Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gayové vyhledávají spíše mužskou společnost?

07. 07. 2016 v 19:51Off-line Anonym
Myslíte si, že to tak je? Poznal jsem nedávno kluka, o kterym si myslim, že je gay. On vyhledává vyloženě společnost stejného pohlaví a to teda převážně hetero kluků a mužů. Nevim, jestli to o něm ti jeho kamarádi a známí vědi, ale přijde mi, že v tom vůbec oni nevidí problém, určitě to musí tušit, na něm to je totiž vidět. Přijde mi to docela zvláštní, chtěl bych vědět, jestli je na kluky, ale to že má tolik kamarádů mě mate.
07. 07. 2016 v 22:08Off-line zvedavko  (44/175/85)
Existuje nejaký špeciálny dôvod prečo by gay nemal mať kamarátov? Ja žiadny nevidím. Dokonca ani nemám erekciu, ak mi nejaký povie že ma má rád :-) Aj keď si viem predstaviť, že ho ráno zobudím bozkom :-)
08. 07. 2016 v 00:09Off-line Jan1993  (31/-/-)
Byl jsem nedávno na výletě, odborně se tomu říká teambuilding, to je vlastně jedno. První večer jsem skončil s třemi ucházejícími a mladými heterosexuály ve vířivce, dokonce jsme se tam svlékli zcela a opravdu nic to se mnou neudělalo a to jsem i pil. Asi před dvěma roky jsme točili nudistický komparz, asi pět hodin jsem byl s dalšími sedmi muži v sauně a v bazénku, dva byli ještě teenageři a do toho ještě sportovci a měli i hezké obličeje a vůbec nic...Erekce opravdu není problém...Těžko se hovoří s holkou třeba o fotbale, to raději s klukama. Rozhodně jsou mi příjemnější takové otevřenější, průraznější typy holek/žen, rád vyhledávám jejich společnost. Nejhorší jsou takové ty princezny, kterým můžeš vyčíst z očí, jak moc tě mají na háku. Já to poznám a takové ignoruji. Nechci se bavit ani s prosťáčky, obecně. Tak to mám tedy já.
08. 07. 2016 v 07:21Off-line paink  (49/-/-)
Som bol minule v labyrinte na naked a tiez nic :) to nasere.
ja sa so zenskymi nebavim absolutne vobec, len pracovne, zdvorilostne a pod. Nie zeby som ich nemal rad, ale radsej s chlapmi. Teda moc sa nebavim s nikym, len ked mam obcas naladu.
12. 07. 2016 v 00:37Off-line esthetique  (41/-/-)
Jan1993: no rad bych s tebou taky neco natocil, ha ha ha ha ah
dsiv-a bereme jako komparz
12. 07. 2016 v 11:24Off-line onlip  (61/180/84)
Žil jsem s ženou 30 let, teď už se setkávám jen s kluky.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload