Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Radši elegantní styl?

26. 08. 2016 v 00:55Off-line Anonym
Čau...

Už mě totiž nebaví takovej ten klasickej styl-spíš až sportovní, kterej do teď nosím jako třeba klasický tričko s potiskem, rifle, tenisky, mikiny s kapucí a tak.

Chci zkusit něco víc elegantnějšího ale zase né nic usedlýho...jako třeba takový sportrovní sako (blejzr), stylová košile, klasický boty (určitě ne sportovní tenisky) a k tomu klidně jeany nebo kalhoty. V zimě místo bundy kabát a třeba šálu k tomu. Třeba to klidně doplnit hodinkama a tak.

Pár kousků už jsem si domu objednal a cítím se fakt dobře...Nevím ale jestli je to k mému věku adekvátní třeba tak jít i do školy (18)...Máte radší elegantně oblečenýho kluka nebo radši třeba sportovní styl?
26. 08. 2016 v 01:02Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Elegantní rozhodně snáz zaujme, ale pak je celkem jedno, jakej kdo používá "balící papír" stejně to pude dolů...
26. 08. 2016 v 01:10Off-line Monogatari  (43/195/80)
Já mám nejradši otrhaný pankáče vole. Dík za optání!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 08. 2016 v 09:04Off-line MartinV  (24/184/67)
No...bojuješ s tím, jak to přijme škola? Začni třeba pomalu. Choď jenom v košilích a jeanách, můžeš mít na zimu nějaký svetr a pak si nahoď sako :D já takhle chodím od sedmičky a byl jsem dooost velký magor (kravaty do školy...pak jsem se přesnul na motýlky) ale sklidnil jsem se a nosím jenom košile a chinos nebo jeany :D a sako... nedílnou součástí. Pokud bys třeba chtěl nějak poradit, tak napiš :) Hlavně se nezapomeň naučit jak mít zapnuté sako, ať nezapadneš mezi ty, kterým se ti obeznámení smějí ;)
26. 08. 2016 v 13:00Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, rozhodně není od věci se oblékáním poněkud přizpůsobit i věku.
26. 08. 2016 v 13:11Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
Sport :D Působíte víc živelně :DD
26. 08. 2016 v 14:38Off-line misanek007  (24/-/-)
Sekne mi jak otrhany obleceni tak elegance ok
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2016 v 23:01Off-line cervix  (36/174/72)
Společenský oblek sluší každému, ale na denní nošení to není zrovna pohodlný. Některá zaměstnání si to vyžadují (dresscode), ale všichni zaměstnanci to asi nekvitují s povděkem, být celý den v upnuté košili s kravatou, saku atd.
05. 09. 2016 v 18:10Off-line gymnopedie  (44/180/68)
Řekl bych, že to o věku není, jen prostě mladí lidé (základo, středoškoláci) tohle nedokážou respektovat nebo přinejmenším tolerovat. Ať každý nosí to, v čem mu je dobře. Oblek? Proč ne, ale jeho místo je na jiné prostředí nebo k jiným příležitostem, ale proč ne... Elegantní je i pěkné tričko (nebo košile) + látkové kalhoty a polobotky nebo tenisky. Je to téměř jedno, stejně se v těchto končinách nedbá na módní zásady/základy. Je ne proboha kraťasy a polobotky nebo látkové kalhoty a sandály. To už jako opravdu ne. :D
05. 09. 2016 v 19:12Off-line onlip  (60/180/84)
Držím to na hranici stylů, solidní kalhoty bez puků a dobré boty, sportovní sako, ale do toho tričko. V tmavé i světlé verzi. Samozřejmě na tradiční akce jdu v obleku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload