Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Rozejít se,či zůstat s ním?

16. 08. 2016 v 19:16Off-line Anonym (Adam)
Ahoj,potřeboval bych poradit...:(Chodím s klukem 3 roky a on se ke mě neustále chová hnusně...vadí mu každá p*****na,když to řeknu takhle hnusně...třeba např:Byli jsme s kamarádkami (lesbami) na Prague Pride šli jsme spolu na záchod a když jsme se vrátili tak do mě začal rejpat,že jsem před nimi ukazoval č***ka a tak přitom to byli lesby a oni předemnou taky byli na záchodě a vůbec to neřešili,kdyby to byl třeba gay tak to pochopim,ze bude žárlit,ale na lesby? a začal me hned posílat do p***le,ze me tam stejnak nikdo nechce a dal mi facku a tohle také neudělal po prve uz asi rok když se někdy hádáme tak se ke me chová surově tahá me za vlasy,škrtí mě,skrabe,dává do me pěsti a já mu to vždycky prominu,protože on mi vždycky řekne,ze uz to nikdy neudělá...:(urazí mi rodinu,moje Mamka u nej pracuje ve firmě a on mi neustále vyhrožuje,ze ji vyhodí,nebo ze ji nedá peníze a tak a ze nám udělá problémy :(Nebo pokaždé když se z někým bavím tak ho pak nemá rad a kouká na nej jak kdyby ho chtěl zabit...:( Treba,když jsem u nej na brigádě ve firmě a povídám si z někým(vím,ze by se v práci nemělo,ale povídaji si tam všichni a rukama ani nezastavujeme jedeme normálně)tak nás pokaždé rozdělí a vymysli si třeba,ze jsme u sebe moc blízko přitom jsme byli normálně a tohle děla porad :( A to není všechno...uz kolikrát me na veřejnosti ponizil...jeho Mamka me nemá od zacatku rada a porad mu říká ať se semnou rozejde,ze ho využívám pro peníze a tak přitom to není pravda ja ho upřímně miluju a snažil jsem se v tomhle vztahu jak nejvíc to šlo :( Včera se ke me zase choval surově a ja se bránil a přišla jeho máma s jejim přítelem a řekla ať vypadnu a její pritel mi vyhrožoval,ze mi rozbije hubu a urážel mě a ja rekl ať odejdou,ze je to naše věc,ze si to chceme vyřešit sami a ať mi dá tedy pěsti,když si připadá jako borec:( a pritel mi řekl co si vůbec dovoluju si tam na někoho otvírat hubu a dal mi před nimi lepaka :( Tak jsem se zbalil věci a jel k mamce,protože tohle uz se nedalo ja uz v tom vztahu nemůžu dal,nemůžu to vydržet,a on me ani nechtěl pustit,ikdyz jsem mu řekl,ze chci odejít a brecel,ze tohle bylo na posled,ze uz to nikdy neudělá :( Ale ja uz mu nevěřím,ale zároveň ho mám porad rad a nevím jestli když se s nim rozejdu udělám dobře :( A tím bych se chtěl zeptat vás,co by jste dělali vy? :( Neberte to,ze bych si nějak stěžoval,to ne jen bych chtěl slyšet váš názor...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload