Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemají to ti hezčí kluci lehčí?

17. 08. 2016 v 16:38Off-line Anonym
Zdarec lidi,
Celkem by mě zajímalo co si myslíte o tom, že to hezčí kluci mají lehčí než ti ostatní v mnoha věcech ať už v práci, vztahu nebo jenom tak zkrátka v životě? Mě osobně holky dokazují, že patřím mezi ty hezké (Holky protože to o mě neví vůbec nikdo) ale sám se zrovna mezi ty hezké neřadím a občas se přichytnu jak přemýšlím jaké by to asi bylo být jako ti, kterým to sluší za každých okolností a pak si říkám co si asi tak říkají ti, kteří vážně nejsou pěkní a nemají ani čím zaujmout.

Není to narcismus nebo tak něco jen si říkám, že mi gay komunita přijde celkem závislá na vzhledu protějšku, sám bych nedokázal být s člověkem, který by mi byl nesympatický a mohl by být jakkoliv skvělý povahově.
17. 08. 2016 v 19:19Off-line onlip  (61/180/84)
Jak u koho. U mě ne.
Právě proto, že jsou hezcí kluci zvyklí na umetené cestičky, vyvine se u nich někdy zvláštní předpoklad, že bude vždy vše zadarmo. Rozhodně to neplatí o všech, znám velmi hezké, a přitom skromné kluky, nebo kluky, které k pokoře přivedlo pár životních malérů.
17. 08. 2016 v 19:24On-line Richard33  (44/185/80)
Ani hezkej není pro každýho hezkej :)
17. 08. 2016 v 19:45Off-line igni  (36/192/130)
Co se tyce seznamovani, tak asi ano. Ne ze by meli vetsi mnozstvi validnich partneru, ale spis maji vetsi moznost zjistit, jestli je ten partner to prave orechove.

Co se tyce prace, tak zrovna u muzu (pokud se nejedna o par specifickych profesi) podle meho nazoru krasa nehraje roli. Do zamestnani je chlap prijat na zaklade kvalifikace, zkusenosti, inteligence. A lidi co tvrdi, ze kdyz budou dva stejni kandidati a jeden bude hezci, tak moc nevedi, o cem mluvi. Dva stejni kandidati je takova myticka predstava asi jako jednorozec, vzdy tam bude neco, co vas odlisi. A krasa zrovna nebude to, co bude hrat roli, a to proto, ze vas spis bude prijimat muz nez zena. Ba naopak by krasa mohla byt duvod proc neprijmout nekoho, z duvodu potencialniho ohrozeni "te***oria", ve kterem vas budouci sef lovi partnerky ;)
17. 08. 2016 v 21:56Off-line Bahutom  (35/173/60)
SMC to vystihl naprosto přesně :) Jen bych dodal, že bych se krásou nějak přespříliš netrápil. Je potřeba si uvědomit, že každýmu člověku se líbí něco jiného. Tím pádem pro mě krásný kluk může bejt pro Vás škaredý a naopak. To samý platí v zaměstnání a kdekoliv jinde :)
17. 08. 2016 v 23:31Off-line Lollo  (29/-/-)
Bahutom, to máš možno pravdu, nezabúdaj však, že sex-idol určuje mienka spoločnosti. Väčšinou sú to rôzni herci, ktorí sa na teba usmievajú z akčných filmov. Takže ak si hľadáš niekoho do vzťahu, hľadáš podľa svojho oka, ale za "hezkým" klukom čo má postavu ako Taylor Lautner sa obzrieš vždy. :)
27. 03. 2018 v 22:47Off-line ozvien  (73/-/-)
Bohužel, krása mládí trvá jenom několik let, to ostatní si domyslete.
28. 03. 2018 v 09:26Off-line misanek007  (24/-/-)
Nemáme
28. 03. 2018 v 14:02On-line patrickcaava  (28/164/50)
Nejen komunita. Jsou na to studie, které dokazují, že krása má vliv nejen na snadnější socializační proces, ale celkově na zlehčování a zmírňování. Krásní lidé jsou na jednu stranu vnímáni jako dokonalí, bezchybní atp., ale na druhou stranu jsou považováni za promiskuitnější, protože je o nich obecně větší mínění, že mají větší pravděpodobnost nelézt sexuální uspokojení než oškliví lidé. V minulosti se pohlíželo i na mírnější tresty u aktraktivních lidí než u lidí škaredých. Ale proč to tak okecávat... Když vás pozve na rande škaredý, ale přitom neskutečně milý kluk a zároveň krásný kluk, který se ale chová jako d***l, tak s kým půjdete? S tím hezčím? :D Jistě... A ta fáma, že někomu na vzhledu nezáleží je taky vyvrácena, neboť jde o podvědomý proces, takže se to ani ovlivnit nedá.
28. 03. 2018 v 18:35Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Je to tak pravdivé že se k tomu ani moc napsat nedá... :D Mám to stejně jako ty.
28. 03. 2018 v 20:06Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Buzní seznamky mi daly do života jednu duležitou zkušenost - čim je kluk hezčí, tím víc má v hlavě nasráno. :d
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload