Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Islám a gay

17. 07. 2016 v 06:26Off-line Anonym
Celá naše rodina pochazi z Monastiru,takže jsme všichni muslimové. Rodiče se už dlouho ptají na to jestli domů přivedu přítelkyni,ale já žádnou nemám. (Kdyby jsem byli v Monastiru tak mi ji vyberou) No,ale já jsem na kluky,takže se bojím... Kdybych byl v Monastiru a překl,že miluju kluka,tak ukamenujou mě i ho. Jak jim to mám říct a představit svého přítele?
17. 07. 2016 v 06:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Na cizince píšeš fakt dobře česky, k nerozeznání od uživatele mno například marcuse_banána... :D dokonce i mezery při použití interpunkce mezi slovy zásadně neděláš... jsi výborně integrován a asimilován, na rodiče se vyser a vítej v česku :*


"Před 30 minutamiOn-line Marcus_bane (15/170/53)
Furt házíte muslimy do jednoho pytle,ale oni všichni stejní nejsou.. "
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2016 v 07:10Off-line Anonym
Odhalil jsi mě. Nevím co to je asimilován. :D
17. 07. 2016 v 07:19On-line Richard33  (44/185/80)
Asimilován je, že děláš že strašně miluješ společenství ve kterém žiješ, ale hraješ to, protože tě donutili tam (takhle blbě) žít :-D
17. 07. 2016 v 07:28Off-line Mio6602  (103/-/-)
Asimilace označuje proces, jehož výsledkem je přizpůsobení se většině a jejím zvyklostem do takové míry a takovým způsobem, že tento proces vede k úplné ztrátě vlastní etnické či národnostní identity.
17. 07. 2016 v 10:11Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Kolegové ti tu říkají nesmysly. AsiMilován znamená, že tě možná někdo miluje, ale taky možná ne. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2016 v 10:16Off-line Mio6602  (103/-/-)
Pokorně příjímám tvou premisu :D
Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí katastrálním fiakrem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant. :)
17. 07. 2016 v 10:54Off-line johnj  (40/186/82)
Myslím, že i muslimové se učí, že bůh je stvořil k obrazu svému. Jsi tedy stvořen bohem přesně tak, jak to má být, a všechno je v pořádku.
Pokud to rodina nechápe, i když jako správní věřící by měli, budeš to mít prostě jen o dost těžší než ostatní, protože se třeba budeš muset rodiny vzdát a jít svou cestou.
Hodně štěstí!
17. 07. 2016 v 11:40Off-line Lollo  (29/-/-)
BussterX tu odhaluje jedného skrachovanca za druhým. :D
Jeho aktivita na tomto servery je až neuve***eľná. Človek by aj povedal, že nemá nič iné na práci. :D

A ak nevieš čo to je asimilácia, tak si zaslúžiš byť ukameňovaný! Väčšina tej africkej čvargy čo sa sem na tých plťkách plaví tento výraz tiež nepozná.
17. 07. 2016 v 12:22Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Potkani a krysy z pouště by tam měli zůstat, muslimáky tu nechcem.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2016 v 12:36Off-line Lollo  (29/-/-)
Ale prosím ťa, SMC, veď je to ukážková konšpirácia. Celý čas tu ide o jediné, a to o rozpad EU. Hrozba eboly, potom migrácia, teroristické útoky, odchod UK z únie (to je len výsledok tohto tlaku), a čuduj sa svete, hneď po odchode UK začínajú ostatné štáty otvorene hovoriť o odchode z EU a potom bum-bác, teroristov po 50 rokoch plánovania zložitých bombových útokov v najviac strážených zónach a krádeží lietadiel, o ktorých vedeli všetky tajné služby o rok skôr, ako sa stali, po tom všetkom napadlo teroristov konečne zobrať nákladiak a zrámovať s ním ľudí na zastávke?
Veď toto je terorizmus! Nie tie odpálené bomby na letisku, kde bol jedinou obeťou atentátnik a rozbité okná na výkladoch obchodov.
Včera to bol nákladiak, zajtra to bude autobus plný ľudí, ktorý šoféruje nejaký islamský k****n a ako cieľ si zvolí električku či vlak na železničnom prechode. Hurá hej, žiadny bombový útok nemali nikdy tak jednoduchý a tak účinný ako hrať s ľuďmi kolky.
A k čomu to len vedie? No len k ďalším vlnám odporu, násilia a destabilizácie meny a ekonomiky.
A nebol to náhodou teroristický útok, ktorý začal prvú svetovú vojnu?

A tým islamistov a terorizmus vôbec neobhajujem. Mne vadia viac, ako komukoľvek z vás tu! Ale treba si uvedomiť, že váš bezmyšlienkovitý hnev a odpor je presne to, čo po Vás chcú. Preto to robia, aby sa ľudia začali opäť búriť, aby sa chytali zbraní, aby im zobrali pocit bezpečia, aby im vzali ich domy, peniaze, ženy a deti.
Ako ináč prinútite vypasených a lenivých kybernetikov, aby sa začali chytať zbraní a išli radšej umierať po tisíckach na front, ako byť dobodaný na zastávke nejakým špinavým moslimským č***kom pri ceste do práce?

Hnev a odpor je na mieste, ale musí byť sofistikovaný, rovnako ako sú sofistikovaní tí, ktorým o váš hnev ide.
17. 07. 2016 v 12:46Off-line Lollo  (29/-/-)
A veď je to ukážková konšpirácia k***a! :D Prečo sa od začiatku dejú všetky tieto útoky práve vo Francúzsku? V ďalšom zakladateľskom štáte EU. :D Odvekého nepriateľa angličanov a nemcov?

A kto je za tým? Len skúste hádať a poz***e sa na všetkých hodnostárov zasiahnutých krajín, samí žid, spolu na čele s tou fašistickou židobolševickou kreatúrou Frau Merkel.
17. 07. 2016 v 12:48Off-line SexyUndies  (23/-/-)
Kašli na ně, budou se s tím muset smířit. Žijeme v ČR, holt se musí přizpůsobit.
17. 07. 2016 v 15:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Lollo: trochu to rozveď, něco jsi tam naznačil, ale napadá mě hned několik konspiračních teorií které by se z toho daly odvodit takže upřesni jak to myslíš kdyžtak :D
17. 07. 2016 v 16:54Off-line Lollo  (29/-/-)
BussterX, vyzeras ako clovek s nadhladom, ktory vsak vyuzivas pre vlastne pobavenie, co ti vlastne vobec nevycitam. Tvoje vecne podpichovanie a zdanliva lahostajnost je podla mna len maska. Alebo sa mylim a si prosto len dalsie virtualne c****no alla "verbal" - dobre na obcasne pobavenie ale inac otravne ako doterna mucha.
A samozrejme sa neda kazdy prd oznacit za konspiraciu, avsak to co sa deje ako to do seba zapada mi pride celkom podozrive. Ale vies co, asi mas pravdu... cely svet je dobry a nikto neprechovava vedlajsie umysli. Fuj! Ten zloduch budem ja, ked rozmyslam zle o tej zidovskej cvarge...
17. 07. 2016 v 16:59Off-line esthetique  (41/-/-)
Odstehovat se a nic nerikat?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload