Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homo orientace a život na venkově

27. 06. 2016 v 17:41Off-line Anonym
Myslíte, že je možné, aby gay pár nebo gay co má přítele a ví se to o něm mohl žít v prostředí venkova? Myslím z hlediska okolí. Máte s tím někdo zkušenost? Je jasný, že ve městě člověk tak nějak zapadne a že na vesnici každej každýho řeší, přesto bych volil raději klid a přírodu oproti městu.
27. 06. 2016 v 18:02Off-line Centaur  (43/177/-)
Muj kamarád z venkova je a ví to o něm všichni a nikdo to tam neřeší, protože tam mají uplně jiné starosti než řešit orientaci. To jen ve velkých městech se z toho dělá senzace a dráma. Za to může uvolněný vysokoškolský život ve velkých městech. Je to o zábavě a volnosti. Nulové povinnosti, jen dojít do školy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 06. 2016 v 18:19Off-line marin  (24/-/-)
Já doufám že jo protože život ve městě si nedokážu představit minimálně s tím nic nenadělají a jejich názory jsou mi u p***le ;)
27. 06. 2016 v 20:37Off-line Lain  (102/-/-)
Ja som nemal nikdy nijaký problém, ale taktiež sa tu v zásade stýkam len s pár osobami a celý môj spoločenský život prebieha mimo obce kde bývam.... aj tak je to len o šťastí... niekde môžeš naraziť na i***tov v meste a na normálnych ľudí na dedine a niekde zasa presne opačne
27. 06. 2016 v 21:20Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jasně jsem ze vsi a žil jsem zde i s mým přítelem :) ale je pravda, že já neřeším co kdo řeší :)
27. 06. 2016 v 22:30Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Klid na vesnici je ohledně gay souseda relativní. Samozřejmě asi nikdo (většina) tě tam nebude chodit mlátit nebo ti na barák házet lejna, ale nikdo se s tebou nebude moc bavit a každý si tam o tobě bude povídat, hlavně v hospodě u piva, což ty jako gay samozřejmě vědět nebudeš, protože si o tobě budou povídat jen tehdy, když tam s nimi nebudeš, logicky.

Proto jak říká Centaur, že má kamaráda z venkova a nikdo to tam neřeší, tak opak je pravdou, akorát to ten jeho gay kamarád neví. :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 06. 2016 v 02:39Off-line Centaur  (43/177/-)
Lukino_Luk Kamarád si nestěžuje a pokud vím, tak jsem nepozoroval nějakou izolaci vůči ostatním. Žije tam v klidu a nikdo na něj nepokřikuje. To jen větší města si myslí, že to každý musí řešit i na vesnicích, protože to je těžký pochopit pro lidi z měst jako v Praze, Brně, Plzni, kde bydlí jedna drbna vedle druhý. To je pak logické, že mají paranoiu, že to musí být stejné i na vsi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 06. 2016 v 12:52Off-line i8051  (53/184/97)
Jsem mistni vesnicka buzni celeb***a .. mam i pivo v hospode zdarma :-) a to i presto, ze to na me a mladym neni vubec poznat, ze jsme na sebe :-)
28. 06. 2016 v 13:37Off-line vasek698  (25/-/-)
Já z vesnice jsem, kamarádi to ví a ostatní neřeším. Nikomu to nevadí. Komu by to vadilo, tak na něj (odpusťte ten výraz) mrdám. Peace :)
28. 06. 2016 v 13:54Off-line i8051  (53/184/97)
Vasek698 - presne tak :-)
28. 06. 2016 v 21:57Off-line macin1  (58/176/95)
Ahoj vidláku . Nevím kde žiješ . Já na vesnici , která čítá do 500 obyvatel . Můj přítel k nám jezdí pravidelně , všichni moji přátelé ho viděli a znají ho a nikdy jsem s nikým neměl kvůli tomu problémy , že jsou mě bližší kluci než holky . Město je sice anonymnější , ale panelák pro mě k žití není . Mám rád čistý vzduch , večerní pohodu na terase u svíčky a u sklenky dobrého vína a toto mě město nemůže nikdy poskytnout . Takže nic takového jako pomluvy kvůli orientaci neřeším . Prostě kdo se se mnou chce bavit díky mu , ostatní ať mě vlezou na záda . Hlavu vzhůru. Klidně vezmu mýho i za ruku .
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload