Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Pauza ve vztahu

22. 07. 2016 v 12:56Off-line Anonym (:) :))
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat ohledně pauzy ve vztahu. Když mi přítel řekl že už mě nemiluje ale má mě rád ale do očí mi to nedokázal říci... a tak navrhnul že bychom si dali tak na 14 dní pauzu a začali od začátku že v tom prej vidí nadějí a že kdyby jsi to nemyslel tak mi tohle nenabízí. A že mám tomu dát čas netlačit na pilu a nechat to plavat. Jaký na to máte názor? Děkuji.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
22. 07. 2016 v 13:05Off-line shiroReloded  (23/178/85)
Doporučím ti jedno: szukaj następnego, dle mojí zkušenosti je "pauza" eufemismus pro rozchod. Jakože si dáte na 14 dní pauzu a on ti po 14 dnech řekne, že má jinýho.
22. 07. 2016 v 14:14Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Já na "pauzu ve vztahu" nevěřím. Pokud s někým chci být, je potřeba problémy řešit, dokonce se dá domluvit i krátkodobé odloučení stylem "potřebuju pár dní klid". ale pauza mi zní jako záminka "budu si mezitím dělat co chci a vše mi bude odpuštěno a v nejhorším případě se nakonec k tobě vrátím". Což je teda naprosto neférové jednání.
22. 07. 2016 v 22:02On-line colombo  (95/192/90)
Anonyme, tento dotaz nemůžeš myslet vážně, čtrnáctidenní pauzo... :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2016 v 11:32Off-line poklad  (25/176/68)
V některých případech může mít pauza smysl.... Už jsem několikrát pauzu ve vztahu měl.
Tohle ale ten případ neni. Pokud tě nemiluje teď, na 99.9% tě nebude milovat ani po pauze.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2016 v 16:45On-line colombo  (95/192/90)
P.S.: Spousta "pauzařů" si chce tímto jenom ospravedlnit úlety vedle. Ano, pauzy i mohou mít smysl, ale rozhodně ne týdenní, čtrnáctidenní... Co si myslíte, že se za dva týdny ve vztahu může změnit, či dokonce zlepšit ?? Nelžete sami sobě !
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload