Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska?

29. 06. 2016 v 18:08Off-line Anonym
Ahojte prosim Vas poradte mi som totalne bezradny neviem spat ani jest. Sialene som sa zalubil do jedneho chalana, stalo sa mi to prvy krat v zivote a som s toho v koncoch. Stretli sme sa na svadbe, on tam obsluhoval a ja som bol host, hned ako som ho videl som sa do neho zalubil, nevedel som absolutne o nom nic. Chvilku sme sa vonku rozpravali ale aspon som zistil ze s kade je a ze sa uci na obchodnej akademii. Dva dni som stravil v jednom kuse nad internetom aby som ho nasiel. Prehladal som vsetko, uz mi sibalo z toho chcel som ho ist hladat po jeho meste, ale stastie stalo pri mne a po dvoch dnoch neskutocneho hladania som ho nasiel na jednej gay zoznamke, nebol som si isty ci to je on ale som mu napisal. Odpisal po nejamom case, a bol to presne on. Pisali sme si, potom aj volali, vravel ze aj ja sa mu pacim a aby som za nim prisiel vecer. No ja som ten vecer nemohol. ked sme si v ten vecer volali sme sa dohodli na dalsi den ze dame stretko, ale on od zaciatku mieril iba na sex. A to sa mi nepacilo a aj som mu to povedal. Ja nie som proti tomu sak to je ludske, ale nie ze hned, ja sex nehladam. Povedal ze chce len pokecat bol velmi mily a este viac ma namotal ako som bol, neveril som ze mam take stastie ze som ho nasiel, sak som netusil ze je gay. A fakt ako prehladal som vsetko. Aby som pokracoval, dohodli sme sa ze dame stretko pojdeme na colu, a rano som si nasiel sms ze aby som mu nevolal nepisal ze jeho by to nebavilo a aby som na neho zabudol. Som neskutocne s toho v p***li, ja viem ze by som mal na neho zabudnut ked je taky ze len po sexe ide, ale to sa neda. Potom som mu napisal ze teda mozeme ostat kamarati a nebudeme ako baby ze sa budeme oduvat, a mozeme obcas popisat. Odpisal ci nechapem ze nema zaujem.

No ceresnicka na torte je to ze v septembri idem zas na svadbu a prave on tam bude obsluhovat, ja sa toho bojim chcem zabudnut ale to nejde a uz ked mozno mi bude lepsie zas ho uvidim, a ak sa mi este prihovori, netusim. Vzdy som bol hetero, dost neskoro sa u mna prejavilo naplno ze som asi gay, vzdy sa mi pacily chalani ale som si to odopieral, ale ma to ovladlo uz celeho. A on je prvy chalan do ktoreho som sa sialane bezhlavo zalubil a neviem sa s toho dostat neviem co mam robit. Toto uz urcite prezily viacery z Vas preto Vas prosim o radu. Co mam robit aby mi nepreplo z toho. Mozno som mal urobit co chce a mat s nim daco hned, ale to je take lacne a sa mi to nepaci, ale takto som ho asi stratil.
29. 06. 2016 v 18:10Off-line misanek007  (24/-/-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 06. 2016 v 18:13Off-line Anonym
Dik to je mile ale asi mi pomoze iba alkohol teraz :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 06. 2016 v 18:20Off-line colombo  (102/192/90)
Jistě, alkohol, popř. drogy tě z toho dostanou... :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 06. 2016 v 18:22Off-line Anonym
No ja viem dobre ze nie. Ale co mam robit. Ja sa zblaznim z toho.
29. 06. 2016 v 18:25Off-line colombo  (102/192/90)
Neboj, hlava vychladne... :-)
29. 06. 2016 v 18:28Off-line Anonym
No a potom ho stretnem znova a som nazad. Ale citim ze to nebude lahke uplne ma ovladol. Som ako nejaky student, sam seba nepoznam. Stale rozmyslam ako ho ziskat nazad ale nic ma nenapada
29. 06. 2016 v 18:50Off-line Anonym
No nemam to vobec pod vladou. Ja saliem z neho. Aj ked si uvedomujem ze asi by som mal zabudnut radsej. Je to velmi pekny chalan ale asi typ co ma rozum a srdce len v gatiach. No ja cez to neviem prestat na neho mysliet a 24 hodin denne sa trapim, no totalne mi sibe a bojim sa ze mi prepne
29. 06. 2016 v 23:02Off-line vasek698  (25/-/-)
Něco takovýho jsem prožíval já. Já jsem to asi v sobě popíral a ani jsem nevplul za život do situace, že bych snad měl přemýšlet o orientaci. Holky žádný pokusy neměly a kluci se mi asi líbili ale nijak jsem nad tím nepřemýšlel.

Pak mě nějak napadlo a udělat si účet tady a taky mi jeden napsal.
Abych to shrnul a poradil ti... Já se zabouchnul a odkopnul mě.
Byl jsem z toho dost v p***li a lhal bych, kdybych tvrdil, že dnes už z toho nic necítím. Rozhodně cítím.

A jak se s tím vypořádat? Asi můžu jen těžko radit. Člověk musí být pozitivní a vyvarovat se chyb. Tím myslím třeba chlast. Já celej život v podstatě nepil výjma oslav, kde prostě dostaneš pivo jakožto muzikant.
Prostě se kvůli tomu neopíjej, klidně si to jako já obreč a...
Těžko říct. Asi se z tím nějak člověk musí smířit. Sám ještě nevím.
30. 06. 2016 v 02:09Off-line Anonym
Chalani vy ste obaja uzasny. Diki moc ste vazne super.
30. 06. 2016 v 05:21Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Z vlastní zkušenosti ti mohu pouze doporučit nenásilnou formou myslet na něco jiného, dělej to, co tě baví, věnuj se koníčkům, sportuj, buď s přáteli a časem možná ten první pocit odezní... A musím souhlasit s frielmaron... Velice záleží na tom, jak si člověk sám sebe váží...
30. 06. 2016 v 05:49Off-line daanoo1  (29/-/-)
Láska? Však každý len oje*uje...
30. 06. 2016 v 06:33Off-line Anonym
Aby som bol uprimny chalani, mate moj obdiv. Ste perfis chalani klobuk dole. Ja som sa uz zacinal hnusit sam sebe ze som gay lebo doteraz skoro kazdy koho.som.tu spoznal isiel len po sexe.cest vinimkam. A vy ste iny. Dik moc
30. 06. 2016 v 07:13Off-line daanoo1  (29/-/-)
Anonym (Martin): Ja sa hanbím za to že som gay keď vidím keď všetci len sex hľadajú.
30. 06. 2016 v 11:48Off-line Anonym
Ja iba preto ze sa mi uz hnusi ako kazdy hlada len sex. Nenajdes si tu kamarata, nenajdes si tu lasku, lebo s kazdym co si zacnes pisat chce sex.
01. 07. 2016 v 14:43Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Není to tak úplně pravda i zde se najdou světlé výjimky :) ale je jich opravdu málo :/ a možná že jsme se tu tak akorát sešli :D
02. 07. 2016 v 15:16Off-line Anonym
To je super, ja som akurát včera bol na pive s jedným chalanom som dohodol stretko, uplne super sme pokecali zasmiali sme sa a aj ked som sa bál ze daco na mna začne, ani slovo nepadlo o sexe a podobne, ako fakt super bolo a trochu mi zmenil názor na gayov
20. 07. 2020 v 18:27Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Byl jsem v posledních letech 2x zamilovaný...ale do heteráků, takže jsem se prostě odmiloval. Nekoukat na něj, vyhýbat se mu, nešmírovat na FB, prostě ho od sebe úplně odříznout. Když nemá zájem kámo, tak to nech plavat a tak za měsíc a něco vychladneš a bude ti lepší...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 07. 2020 v 19:59Off-line MenD  (38/185/60)
Prožívám něco podobného. Jen jsme dopredu věděli že je to na půl roku protože se vraci domů do Číny. Ať si na to připravený nebo ne tak si vzpomeň co si měl rád předtím než si ho potkal a dělej to co nejčastěji. Ať je to hraní her, jízda na skejtu... dělej to co nejčastěji až nemá hlava prostor pro myšlenky na něco jiného. Nezapomeneš hned, pokud ano tak to nebyla láska ale pomůže ti to se s tím vyrovnat. Já ačkoliv to tak nevypadá jsem chlap kterého porazí jen máloco ale zatím každou noc brečím jak malý, nad našimi vzpomínkami. Nekoukej se na jeho stránky (fotky) a prostě to přežij. Snad to brzo přejde. Přeji tobě i sobě
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload