Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

V osmnácti letech stále sám a bez zkušeností

17. 07. 2016 v 21:17Off-line Anonym (#stayvirgin :D)
Ehm dnes mi bylo přesně 18, jedíné co jsem zažil s klukem byla jedna pusa. Bohužel od heteráka který mi jí dal tzv. z lítosti. Po tom co jsem si tu psal už s dosti lidma mi přijde že víc jak polovina lidí je tu proděravějná jak cedník. Proto se ptam myslíte že je lepší prostě být nezkušený nic v 18 nebo pravý opak v 15 být už sexem "znuďený". A plz žádný hádky :D

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
17. 07. 2016 v 21:44Off-line JenHalucinace  (95/230/-)
A není to jedno? :D Ať si každej píchá jak se mu chce. Na co sex, když máme domácí úkoly. Možná jsi jen málo zaneprázdněný!
17. 07. 2016 v 21:53Off-line Jan1993  (23/-/-)
Aż to příjde, tak to příjde. Já byl poprvé na gay seznamce až ve 20 letech a sex s klukem jsem měl poprvé až loni a žiju.
17. 07. 2016 v 22:00Off-line cervix  (29/174/72)
Tak teda gratulace k tvým dnešním 18. narozeninám! ode dneška jsi plnoletý! Nvím, zda je to více výhoda nebo nevýhoda :-) , ale i tak přeju štěstí !

Někdy se musí jít té náhodě, aby si našel svého vyvoleného, trochu naproti, tak proto zkus sám něco udělat, buď aktivní! Doma "za pecí" tě žádný hezký kluk, který tě bude milovat, nenajde
Udělej vstřícný 1.krok, smluv si schůzku a nebuď zklamaný, když to nevyjde hned napoprvé, to by byla sakra náhoda. Zkoušej to dál
17. 07. 2016 v 22:23Off-line Anonym (#stayvirgin :D)
RE: JenHalucinace- bohužel to je jeden z důvodů asi proč mě to každou chvíli starší v hlavě
Cervix- snažím se jit naproti jen jak to jde ale bohužel nejsem člověk co vikendy traví pařbou s kámošema v nějakém klubu, jediný způsob co mě tak napadá je chodit po městě a rozdávat letáčky kolemjdoucím jestli se mnou nechtějí chodit :D diky ne :D
Jan1993- máš pravdu jen mi to celkem ubírá na nejakem sebevědomí kdyz se mi muj bratt svěřil že první sex měl v den jeho 15 narozenin. A to nemluvim o těch školních laskacg který si asi ani on nepamatuje. Ja nikdy nic oproti němu. Ani žádnou prave "školní" lásku
17. 07. 2016 v 22:39Off-line cervix  (29/174/72)
Letáček na seznámení je dobrý :-) , pobavil si mě :-).Fakt jsem se zasmál!Ale připoměl si mi, že podobný inzerát jsem viděl vylepený u nás ve městě na různých veřejných místech, ale byl to chlápek ve středních letech a hledal ženu pro život.

V naší komunitě je složitější někoho vhodného potkat, na ulici, ve škole, v kině, při sportu apod., když to zrovna nemá na čele napsaný, že je gay. V tom to mají heteráci jednodušší, mohou oslovit prakticky téměř kohokoli opačného pohlaví a mají šanci. Když to udělá gay a netrefí se zrovna s odhadem, tak v horším případě může dostat i přes hubu. Takže asi nejjistější to máš přes seznamky na netu, aspoň si ušetříš trapný okamžiky když někoho oslovíš rovnou v reálu a zrovna to nedhadneš správně..
17. 07. 2016 v 22:52Off-line Lollo  (21/-/-)
Koľká tragédia, chudáčik, ako od Shakespeara.
17. 07. 2016 v 23:05Off-line comrade  (32/195/102)
Neš***t, minimálně do 30!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 07. 2016 v 00:11Off-line kubikula98  (17/176/69)
Jak tu říká pár inteligentních lidí něco v tom stylu že jen š***t a š***t ža oni měly sex už v tolik a v tolik a pak mají p***l jak cedník nebo p**o jak ja nevím co proste to ber pozitivně čekáš na toho pravého a taky aspon jako většina lii co to má pořád s více kluky jsi zdraví oni třeba chytí nějakou nemoc :) a myslím že lepší je zažít opravdou lásku než přemýšlet ským si to rozdáš zítra :) fakt věř mi láska je 100% lepší :)
18. 07. 2016 v 08:08Off-line Anonym (#stayvirgin :D)
Cervix- bohužel ale tohle vysvětli všem lidem z mého okolí že je 100x těžší nekoho najit...oni v tom vidí pomyslnou rovnost
Kubikula98- všichni říkají čekej na toho praveho a blabla bla, Já se svým ksichtem najdu toho pravého nejdříve v 50 , trošku mé tenhle web naučil ze pro nikoho nejsem at už lidsky nebo vizuálně pěkný
Its_Deny- to ja zase slyšel ze většina kluků chce kluka co už něco umí
18. 07. 2016 v 09:20Off-line kubikula98  (17/176/69)
Někteří nejdou jen po fyzické kráse někdo jde i hlouběji :D
A nebud negativní možná najdeš možná ne :) ale nemůžeš vše házet někam :) a každý je něčím jiným zajímavý :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 07. 2016 v 09:21Off-line Charles2300  (25/183/75)
Ono to je tezky..kdyz ses anonym..kdyby si tu mel ksicht..hned bychom jsme ti to rekli :D
18. 07. 2016 v 09:23Off-line Anonym (#stayvirgin :D)
I na svem profilu ksicht nemam, mel jsem dost tech potupnych zprav
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 07. 2016 v 11:35Off-line paink  (42/-/-)
Kazde zbozi ma sveho kupce. Len o nom musi ten kupec vediet. Ci uz hladas lasku na cely zivot, alebo suk na jednu noc. Prekonaj sa a chod s kamosmi zaparit cez vikendy az do rana. Tak spoznas najviac ludi, otrkas sa a casom sa ti to zapaci.
18. 07. 2016 v 16:10On-line i8051  (45/184/97)
Ber to jako velky plus pro sebe, co nekdo oceni .. a nebud takovej pesimista, to me na lidech desne stve :-) a treba az si nekoho fajn najdes, tak to, co jini stihli anonymne za 3 roky po sklepich a autech, ty stihnes s tim jednim za vikend :-)
18. 07. 2016 v 16:31Off-line Bahutom  (27/173/60)
Achjooooo ... přečti si knížku a neřeš hovadiny :)
18. 07. 2016 v 18:07Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Já jsem taky neměl žádné sexuální zkušenosti před 18. rokem života a vůbec toho nelituju. To, že se hranice posunula v současnosti níž, neznamená, že bys měl jít s davem.

Buď svůj a radši počkem, až to vyjde s někým, kdo Ti bude blízký.
18. 07. 2016 v 18:38Off-line Nye  (23/184/64)
Ahoj :) kluci, co chtějí mít kluka už zaučenýho, ho asi nehledají pro dlouhodobej vztah ;) spíš se jim nechce něco vysvětlovat ;)

padlo to tady už několikrát a klikám na souhlasy. já bych mnohem raději byl něčí první, ať už je mu 18 nebo 30. kdyby mi dvacetiletý kluk řekl, že jsem jeho desátý, patnáctý, asi bych mu na to odpověděl, že jsem to ani vědět nechtěl...
21. 07. 2016 v 19:41Off-line cervix  (29/174/72)
Toho pravého anonyme můžeš potkat na úplně nečekaném místě, třeba v městské dopravě, v obchodě, na koupališti, na diskotéce, ve škole, na prázdninách u babičky,..... a já nevím kde ještě všude. A přijde to, když to nejméně očekáváš. Stačí jen se třeba na někoho usmát, prohodit vlídné slovo, zavtipkovat a může to být prvotní impuls k něčemu dalšímu. Tak neházej flintu do žita a choď s očima otevřenýma a uvidíš, že někoho potkáš!
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload