Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rád by ji našel...

02. 08. 2011 v 09:50Off-line Salvatore  (49/178/80)
Ahojky... Jsem obyčejný 36- lety kluk..úpřimně skoušen životem pořádně...ono to ani není ani zkouška jak přiznávám moje hloupost a jejich vychcanost...poznal jsem pár kluku z kterými jsem měl vztah a jedinou mou omluvou je, že jsem z mé strany úpřímně miloval jenomže moje zamilovanost byla slepá a já neviděl jak padám dolů je to moje hloupost a o tom ani nechci psát.Už přes rok jsem sám a vzpamatovávám se z poslední mé hloupě důvěře. jenomže mi chybí někdo u koho najdu objetí oporu tu lásku a teď se dostávám k tomu hlavnímu co mě trápí...poznal jsem se už z hodně kluků se zájmem o vztah i spíše oni mě chtěli poznat protože napsali první tak jsme se sešli,ale dřív jsem jim řekl že nemám teď dobrou situaci a že vztah si nemůžu dovolit ...jejích odpověď zněla mně to nevadí chápu to a dá se to zvládnout...tak jsem svolil se schůzkou a největší mé zklamaní přišlo pak ...pár z nich mělo tu odvahu říct to do očí ale spousta poslalo jen sms co byli tak slabý s větou " jsi úžasnej hodnej skvělej bezvadnej kluk ale sorry nic mezi náma nebude....tak si kladu dotaz proč??? tak buď lžou a jsou to jen jejich slabý kecy aby "mně neublížili" nebo jejích záměr od začátku nebyl úpřimnej a šlo jim jen o sex??, nechápu proč to neříct na rovinu...si myslím že už hodně kluků z tím nemá problém takže to bych vyloučil...nevím rád bych našel odpověď proč ne když mě téměř nestavějí slavobránu k nebesům jak jsem hodnej a já nevím co...
09. 08. 2011 v 00:59Off-line Narim  (56/180/81)
Salvatore, nezoufej, dej tomu ještě pár měsíců aby ses vzpamatoval z tvého minulého vztahu. Taky jsem byl takto zklamán a jednou i slepě využit, ale poučil jsem se. Těmito událostmi se člověk formuje, dostává nové zkušenosti, které pak využiješ u příštího vztahu. Je důležité se poučit z toho zlého co bylo a neopakovat to. Dávej víc času na poznání vašich osobností a ne hned na prvním rande skočit do postele, tak poznáš zda jde tomu druhému jen o sex nebo ne...a tohle mám taky vyzkoušené, jeden mi říkal sladký řeči, ale ja vyčkával, ho to pak přestalo bavit udržovat vztah na duševní úrovni a řekl, že hledá něco jiného a já to bral, protože nejprve přistupuji s nadhledem, že to nemusí vyjít, až po čase tomu propadnu...dostaň se z minulého vztahu a začni s novým štítem...zkus tomu hned nepropadnout a rozvíjet to ne jen přes postel...a to že si vztah nemůžeš dovolit, nemusíš přeci své partnery dotovat, ten kdo není zlatokop, tak to pochopí
09. 08. 2011 v 02:20Off-line Salvatore  (49/178/80)
děkuji...mno upřimě tak jak bejvalého nenávidím za to vše tak předsi jen mam rád..něco sme spolu přešli ikdyž nebylo vše krasne a že sme přešli hodne špatné chvíle...spíš mám pocit že tento "náš" svět je o penězích materializme...pokuď maš prachy,byt dům ...nemáš problém pomalu v ničem ale jakmile nemáš nic tak hold máš smůlu ale už to nechci rozebírat dostal jsem hodně krát pocítit že je to vše o tym jak jsem psal a ja jsem typ človeka asi ikdyž jsem na kluky ale nejsem zpolčen žit v tomhle "světe" lži faleše podvodů promiskujity ...neřikam že v hetero svete to není ale myslim že se tam poredse jen zije lepe tak ja spis radeji zustanu sam a zit v lepsim "svete" nez zit v v tomhle proflaklym plnym lzi falese podvadeni proste se stahnu...dokazu to...ja mam pro koho zit A budu zit pro ne a na nejaky vztah lasku z klukem kašlu...ja mam jinou predstavu o lasce vztahu nez to co vidim kolem sebe a to jen na strankach chatů...jak hledaji diskretni sex...a pak ale psssst..ja mam p***ele....o tohle fakt nestojim
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload