdo kupuje? :D Teď jsou v módě zase desky ;)
Co se týče adrenalinových zážitků, raději bych předtím trochu sondoval.
Ale hlavně, jste spolu víc než půl roku, snad spolu dost mluvíte, nemělo by to být složité, případně se můžeš zeptat jeho dobrých přátel.
Pro mě bylo vymyšlení dárku pro přítele vždy nejjednodušší (třeba na Vánoce), spíš bylo horší vybrat, co nekoupit z těch nápadů :D
24. 06. 2016 v 00:30Off-line kloudik  (31/182/80)
Nejvěčí radost mu asi udělá že sis vůbec vzpoměl. mě osobně docela potěšila skleněná fotka od kamarádky. sice jenom drobnůstka, ale pěkná :)
24. 06. 2016 v 00:37Off-line Hledam.Tebe  (95/-/-)
No mám s těmito typy dárků zkušenosti tak říkajíc z obou pozic. :D Já jsem dostal kdysi zážitkový pobyt v Tatrách (celý týden tam prochc*lo) a já jsem zase daroval voucher na žranici v jedné top luxusní restauraci v Praze (bylo na mě pohlíženo jako bych jim dal poukaz n ajednosměrnou letenku do Afghánistánu). Poté jsem se vyléčil. :D Napadá mě jedině, pokud máte rádi nějakou destinaci, tak si zaplatit letenky a jet spolu (to je přece taky zážitkový dárek). Jinak do registrace bych se nehnal (stačí že je na úřadě zaregistrované moje auto). :D
24. 06. 2016 v 01:22Off-line i8051  (45/184/97)
Hůedam.Tebe - zaregistrovany auto? s kym? :-)
24. 06. 2016 v 23:15Off-line Hledam.Tebe  (95/-/-)
I8052: tvoříme pár :)
26. 06. 2016 v 10:16Off-line onlip  (53/182/72)
Nevím, jestli by to tvému partnerovi vyhovovalo, ale já miluju přírodu, túry min. 15 km, a minerálky, takže v červenci pojedu na týden do Karlovy Studánky.
26. 06. 2016 v 11:22Off-line Mio6602  (95/-/-)
No tak vím, že už to má vyřešené, takže rady už v tuto chvíli nepotřebuje :)
26. 06. 2016 v 18:39Off-line i8051  (45/184/97)
Hledam.Tebe - je fakt, ze kdyz si k jednomu autu zaregistrujes jeste druhy auto, tak ta auta na sebe zarlit nebudou .. je jak se psama :-)
26. 06. 2016 v 23:17Off-line Jarda88  (28/191/82)
Bungee jumping je super ale nevím jestli by to nadchlo zrovna tvého přítele. Mě ale ano :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload