Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Široké boky

08. 08. 2016 v 18:45Off-line Anonym (V)
Zdravím, co si myslíte o klukovi s postavou přesýpacích hodin (ramena celkem široká,široké boky,ale úzký pas)?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
08. 08. 2016 v 19:56On-line Haru  (18/171/63)
Proč by si o něm měl někdo cokoliv myslet na základě jeho od přírody daných proporcích? To mi připadá uhozené...
08. 08. 2016 v 20:01Off-line JenHalucinace  (95/230/-)
Však je uplně jedno, jak kdo vypadá. Obvzlášť ještě když za to vůbec nemůže.
08. 08. 2016 v 20:31Off-line Centaur  (37/175/-)
Mě se to líbí. Na takové typy je i sexuální odchylka a patří mezi gynekomastické sexuální parafilie, kdy lidi vzrušují tyhle typy s větší hormonální hladinou. Na flickr.com je na ně přímo fan skupina a přiznivci širších boků jejich fotografie sdílejí. Líbí se mi kluci co mají tuhle hormonální stavbu těla jinou a mají širší boky :)
08. 08. 2016 v 20:48Off-line ozvien  (66/-/-)
Já zase naopak, nejkrásnější je užší boky a ramena a hubený atlet
08. 08. 2016 v 21:01Off-line Centaur  (37/175/-)
Slovo nejkrásnější je docela odvážné. Existuje veliké procento lidí, kterým se líbí gynekomastici, tedy kluci s ženskými boky nebo křivkami. Já to považuju naopak za pěkné z mého pohledu samotnýho mě tací typy přitahují ale rozhodne netvrdím co má být za pěkné a co za ošklivé. Lidí a chutí je mnoho.
08. 08. 2016 v 21:45Off-line Centaur  (37/175/-)
Jestli tady je někdo kdo má výrazně široké boky at mi klidně písne. Patřím mezi parafiliky Gynekomasticie na široké boky.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload