Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Věčně nešťastný?

03. 08. 2016 v 16:55Off-line Mirek.H  (24/175/62)
Jenom na úvod, pro ty, kteří dokáží jen rýpat, kritizovat, nebo si myslí, že všechno vědí nejlépe, tak vás prosím, abyste se k mému příspěvku raději nevyjadřovali. Děkuji!

Spíše než o radu píši spíše pro potřebu se svěřit a snad i najít trochu pochopení.

Většina si v životě zažije své neúspěchy ať už pracovní, nebo osobní. Můj příběh se týká tak trochu obou, ale spíše druhého.
V prapůvodu vše začalo již před lety, kdy jsem poznal svého prvního kluka a zároveň ten nádherný pocit lásky a zamilovanosti, který jsem do té doby neznal. To jsem ale netušil, že jednou toho dne budu litovat. Po několika letech neúspěchů v osobním životě se před více jak rokem objevil výjimečný kluk, do kterého jsem se zamiloval a nyní mluvím o opravdové lásce, možná až bezhlavé a slepé. Nebylo nic, co bych pro něj neudělal a i když to vždy nebylo mezi námi jednoduché, tak jsme to zvládali a milovali se. Rozuměli jsme si v mnohých ohledech a v ostatních se doplňovali a i když mě občas nechal čekat pár hodin na nádraží, přijel pozdě, nebo zrušil naše setkání, nikdy jsem se na něho nedokázal zlobit, jediný jeho úsměv zahnal všechny mé chmury i rozčilení. (Ano, pro ty co si umí dát dvě a dvě do hromady, tak jim nejspíš došlo, že jsme od sebe bydleli daleko a nebylo tak možné se často vídat a ti co říkají, že vzdálenost nehraje roli, tak jsou pokrytci). Časté odloučení mezi nás vráželo malý klín a byl to i důvod našich rozporů. Největší úlohu však hrála jedna věc a to jeho skrývání homosexuality před svým okolí, rodinou i přáteli. A když potom došlo na lámání chleba, když jsme dospěli ke stádiu, že jsem se měl k němu stěhovat a my měli být opravdovým párem, tak přišla velká rána. Místo naší lásky, místo mě si vybral raději rodinu a kamarády. Nedokázal si představit, že by se někdo dozvěděl o nás, natož o jeho orientaci a tak raději vše zahodil. Přesto mu nemůžu nic vyčítat, miloval jsem ho a navždy už bude mít u mě své místo v srdci.
Po této události jsem upadl do hlubokých depresí a alkoholu, náplň každého mého dne byla pouze cesta do zaměstnání a zpět. S nikým nekomunikovat, nikam nechodit. To trvalo zhruba pět měsíců dokud mi nepomohl někdo, kdo pro mě nyní znamená víc, než cokoliv nebo kdokoliv na tomto světě a zde začíná druhá část příběhu.
Po několika měsících těchto stavů, kdy se přidal ještě pracovní stres a neúspěchy se objevil druhý kluk, do kterého jsem se časem zamiloval. On mi dokázal pomoct, zahojil mé srdce a dokonce po jeho návrhu o mé přestěhování se jinam mi se vším pomohl, s hledám bydlení, nové práce, zařizováním i samotným stěhováním. Zachoval se ke mě tak, jako ještě žádný jiný kluk, byl a stále je neuvěřitelně pozorný, milý, empatický, citlivý, laskavý, štědrý, ochotný,... v mých očích zkrátka kluk, o kterého bych bojoval do roztrhání těla. I když jsem svého předešlého přítele miloval, tak tohoto miluji ještě mnohem více. Vše vypadalo slibně a i když prozatím, jak on sám říkal, nehledal vztah, tak jsem doufal, že časem se zamiluje i on do mě, nebo bude chtít přistoupit na chození. Bohužel, po tom co jsem se přestěhoval a zakotvil v novém prostředí jsem se dozvěděl, že už má přítele a to dlouholetého. Tehdy se zhroutil celý můj svět a to už po druhé a tentokrát to bylo mnohem horší. Skoro tři měsíce uplynuli od chvíle, kdy jsem se to dozvěděl a přes to mé city k němu nijak neopadly, ba naopak sílí víc a víc a tím narůstá i mé trápení.
V práci to také nebylo úplně ideální a tak jsem se rozhodl hledat novou. Tak že nyní si opět připadám neuvěřitelně sám, znovu mám deprese a žiju pouze pro chvíle, kdy jsme spolu, kterých bohužel už není tolik, jako dříve.
Mé srdce je tedy nyní dvakrát zlomené. Pronásleduje mě minulost s mým předešlým přítelem, která ještě před rokem byla nádhernou realitou a když se na ní snažím nemyslet, tak pro změnu vidím přítomnost, která mi ubližuje stejně tak.
Jsem na pokraji sil, nevím co mám dělat a nebo to možná vím a to mě děsí ještě více. Nechci být sám, ale zároveň nikdo už nemůže nahradit ani jednu z mých lásek, natož tu druhou, která stále trvá. A najít si někoho jako pouhou záplatu by bylo velmi nefér vůči tomu pomyslnému klukovi, protože bych ho nikdy nedokázal milovat tak, jak by si zasloužil.

To je tedy celý můj zkrácený příběh. Pokud někoho oslovil a chce zanechat smysluplný komentář, tak budu rád.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 08. 2016 v 20:28Off-line tasuan  (32/-/-)
Desetkrát zakopneš, po jedenácté stejně vstaneš. Možná by bylo dobré na chvíli přehodit vyhýbku "mimo vztah", věnovat se plně sobě, koníčkům, stanovit si nějaké postupné cíle seberalizace, na něž se člověk může na nějakou dobu upnout. Prostě léčba stylem něco hmatatelného dokázat...to pomáhá zvýšit sebevědomí, to ostatní pak přijde časem jaksi mimochodem...
03. 08. 2016 v 20:35Off-line Johnny16  (19/184/66)
Jak říká frielmaron, jde o perspektivu. Štastným proste jsi podle toho jak sam myslis, nekdo je stastny kdyz nema nic, jiny je nestastny ikdyz ma skoro vsechno. Ale chapu, ze kdyz jsi zamilovany, tak tohle moc nepomaha. Jo a myslim si, ze ten prvni, co "uprednostnil" kamose a rodinu toho po nejakym case musel zacit litovat.
03. 08. 2016 v 20:41Off-line Johnny16  (19/184/66)
Jo a jedna dobra pomucka proti depce... :)
Zamysli se a podekuj jednotlive/bud vdecnej za vsechno dobry v tvym zivote - mas kde bydlet, mas praci, jsi zdravej, kamaradi/rodina, za to kde žijes, cokoliv! - uvidis, ze toho je nakonec celkem hodne.
03. 08. 2016 v 20:42Off-line Mirek.H  (24/175/62)
Máš pravdu Johnny16, každý je šťastný jinak, já jsem šťastný, když někoho mám, mě dělá šťastným láska.
Jinak nevím, občas si napíšeme, ale nikdy se nezmínil, že by toho litoval, na to je asi moc hrdý.
03. 08. 2016 v 22:11Off-line Lollo  (21/-/-)
Laska je jediny a skutocny zdroj stastia. Nevycerpatelny, svojim sposobom. A myslim ze viem co prezivas, ale tu to riesit nema vyznam. Ak chces, napis, mozme o tom prehodit par slov.
03. 08. 2016 v 22:53On-line comrade  (32/195/102)
Láska spí a nemáme ju budit.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload